gelin hatim edelim

KURAN-I KERİM HATİM LİSTEMİZ
15 Ocak tarihine kadar bitirelim insaAllah aldığımız cuzleri kizlar
C cansu_tr 1. Ve 2. Cuz OKUDU
Kafiyesizsiir 3. 4. Cüz OKUDU
5 528mucizemmm 5. Cüz
PiaLeon 6. Cüz

Ala ala 7. Ve 8. OKUDU
Ala ala 9.ve 10.cüz OKUDU
S Sabr-Sukur-Dua 11. Ve 12. Cüz OKUDU
H Hufezaa 13. Ve 14. Cüz
ftemiz 15. CÜZ OKUDU Ve 17. Cüz OKUDU
C cansu_tr nin ablası 18.cüz OKUDU
@ M mer_4260 19. Ve 20. Cüz
@ caramel_7 21. Ve 22. Cüz

@ BettyRuble 23.cüz OKUDU
@ Rainbow Peace teyzesi 24 Ve 25. Cüz OKUDU
ayseMsb 26. Ve 27. Cüz
@ Rainbow Peace annesi 16. Ve 28. Cüz OKUDU
@ Kirmizi pabuc 29. Ve 30 OKUDU

Hanımlar her Cuma hatim yapılan bı grubumuz var benimde cüzüm 12.cüz . Ama bugün adet oldum 12.cuzu cumaya kadar okuyabilecek arkadaş var mı

ismim Fadime, duam Allahım benim kalbimden geçen tüm dileklerimin hayırlısı ile kabul olmasını, huzur, sağlık, mutluluk ve bereket dolu bir hayat diliyorum. Ailemdeki herkesin işlerinin yolunda olmasını ve doğru yolda yürümelerini nasip eyle Allahım

Duam.. Rabbim bizi yolundan ayırmasın Anneme babama ve bütün hastalara şifa versin bizleri Salih ve Saliha kollarıyla haşr etsin en kısa zamanda sağlıklı ve Salih Saliha evlatlar nasip etsin uzun zamandır bekleyenlere önce nasip etsin sonra bizlere inşallah bu hatmi yapmaya teşvik eden den de razı olsun ...Amin amin

Duam ismim Funda, 16 Ocak perşembe günü gireceğim duruşmaya güçlü girmek ve çıkarken hem daha güçlü hem mutlu çıkmam, Rabbimin fettah ismi hürmetine fetih nasip etsin inşaAllah bana, selam ismi hürmetine selamate çıkarsın inşaAllah. 17 ocaktan itibaren işime daha emin adımlarla gelmek başarılı bir çalışan olmak ve evlenip yuvamı kurmak mutlu mesut huzurlu bereketli yaşam sürmek istiyorum inşaAllah. Benim ailemin, sevdiklerimin perşembe günü yüzlerinin gülmesini, bana dua eden herkesin dualarını tez zamanda yaşamasını nasip eyle Allahım.

KURAN-I KERİM HATİM LİSTEMİZ
15 Ocak tarihine kadar bitirelim insaAllah aldığımız cuzleri kizlar
C cansu_tr 1. Ve 2. Cuz OKUDU
Kafiyesizsiir 3. 4. Cüz OKUDU
5 528mucizemmm 5. Cüz
PiaLeon 6. Cüz

Ala ala 7. Ve 8. OKUDU
Ala ala 9.ve 10.cüz OKUDU
S Sabr-Sukur-Dua 11. Ve 12. Cüz OKUDU
H Hufezaa 13. Ve 14. Cüz
ftemiz 15. CÜZ OKUDU Ve 17. Cüz OKUDU
C cansu_tr nin ablası 18.cüz OKUDU
M mer_4260 19. Ve 20. Cüz
caramel_7 21. Ve 22. Cüz

BettyRuble 23.cüz OKUDU
Rainbow Peace teyzesi 24 Ve 25. Cüz OKUDU
ayseMsb 26 ve 27. Cuz OKUDU
Rainbow Peace annesi 16. Ve 28. Cüz OKUDU
Kirmizi pabuc 29. Ve 30 OKUDU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…