Gelinlik Modelleri gelinlik provam ve hayal kirikligim

kizlar bisi demicekmisinz:KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

boleronun yakası çok kapalı olmuş bence..yaka kapalı ise kolsuz olmalı bu kol boyu ile açık yaka olmalı..
kuyruğu ne kadar uzun bu arada,rahat edebilecek misiniz düğünde?

kizlar bugun gelnlk provam vardi.%90 bitti bikac dantelleri monte etme isleri ve belime tasli kemer falan kaldi.straples üstüne bolerolu oldu.etek ucunu bisi yaptrmac faz gectm ondan..yorum ve fikirlerinizi önerilerinizi bekliorm:KK66:

canim bolerosuz cok daha guzel durmus uzerinde. ayrica neden bolero?? cikartmak icinmi??

canim bolerosuz cok daha guzel durmus uzerinde. ayrica neden bolero?? cikartmak icinmi??

ewet cnm boleroyu cikartmak icin bnm kinam dugunum farkli sehirlerde biliosn.kinamda da komsularimz vs.görsun die kinam dügün gibi olucak.bnde deisiklik olsn birinde straplez birinde bolerolu giyerim dedim.hatta tasli kemer de yapilcak onuda birinde takip dierinde takmicam.kuyrum az uzun ama citcitli olacak cikartcm ilerleyn saatlerde.birde bnm gögus buyuk straplezle cok zorlancam provada bile elim onu cekistirip duruodu

boleronun yakası çok kapalı olmuş bence..yaka kapalı ise kolsuz olmalı bu kol boyu ile açık yaka olmalı..
kuyruğu ne kadar uzun bu arada,rahat edebilecek misiniz düğünde?

haklisini yaka banada kapali geldi bn omzuma kadar acik derin olsn dedm ama omzumdan asagiya kayiyo incecik dantel.oyuzden omuz hizisnda kaldi.

ewet cnm boleroyu cikartmak icin bnm kinam dugunum farkli sehirlerde biliosn.kinamda da komsularimz vs.görsun die kinam dügün gibi olucak.bnde deisiklik olsn birinde straplez birinde bolerolu giyerim dedim.hatta tasli kemer de yapilcak onuda birinde takip dierinde takmicam.kuyrum az uzun ama citcitli olacak cikartcm ilerleyn saatlerde.birde bnm gögus buyuk straplezle cok zorlancam provada bile elim onu cekistirip duruodu

aa tamam ozaman guzel dusunmusun :) iki sekildede guzel bence canim ins mutlulukla giyersin. ankarada mi olucak dugunun

aa tamam ozaman guzel dusunmusun :) iki sekildede guzel bence canim ins mutlulukla giyersin. ankarada mi olucak dugunun
yok canim çanakkalede olucak erkek tarafi orali.nisanlimin is yeri alankarada oyuzden ankarali olacaz bu saattn snra:KK66:

son provalara göre gelinliğin hiç de fena olmamış gelinlikçi becermiş sanırım sonunda:KK9:
bence de bolerosuz straplezli daha güzel olmuş.ama zaten 2 şekilli kullanılacakmış.
bir de bana etek kısmı çok boş geldi. alt tarafa da hafif bişeyler serpiştirse bi süsler, işlemeler falan daha zarif olur gibi geliyor. bu şekilde sade uzun tütü olarak kalmış.

Eteğe de dantel ekletseydiniz keşke böyle boş kalmış biraz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Eteğe de dantel ekletseydiniz keşke böyle boş kalmış biraz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ewet boa kaldi haklisinz ama etektw kullanilan tül çapi yaklasik 36metre civarindayms okadar uzun dantel dönemezmis oyuzden dantelsz oldu

kizlar sonunda gelinligim bitti son halini atayim.suanda icime sindi gelinligim

Eklentiler

• $1407271469909.jpg
    $1407271469909.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 204
  • $1407271486925.jpg
    $1407271486925.jpg
    21,8 KB · Görüntüleme: 191
  • $1407271507870.jpg
    $1407271507870.jpg
    21,8 KB · Görüntüleme: 188
merhaba bnde izmitli birini görmek cok güzel.evet bu sikintiyi farkettim bnde istedim baska sehirden istanbul olr.nişanlm ankarada calisio oradan olur die ama cevremdekilr ne gerek var burada birsürü yer var bosnuna baska sehire gidip gelme diyip durdular.ama suanda pismanlik yasiorm hazir gelinlik almadigima.insallah dedigin gibi sonunda güzel olr.Allahtan iyi güler yüzlü insanlardi tamam yapariz sökeriz istedigin gibi olr dediler ama etek ucuna dantel olmaz bukardr cok yogun tül olrsa dedi bakalim olacakmi.hayirlisi.sized mutluluklar dilerim :KK66:)

Bende izmitliyim ve gelinliğimi izmitte diktirdim.çokta memnun kaldım

Bende izmitliyim ve gelinliğimi izmitte diktirdim.çokta memnun kaldım

ilk zaman memnun kalmamstm ama.suanda bnde memnun kaldim biraz ugrastirdm.onlari ama guzel anlastik

Merhaba,

Ben de İzmitteyim, ve İzmitte diktirdim gelinliği. Ama sanırım ben gerçekten kötü bir gelinlikçiye denk geldim. Missdefne'den aldım gelinliği ama hiç memnun değilim. Hem ölçüleri oturtamadılar, hem modeli. 13 kez provaya gittim. Bu kadar uğraşsam kendim dikerdim sanırım. Balık gelinlik içine hiçbirşey dikmedikleri için kırış kırış duruyor. Üstelik yakası simetrik değil ve göğsü oturmadı. Çift düğünümüz var, Samsunda zaman olmadığı için mecburen giydim. Şimdi İzmitteki düğün için kısa hazır bir gelinlik arıyorum. Öneriniz var mıdır?

Siz siz olun missdefne'nin önünden bile geçmeyin.

Tatlım kusura bakma ama bence,

Üstündeki dantel ve belindeki taş çok fazla olmuş. Üstündeki dantel kalsın, belindeki kuşak- taşsız olsun.

X