gemlik,yalova veya orhangazililer tanışalım :)))

ahilla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2013
1.191
12
benden başka bu civardan arkadaşlar var mı merak ediyorum.umarım vardır :) sayımızın çok olması dileğiyle...

30 kişi bakmış ama herkes gitmiş :KK47: bari ben de kendi kendime konuşayım :KK37: 28 yaşındayım orhangazide oturuyorum nişanlıyım ingilizce almanca öğretmeniyim aslında ama son bir senedir nişanlımla birlikte işlettiğimiz firmadayım.belki ilerde kendime ait dil öğretim merkezi açabilirim.falan filan.... :KK9:

niye??? biz az mı? geldik? :KK43::KK43::KK43::KK43:

aşk olsun kuzum az gelir misin hiç??? :KK19: :KK19: sadece yakınlardan birilerine bakınıyorum :KK1: hani akşamları siz gelemiyorsunuz,ben de gelemem...buralardan olursa bakışırız diye şey etmiştim :KK34: yoksa sizi bırakır mıyım hiç? :KK19: :KK19:

20 yasındaym lise mezunuyum bekarım :)
hoş geldin :) şimdilik kalabalık değiliz ama umarım en yakın zamanda kalabalıklaşırız :)
ben de emekli almanca öğretmeniyim 29 yaşım da bitiyor orda kalmayı düşünüyorum :KK70:
sanırım ben evliyim :KK70: pek anlayamadım da öyle bişi işte...

eee çalışıyor musun yoksa ev kızı mısın?

hoş geldin :) şimdilik kalabalık değiliz ama umarım en yakın zamanda kalabalıklaşırız :)
ben de emekli almanca öğretmeniyim 29 yaşım da bitiyor orda kalmayı düşünüyorum :KK70:
sanırım ben evliyim :KK70: pek anlayamadım da öyle bişi işte...

eee çalışıyor musun yoksa ev kızı mısın?

hoşbulduk :) insallah oyle olur emekli ve 29 yasındamısınız ?
staj görüyorum ben

hoşbulduk :) insallah oyle olur emekli ve 29 yasındamısınız ?
staj görüyorum ben
:) işimi bıraktım anlamında emekli :KK66: şimdi eşimle çalışıyorum.
staj görüyorsun demek.peki ne stajı bu?nerde yapıyorsun stajını?

:) işimi bıraktım anlamında emekli :KK66: şimdi eşimle çalışıyorum.
staj görüyorsun demek.peki ne stajı bu?nerde yapıyorsun stajını?

hee özür dilerim dalgınlığıma ver lisenin stajı :) tersanede staj görüyorum :)nasıl birisiniz yeni evlisiniz sanırım nasıl gidiyor evlilik tavsiyelr ne:)

hee özür dilerim dalgınlığıma ver lisenin stajı :) tersanede staj görüyorum :)nasıl birisiniz yeni evlisiniz sanırım nasıl gidiyor evlilik tavsiyelr ne:)
hımmmm buna ceza kesmek lazım şimdi :)) bana çaya gelirsin,ödeşiriz :KK66:
fiziken orta boylu kara kuru kara kaş kara göz dediklerindenim :KK70: kişilik olarak
işte orası biraz karışık :d içime kırocan kaçar kıro olurum.komedyen kaçar stand-upçı olurum.
değişiyor yani ruh halime göre.
4 buçuk aylık evliyim.evlenecek arkadaşlara tek tavsiyem şu:SAKIN 3. KİŞİLERİ BİRBİRİNİZLE İLGİLİ KONUŞTURMAYIN.
mesela benim kayınvalidem bizle kalıyor.eşimle mükemmel anlaşıyoruz.
ama o ağzını açıp bize yönelik bişi dese,boşanma derecesine gelecek kkadar kavga ediyoruz.
3. kişiler arada olmayınca,evlilik o kadar güzel bişi ki :) huzur ya bildiğin huzur :KK66:

30 kişi bakmış ama herkes gitmiş :KK47: bari ben de kendi kendime konuşayım :KK37: 28 yaşındayım orhangazide oturuyorum nişanlıyım ingilizce almanca öğretmeniyim aslında ama son bir senedir nişanlımla birlikte işlettiğimiz firmadayım.belki ilerde kendime ait dil öğretim merkezi açabilirim.falan filan.... :KK9:

Erkek arkadasim orhangazili nasil bilirsin orhangaxilileri kuzum :KK16:

X