Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Keyifler yerine gelsin

Eklentiler

• 20200326_164424.jpg
    20200326_164424.jpg
    101 KB · Görüntüleme: 16
12 yaşlarındayım.
Okulda bir yüzme hocam vardı ama nasıl bayılıyorum adama. Benim için Brad Pitt'den hallice :KK70: Rizeliydi, sarışın yeşil gözlü fit vücutlu falan.
Adamı gözlerimle yemişim zamanında hem de hart hart :KK70: Adam derslerde slip mayo giyiyordu artık nasıl bakıyorsam şorta geçiş yapmıştı 🤦🏻‍♀️

Bir gün tiyatro dersindeyiz. Bu da başımızda durmak için nöbetçi öğretmen sıtayla gelmişti.
Benim rolüm gelene kadar herife öküzün trene baktığı gibi baktigimdan olsa gerek adam sınıftan kaçarcasına çıkıp kapının önünde beklemişti.
Işte bu da boyle bir anım ay pardon rezilliğimdir :KK70: 🤫😒🤷🏻‍♀️

12 yaşlarındayım.
Okulda bir yüzme hocam vardı ama nasıl bayılıyorum adama. Benim için Brad Pitt'den hallice :KK70: Rizeliydi, sarışın yeşil gözlü fit vücutlu falan.
Adamı gözlerimle yemişim zamanında hem de hart hart :KK70: Adam derslerde slip mayo giyiyordu artık nasıl bakıyorsam şorta geçiş yapmıştı 🤦🏻‍♀️

Bir gün tiyatro dersindeyiz. Bu da başımızda durmak için nöbetçi öğretmen sıtayla gelmişti.
Benim rolüm gelene kadar herife öküzün trene baktığı gibi baktigimdan olsa gerek adam sınıftan kaçarcasına çıkıp kapının önünde beklemişti.
Işte bu da boyle bir anım ay pardon rezilliğimdir :KK70: 🤫😒🤷🏻‍♀️
Benim öğretmenlerim hep kadindi 😭😭 siniftada 4 erkek vardı sadece ama staj yaptığım yerde diğer lisenin ogrencileriyle az kişnemedik 😂😂😂😂😂

Off lisede pek çirkindim ya dişlerimde tel vardı son seneye kadar kimseye bakmamıştım son sene de çok verimliydi 😂😂😂😂
Lise dönemı hayatimin en verimsiz dönemiydi sanırım. Okudugum liseden olsa gerek :KK43:

Etegimizi kisaltamiyorduk bile şort etekti, sonra da siyah pantolona geçiş yaptiydik 😒

Lise dönemı hayatimin en verimsiz dönemiydi sanırım. Okudugum liseden olsa gerek :KK43:

Etegimizi kisaltamiyorduk bile şort etekti, sonra da siyah pantolona geçiş yaptiydik 😒
Bizim de pantolon du ya ben rahat ediyordum 😂😂 okulda yakışıklı adam yoktu bizimde kız stajda çok egleniyordum hastanede çok popiydim 😂😂 hastane kantininin çırağı bana yanikti gördüğü yerde laf atardı 😂😂

X