Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Sıkıcı bogucu rengim soldu bildigin sureklı basım agrıyor
Sigara kahveden de cıgerım soldu
Senın nasıl geciyor
İyi ya az buçuk elime ders kitabı alıp çalıştım ama mutluyum diziler filmler abartmıyorum cidden iyi hissediyorum sanki kendimle bütünleştim mutlu olmayı öğrendim sorunları büyütmüyorum artık haberlerede bakmayı kesince iyiyim acayip derecede

Salam sevmediğim için mi delirdim ben yani beni de aklıma bağlayacak minnoş detaylar olmalı buzdolabımda

Salam dedim ama sanma ki bununla sinirli
ya kalkip puding mi yapsam ya, regl dönemindeyim
tatli istiyorum ama cikolata degil
offf ne istedigini bulmak cok zor

yalniz benim annem cay fali bakardi, kadin benim de anlamadigim sekilde kisinin bünyesindeki rahatsizliga kadar hissederdi
gelecekten ziyade bugüne ait bilgilerini görüp sunu söyle yap, söylesi daha hayirli gibi seyler söylerdi
hepsi tutardi, kapiya tanimadigimiz insanlar fal baktirmaya gelirdi
kimseye bakmiyor, bu bakma isi arkadas arasindaydi cünkü ününü diyan kapiya geldi
annem cok acayip kadin cidden, böbregin agrisa hissediyor faldan

Sırtında yükü olan bi adam seninle karşılıklı ayakta bakışıyorsunuz , bir kuş var haber gelecek yakın bir vakitte havalanmış oda yükleri olan bir kuş . yorucu haberler alabilirsiniz :)

Atabilecek miyim acaba ya emin degilim ama yapıştıram

Bır kalalikta senin kalbini kırrmıslar ya da sinirlendırmısler.
O kalabalıkla ilgili kafanda sureklı donup duran seyler var.
Hevesle bekledıgın bir gorusmen yuzyuze de olabilir telefonda da, senı biraz uzmus.
Ailende özeti para olan bir mal olur esya olur bir muhabbet var eve girecek. Bisey alacaksınız yanı. Ve guzel olacak. Tereddutlerınız var ama sonu guzel olacak

Alyans var fincanın da ama biraz zamanı var bir yılı bulur, kafanda isle ilgili düşünceler var sadece senin ısın degıl ama baska biriyle ılgılı is hakkında da dusunuyorsun.
Sana bi sure kapali bu kapı. Diger dusundugunun onu acık.

Cok mutlu olacagın bir haber alacaksın bunu iki kısıyle paylasacaksın.
Evinizin ıcı temiz senın kendi ıcınde.
Etrafında sıkıntılı ınsanlar var gıbı, uzak durursan kafanda temizlenecek.
.Bu kadar

voov fal bakmasini biliyonuz mu ya

Sırtında yükü olan bi adam seninle karşılıklı ayakta bakışıyorsunuz , bir kuş var haber gelecek yakın bir vakitte havalanmış oda yükleri olan bir kuş . yorucu haberler alabilirsiniz :)

Kız hayırlı haberleri kabul ediyorum sadece olumsuz yorum yazacaksın seni mune ye şikayet ederim
Eleştiriye açık degilm

Bana kimse bakmadı sen bakar mısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…