Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

12 yaşlarındayım.
Okulda bir yüzme hocam vardı ama nasıl bayılıyorum adama. Benim için Brad Pitt'den hallice Rizeliydi, sarışın yeşil gözlü fit vücutlu falan.
Adamı gözlerimle yemişim zamanında hem de hart hart Adam derslerde slip mayo giyiyordu artık nasıl bakıyorsam şorta geçiş yapmıştı

Bir gün tiyatro dersindeyiz. Bu da başımızda durmak için nöbetçi öğretmen sıtayla gelmişti.
Benim rolüm gelene kadar herife öküzün trene baktığı gibi baktigimdan olsa gerek adam sınıftan kaçarcasına çıkıp kapının önünde beklemişti.
Işte bu da boyle bir anım ay pardon rezilliğimdir

Benim öğretmenlerim hep kadindi siniftada 4 erkek vardı sadece ama staj yaptığım yerde diğer lisenin ogrencileriyle az kişnemedik

Off lisede pek çirkindim ya dişlerimde tel vardı son seneye kadar kimseye bakmamıştım son sene de çok verimliydi
Lise dönemı hayatimin en verimsiz dönemiydi sanırım. Okudugum liseden olsa gerek

Etegimizi kisaltamiyorduk bile şort etekti, sonra da siyah pantolona geçiş yaptiydik

Lise dönemı hayatimin en verimsiz dönemiydi sanırım. Okudugum liseden olsa gerek

Etegimizi kisaltamiyorduk bile şort etekti, sonra da siyah pantolona geçiş yaptiydik
Bizim de pantolon du ya ben rahat ediyordum okulda yakışıklı adam yoktu bizimde kız stajda çok egleniyordum hastanede çok popiydim hastane kantininin çırağı bana yanikti gördüğü yerde laf atardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…