Gelinimiz Abimi bizden uzaklaştırdı Aile dağıldı ne yapmalıyım?

Ay konu gerçekse eğer , şu evde bir zavallı belirleyip sonuna kadar sömürüp, sönüremeyince de suçu karşı tarafa atanlar yok olsun artık ya. Bi bitmediniz. Yerken her şey güzel kaynak kesilince ah vah. Defolun. İyi yapmış abiniz mesafeyi koymuş oh. Akıllanmış demek ki.

Bakın ben evlenirken herşeyimi kendim yaptım bir tek altınımı annemler yaptı.Ama abim ortada bir birikimi yokken bu işlere kalkıştı birde ikizimin yalanını sırf evlenebilmek için düğüne kadar sakladı bu hiç doğru değil.Annemde kızma sebebi oğlum acelen ne 1 sene 2 sene bekle para biriktirdi.Kadın bunu anlatmaya çalıştı.Abim arabayı satınca anneme babama da 3 5 kuruş verdi ama annemlerde dediğim gibi masraf etti.
E nasıl olsun birikimi . Eve bakmış adam resmen .gelmiş 36 yaşına . Allah gelininize sabır versin

Lütfen tüm kadınlar kulübü üyelerine sesleniyorum.Bu platform da gelinimiz demeye utandığım bir insan saçma sapan bir paylaşım yapıp burada beni ve ailemi karalıyor.Sizden ricam engelleyin daha fazla saçmalamasın.Benim annem oğlunu özlüyor kırgınlıktan bu siniri.Bir gelin kayınvalideyi nasıl engeller bende bir gelinim asla bunu yapmıyorum utanmadan bizi burada karalıyorsun kızım yazık değil mi Allah için cevap Verde herkes görsün neyin ne olduğunu

cevap veriyorum bir dus yakamizdan ya. Yok bana parfum almismis, yok bana tam takmismis. Tam taktiginiz dogru!!! ama bir salin bizi yaa 🤣 tabi kocisim gidince muslugun suyu kesildi dimeee 🤣 ikidebir bana canim canim deme cok rica edecegim cicim.

Biz abimiz evlenmesin istemedik bşrikim yapsaydı da evlenseydi annemlerde zora düşmeseydi dedik.Ben evlenirken herşeyimi kendim yaptım.Ama abim sırf evlenebilmek için ikizimin olayını gizledi sorarım size bu ne kadar doğru Allah aşkına.Abimi aramadım çünkü kocam zaten ikizimin olayıyla şok oldu sonra gelin abim kavgası falan daha ne kadar rezil olacak tım uzak kaldım maalesef
Böyle bir saçmalık yok. Bu adam keyfinden mi birikim yapamamış. Sanki karı kızla yemiş ya da kumara yatırmış parayı. Sorumluluk alıp, Annenize babanıza biraz siz yardım etseydiniz de adam tüm parasını ailesine harcamak zorunda kalmayıp, birikim yapsaydı. 3 kardeşsiniz, babanızın iflas etmesi nedense sadece abinize dert olmuş.

Ayrıca abiyi aramak ile kocaya rezil olmak arasında ne alaka var. Telefon edip, derdiniz dinleseniz, annenizi doğru yola yönlendirseniz ne bilecek kocanız. Ya da kızla gelinlik alışverişine gitseniz, kardeşinize her durumda ben sizin yanınızdayız mesajı verseniz rezil mi olacaksınız. Tamamen bencilce uzak durmuşsunuz.

Arkadaşım rica etsem o konuyu açan kızı burda paylaşıp şikayet edermisin kim gelin kim görümce kim haklı görüşelim Allah için yüzü varsa döner ak kara görünür burda herkes bana yükleniyor.bu platform niye gelinleri koruyor çok yanlısınız
Bu platformun diger adi gelinler kulübü bilmiyor musun? Şaka şaka. Gercegi, yanlisi neyse artik her sekilde gelin hakli sizofren kardes

Ya altın bi nebze de parfüm nedir ya. İçim şişti her yorumda “parfüm aldım, en pahalı parfümü aldım, parfüm, parfüm” sinir geldi 😂😂
Yok tam değil bence büyük reşat takmışlar, en ağırından 😂
Haksızlık etmeyin ama kadın bohçada yapmış. Abisi altı üstü 10 senelik kazancını ve arabasıni vermiş ama kadincagiz hem altın hem parfüm hemde bohça yapmış. Bu zamanda böyle eli açık görümce varmı?

Haksızlık etmeyin ama kadın bohçada yapmış. Abisi altı üstü 10 senelik kazancını ve arabasıni vermiş ama kadincagiz hem altın hem parfüm hemde bohça yapmış. Bu zamanda böyle eli açık görümce varmı?
Evet bak bohçayıda atlamışım. Kim bilir kaç lif, kaç patik koymuştur o bohçaya canım görümce🥲 Amaaannn 10 yıllık kazançta ne var ayrıca, en pahlı parfümü almış inanabiliyor musun🥹
biz bu hayatı böyle görümceleri izlemeye gelmişiz, yazık bize.

Evet bak bohçayıda atlamışım. Kim bilir kaç lif, kaç patik koymuştur o bohçaya canım görümce🥲 Amaaannn 10 yıllık kazançta ne var ayrıca, en pahlı parfümü almış inanabiliyor musun🥹
biz bu hayatı böyle görümceleri izlemeye gelmişiz, yazık bize.
İşte böyle görümceler hep nankör gelinlere denk geliyor. Bu kadın benim görümcem olsa başımın üstünde taşırım. Sırtımı keseleyecegim lifi bile düşünmüş almış, iş bulunca telefon etmiş, ben kardeşinin kumar borcunu ödemeyecegim öylemi? İnsan biraz utanır 😒

Ortalık karışmış. Konuyu açan gelin olamaz bence. Zaten kendi haklı olduğunu biliyordur. 2 üyelik zaten yasak.

X