gelin hatim edelim

Dua mı paylaşıyoruz, ben adımı vermek istemiyorum ☺ Duam ise, evladımın hayırlı sağlıklı bir evlat olmasını ve kolayca normal doğum yapmayı diliyorum Allahtan.
Evet kuzum duamizi paylaşıyoruz ben tum dualarimizi bir arada toplayacagim hepimiz birbirimiz için dua edeceğiz insaAllah 😇

Evet kuzum duamizi paylaşıyoruz ben tum dualarimizi bir arada toplayacagim hepimiz birbirimiz için dua edeceğiz insaAllah 😇
Yarına bitiricem inşallah uzun olunca tam bitiremedim bebegimden.
Duam Rabbim tüm insanlara hidayet versin her şeyin hayırlısını nasip etsin. Tüm bebekler aşırı sevilsin

Rabbim TUĞÇENİN Dualarının kabul olmasına engel olan tüm günahlarını bağışla. Önünü tıkayan, huzura mutluluğa şansa mucizelere kavuşmasına engel olan bütün tıkanıkları, engelleri yok et. İşlerini kolaylaştır
Ya Musavvir isminle bu dünyada ona cennet hayatı yaşattır. Nasibi, şansı, bahtı, mutluluğu, huzuru, sağlığı, neşesi, şükrü bol olan, nasipli kullarından eyle. Bu dünyasını da ahiret hayatını da güzelleştir. Peygamber Efendimiz’in ( sav ) hürmetine duasını, duamızı geri çevirme kabul et, cevap ver Ya Erhamerrahimyn. TUĞÇEYE hepimize dualarımızın oldu sevincini ve şükrünü yaşamayı en tez vakitte nasip et rabbim.
TUĞÇENİN çektiği sıkıntıların , zorluklarin mukafati bu olsun Allahım . Sen ol dersen oluverir ya Erhamerrahimiyn, ya Erhamerrahimiyn, ya Erhamerrahimiyn. Allahim bu duayi basta peygamberimiz hz. Muhammed (s.a.v) in ve butun sevdiğin kullarının hürmetine kabul eyle. Boş çevirme rabbim. Tez vakitte bu şekilde güldür. TUĞÇENİN yuzunu ya rabbi. Amin, amin, amin...Allahumme salli ala seyyidina muhammed. Subhane rabbike rabbi izzeti emma yasifun ve selamun alel murselin vel hamdulillahi rabbil alemin.

Rabbim okuduğumuz hatmi şerif hurmetine neslihan kuluna ve tum isteyenlere hayırlı evlat nasip et. Kabul olmucak duayi gönlümüze, dilimize dusurmessin ne olur Allahim. Basta peygamber efendimize, birlikte okudugumuz burda bulunanlarin olmuslerine ve annemin ruhuna ayri ayri hediye edioruz, sen hediyelerini onlara ulaştır. Amin.

Nihan;
Allah'ım hayırlısıyla istediğim işe geçmeyi huzurlu bir ortam kurmayı sen nasip et . Hayırlı zamanda hayırlı bir kısmet karşıma çıkar .Ailelerin de anlaşabileceği Sevgi saygının eksik olmadığı Mutlu, huzurlu güzel bir evliliğim olsun, anneliği yaşamayı nasip et. Sen ailemi başımdan eksik etme, bizlere sağlık sıhhat ver. İyi insanlarla karşılaştır. Hayırda da şer de kolaylık sağla Allah'ım

KURAN-I KERİM HATİM LİSTEMİZ🌺
15 Ocak tarihine kadar bitirelim insaAllah aldığımız cuzleri kizlar💗
C cansu_tr 1. Ve 2. Cuz OKUDU
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir 3. 4. Cüz OKUDU
5 528mucizemmm 5.Cuz OKUDU
PiaLeon PiaLeon 6. Cüz
Ala ala Ala ala 7. Ve 8. OKUDU
Ala ala Ala ala 9.ve 10.cüz OKUDU
S Sabr-Sukur-Dua 11. Ve 12. Cüz OKUDU
H Hufezaa 13. Ve 14. Cüz
ftemiz ftemiz 15. CÜZ OKUDU Ve 17. Cüz OKUDU
C cansu_tr nin ablası 18.cüz OKUDU
M mer_4260 19. Ve 20. Cüz
caramel_7 caramel_7
21 ve 22 cuz OKUDU
BettyRuble BettyRuble 23.cüz OKUDU
Rainbow Peace Rainbow Peace teyzesi 24 Ve 25. Cüz OKUDU
ayseMsb ayseMsb 26 ve 27. Cuz OKUDU
Rainbow Peace Rainbow Peace annesi 16. Ve 28. Cüz OKUDU
Kirmizi pabuc Kirmizi pabuc 29. Ve 30 OKUDU

Duamı da yazayım
Celal kızı Merve
Yarabbim sana inandım sana güvendim kapına geldim beni geri cevırme ya Rabbım. Duamalrımın kabulüne engel gunahlarımı affet. Bizleri dogru yolundan ayırma.
Evimize yuvamıza huzur mutluluk sağlık sıhhat ver. Agzımızın tadını bozma. Anneme babama kardeşlerime esime çocuklarıma tum sevdiklerime saglık sıhhat ver. Esımın islerinde basarı ver bol kazanv ver once olmayanlara sonra bizlere ver yarabbim. Esımın sınavlarında basarı ver onun ıcıne ferahlık ver. Kızım elizanın baslayacagı sureci tek adımda gecmeyı bu kadar kısa surede nasıl oldu sukrunu naıdp et. Evlatlarıma hayırlı uzun omur nasip et onalrı ıyı insanlarla karsılastir. İsimde bana yukselmeyı nasip et Tez zamanda hayırlı bı ev nasip et amin

KURAN-I KERİM HATİM LİSTEMİZ🌺
15 Ocak tarihine kadar bitirelim insaAllah aldığımız cuzleri kizlar💗
C cansu_tr 1. Ve 2. Cuz OKUDU
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir 3. 4. Cüz OKUDU
5 528mucizemmm 5.Cuz OKUDU
PiaLeon PiaLeon 6. Cüz
Ala ala Ala ala 7. Ve 8. OKUDU
Ala ala Ala ala 9.ve 10.cüz OKUDU
S Sabr-Sukur-Dua 11. Ve 12. Cüz OKUDU
H Hufezaa 13. Ve 14. Cüz
ftemiz ftemiz 15. CÜZ OKUDU Ve 17. Cüz OKUDU
C cansu_tr nin ablası 18.cüz OKUDU