Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

cehennemin anatomisi dhadfkjhg açta birlikte yorum yapalım aşırı sanatsal nü bir film djhfgjd
Kafam taş'la başlayan insan anatomisindeki ay pardon erkek anatomisindeki bir şey gibi kuzucum

Ay eskilerin Italyan filmlerinden deme sakın

Bence cok arabesk biraz degıl net hava da.
Evlı oldugun adam ıcın neden umrumda degıl o dersin ki cevreye
Banada arabesk geldi (çaktırma ) ahahahhaha kadın bence çok söylenmiştir etrafa kocası hakkındada ama etrafındakiler hep aynı şeyi duymaktan gına gelmiştir bunada aynı şeyleri söylemekten gına gelmiştir umdumda değil demiştir bence öyle ahahahah sonra buraya yazmış işte ahahah bende az eski sevgilim hakkında konuşmadım herkese söylüyordum gına gelmişti aynı şeyleri söylemekten en son buraya yazmıştım ahhahahahahahha sonra alıştım takmıyorum onu artık buraya gelmekle iyi yapmışım bazı şeyleri görmemi sağladı bu platform sonra kendime geldim kendimi düşünmeye başladım rahatladım erkekleri takmıyorum yallah ahahahaahahahah

Bence cok arabesk biraz degıl net hava da.
Evlı oldugun adam ıcın neden umrumda degıl o dersin ki cevreye
Bugünlerde çok acıkıyorum ya ahahahha 6 dan sonra yemek yememeliyim 1 ay tatil var ahahaha büyük ihtimal sınavda ertelenir evde kilo alıcam :d

Bugünlerde çok acıkıyorum ya ahahahha 6 dan sonra yemek yememeliyim 1 ay tatil var ahahaha büyük ihtimal sınavda ertelenir evde kilo alıcam :d
Ya bısı diycem herkesten duyuyorum bunu cevremdekı ben yemeden ıcmeden kesilmek uzedeyım ya
En son yaptıgım pilavdan yedim altı falandı saat tas catlasın
Hıc ac degılım ve ictigim sigara kahveyi görsen?

Boyle yazınca merak ettiğimi biliyorsun dı mı
istediğim etkiyi elde ettim o zaman iki üç iğrençlik anlatam gfufkfhvhjd adam kadının poposuna tırmık soktu sonra kadın kanlı tamponu sallama çay gibi bardağa koydu suya ve o suyu içtiler kadın regl ama seviştiler heryer kan

Tırmık kocaman şey değil mi la

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…