Gelinlik Makyajlarınız

düğün makyajımı hatırlamak bile istemiyorum....neden dokundunuz ki bu yarama benimakannehirakannehir

Benim iki düğünüm oldu, ilkinde saçım makyajım çok güzeldi,
Ama ikinci düğündeki resimleri görseniz bayılırsınız herhalde laelaelaelaelaelülülülülülü

Bunlarda benim düğündeki ve nişandaki makyajlarım :icecream:

resim1bo.jpg

66801197488894286114041.jpg

Son düzenleme:
you_know

canim sen hangi kuaförde yaptirdin saclarini merak ettim ? ben daha önceden bakmistim fotolarina cok begenmistim ayrica begenmedigin saclarin cok dikkatimi cekmemisti diger sacin daha cok cekmisti.. ama iyikide 2 kere sacini yaptirmissin en azindan biri güzel.. yinede cok tatli olmussunuz

you_know

biliyosun bende mersinde yapicam dügünümü..sadece pozcuda bi hüseyin kuaför var yillardir ona boyattim ama artik cok pahaliya boyadigi ve artik boyamasini begenmedigim icin 3-4 senedir gitmiyorum ona...ama baska iyi bi kuaför bulamazsam ona giderim heralde...sen taniyormusun hüseyin kuaförü pozcuda ? yada bana önerebilcegin bi kuaför varmi acaba ?

buda benim makkajım tüm yüz paylaşmak istemedim sorry :kedi: ozamanlar sarışındım boshayallersmile

Uploaded with ImageShack.us

şu gözlerin altına sürülen aşırı beyaz kapatıcılar bana çok kötü geliyo yaa heralde bana öle bi makyaj yapsa saç baş girişirdik kuaförle:KK47:

herkes düğününde yapılan makyajınden dert yanmış :KK43: bukadar özenle hazırlandığımız hayal ettiğimiz günümüzü bu kuaförlerin mahvetmesine sinir oluyorum. bu günün geri dönüşü yokki neden anlamıyorlar. eline fırça boya alan makyaj yaparsa böyle olur :KK43:((((

bence gelin makyajı çok abartılı çok simli olmamalı. göz altına sürülen beyaz aydınlatıcı bence de kötü duruyor. çünkü zaten beyaz ışıl ışıl bir gelinlik giyiliyor. bir de yüzde beyazlıklar ve fazla ışıltılar göz yoruyor bence. ben gelin olduğum zaman ( inşallah bir gün:KK69: ), açık pembe bir ruj veya mercan rengi ruj, pembe tonlarında bir göz makyajı ve ince eyeliner, hafif bir allık, kapatıcı olarak da sadece ve sadece pudra kullanırdım. çünkü şimdiye kadar doğal duran bir fondöten hiç görmedim hayatımda...pudra zaten güzel bir kapatıcılık sağlıyor (kendi cildim için konuşuyorum tabi, yüzümde iz leke yok)...ve makyajımı da kendim yapardım, zaten yapa yapa elim alıştı...hiç bir kuaföre güvenemem yani, daha güzel yaparım kendim, içime siner :nazar:

kuaförlerin gelin makyajı anlayışı abartılı koyu sanırım cok duydum gelin makyajından şikayet edeni dogal olsun dedikçe abartıyolar sanırım bunları duyunca insanın kendisinin yapası geliyor

Ben de sade ama şık duran bir makyaj taraftarıyım:) Gelinliğin şıklığını daha da ortaya çıkarır hem:KK3:

Son zamanlarda hep gördüğüm gelin makyajı kırmızı far göz kapağına kaş altına beyaz far siyah eyeliner ve maskara o kadar basit makyaj yapıyorlarki kuaförler gerçekten şaşırıyorum yani
Biraz kendilerini geliştirseler ne olur sanki
Arkadaşımın nişanına gittim pembe bir tuvalet giydi göz pınarına beyaz kalan yerlere pembe farı boyamış eyeliner çizgisi var mı yokmu belli değil maskara ona keza
Benim düğünüm olursa asla bir başkasına makyaj yaptırmam, kadınlar kulubu insanın kendini makyaj konusunda geliştirebileceği en güzel yerleden biri
Ben normalde far bile süremezdim şimdi tabiki çoğu kişiyle kıyaslanmaz ama kendimi çok aştığımı düşünüyorum.
Eğer okuyan kuaför varsa o kadar para verip güzellik salonlarına gidiyoruz,ellerinde süper kozmetik ürünler olsa bile bilgi yok sürekli önüne gelen geline tek far sürüp makyajı tamamlıyorlar. Ablamında düğünde aynı olay oldu hiç memnun kalmadık makyajdan hemde buradaki en iyi kuaförlerden birine gittik ama bende yaptıkları makyajımı sildim evde kendim yaptım. Bu konuda kendimi tutamıyorum sinirleniyorum gerçekten özellikle göz renkleriyle far uyumundan bile haberleri yok. Sürmeli gerçekten makyajın tonlamalarıyla her şeyiyle süper iyiki kendin yapmışsın ben artık hiçbir kuaföre makyaj konusunda asla güvenmiyorum.Saçımı bile istediğim gibi yapmıyorlar diye arkadaşımın nişanında kendim maşa yaptım. Hiçbi zaman istediğim gibi yapmadılar.Düğünüm olursa eğer önceden gidip saçımı yaptırcam beğenene kadar bozup yaptırcam ki istediğim model olunca düğünde aynısını yapsınlar.kaydirigubbakcemile2
Ayyy çok konuştum dimi kızmayın tamam sustum -tatlicadiarzu-

haklısın canım katılmamak elde değil..ne yazık ki şöyle bir durum var makyaj yapılan her kuaförde bu iş profesyonelce/güzel yapılmıyor.şansına o kuaförde eğitimli+yetenekli makyöz+iyi malzemeler varsa iyi oluyor makyaj..neyse ki artık makyaj stüdyoları var..
Betül Hazar(makyöz)

X