Gelinlik Modelleri gelinlik provam ve hayal kirikligim

ciddi olamazsin :))) buralari tavsiy ederim insanlari hakkinda yorum yapamam ama evleri guzel yebi evler yapiliyo surekli ve kiralar uygun
istersen bende gordugumde kiralik soylerim sana

zahmet olmazsa cnm görürsen sölersn.cunku nisanlimda bnde ankarayi bilmioz oda 5aydir falan orada.ama sahibinden arastirio hep etimesgutta sifir yapilan evler var ve biraz daha uygun fiyatlr.sadece merkeze uzak falan dio aman olsun dedim bende neolcak.ama sen oralarda mahalle olarak önerebilcegin yerler varsa söle ev arastirirken oralara yönleniriz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canim süvari piyade mah. guzel buralarda yeni evler var. sahibinden den bakarsaniz ulasimin cok sorunlu oldugu yerler var bence toplu tasima araciyla bi gelip gezmek gerekli sonucta siz arabayla ulasim saglarsiniz belki ama eve gelicekler ve acil durumlarda sknti olur medeniyete uzak olmak.bilmem anlatabildimmi :)

hayatim insan alisiyo uzakliga. hem sakin biyer. cankaya taraflari cok curcuna. calisiyomusun??

hayatim insan alisiyo uzakliga. hem sakin biyer. cankaya taraflari cok curcuna. calisiyomusun??

yok cnm suandacalismiyirm hala yüksek lisans ögrenciyim.

kizlar bugun provam varsi saolsn kadinlar gene cok kibarsilar vee gelinlihimi tamamen sökmüsler bn begenmeyice ,suanda dantel de tülde tamamen ignelli deil.bidahaki provada bi kat daha tül eklicekms daha yogun olsn die.su igneli haliyle icime sindi sanirim yapabilcekler iatedigimi

Eklentiler

• $1401475439595.jpg
    17,4 KB · Görüntüleme: 117
göğüs kısmı çok yukardamı olmuş. bana öyle geldi.

yaaa bn söledim kadina gögüs kismi yukarda die yok dedi indirmedi daha tam dedi bnde israr edemesm öle deynce

Sizin göğüsler büyük sanırım. Bir de öyle askıları mı olacak, askılarını sevmedim ben.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Askıları saymazsak idare eder bir model olmuş canım, ama senin istediğinle ilgisi yok tabii, bir de göğüs kısmını, yani o kesimi beğenmedim, hiç estetk durmuyor..:26:

o askıları çıkarttırmalısın hem tül hem askı . birde göğüs kısmı yukarıda zaten tülle göğsün kapanıyor büstiyer kısmnı biraz daha aşağıda olsa daha zarif ve göğüslerini küçük gösterir. o kadar para vereceksin o yüzden içine sinene kadar yaptır . mutluluklar

Askılar olmamış ve istediğin model gibi değil hala

Son düzenleme:
Canım öncelikle o askılardan kurtul bel kısmıda çok yukarda olmuş daha aşağıda olursa daha ince görüneceğini düşünüyorum

Sizin göğüsler büyük sanırım. Bir de öyle askıları mı olacak, askılarını sevmedim ben.

Sent from my iPhone using Tapatalk

yok askilari cikarticak.icine balenli büstiyeeri dikene kadar durcak askilar

o askilar büstiyer takilinca cikartilicak cnm ama etek daha önce asagidaydi ilk resimlerde var ölede yakistiramadigim icin bele çekmistik.acaba asagimi ceksek gene bilemedm simdi

kizlar gelinlik provami gördünz gelinligimin yakasini nasil yaptrayim sizce kayik yakami v yakami..inci set kilyem var onu takabilcegim nasil bisi önerirsnz.bir de bn gögüs çatalim çok yukarda.yani yuvarlak yaka bile giysem hemen çatalim gözüor boyinla gögüs aram dar oyuzden pekte yakistaramiorm kendime biseyi aairi dekoltede veremem

kayık kaya güzel olur gibime geldi içi de m şeklinde olcak sanırım askılar olmadan

kayık kaya güzel olur gibime geldi içi de m şeklinde olcak sanırım askılar olmadan

ewet askilari olmicak.aslinda bnde kayik yakadan yanayim ama alinan invi kolyem gözükmezse k
gözükmesi ocin taa omzlaiminda acik olmasi lazm ozaman da dantel kollarim asagiya dogru kayar gibime geldi

bence internetten kayık yaka modellere bak gelinlikçiye model götür yine buna benzer olsun dersin yakasının ölçüsünü daha iyi görürsün resim olunca elinde

kizlar bugun gelnlk provam vardi.%90 bitti bikac dantelleri monte etme isleri ve belime tasli kemer falan kaldi.straples üstüne bolerolu oldu.etek ucunu bisi yaptrmac faz gectm ondan..yorum ve fikirlerinizi önerilerinizi bekliorm

Eklentiler

• $1404760486889.jpg
    22,4 KB · Görüntüleme: 129
  • $1404760502209.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 146
  • $1404760521987.jpg
    22,9 KB · Görüntüleme: 125
  • $1404760539035.jpg
    23,7 KB · Görüntüleme: 136
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…