gelin hatim edelim

Kızlar yarın dua ederken vatanımız için askerimiz polisimiz icin ve Dogu Turkistan da ve dunyanin diger yerlerinde işkence gören kardeşlerimiz için de dua edelim aç susuz sokakta kalan insanları da dualarimiza alalım Rabbim dualarimizi hayırlısı ile kabul eyler insaAllah Amin

Amin inşallah dua namazdan önce mi yapılacak canım

Amin inşallah dua namazdan önce mi yapılacak canım
Bir arkadaşımız kaldı oda insaAllah bugün bitirirse cuzleri tüm dualarimizi listeyecegim C cansu_tr arkadaşımız da insaAllah hatim duamizi yapacak ondan sonra namaz kılıp dualarimizi edebiliriz

KURAN-I KERİM HATİM LİSTEMİZ

Kafiyesizsiir 1.cüzü OKUDU
5 528mucizemmm arkadaşı 2. Cüzü OKUDU ****
C cansu_tr 3. Ve 4. Cüzü OKUDU****
PiaLeon 5.cuzu OKUDU
Ala ala 6. Cüzü OKUDU
kaplumbik 7. Ve 8. Cüzü okuyacak
S Sabr-Sukur-Dua 9. Ve 10. Cüzü OKUDU
H Hufezaa 11.ve 12. Cüzü OKUDU ****
terliksuu 13. Ve 14.Cüzü OKUDU ****
ftemiz 15. Ve 16. Cüzü OKUDU ****
M mer_4260 17.ve 18. Cüzü OKUDU
caramel_7 19. Ve 20. Cüzü OKUDU ****
Selenofil 21.ve 22.cüzü OKUDU ****
Selenofil arkadaşı 23.cüzü OKUDU **** Namaria 24.ve 25.cüzü OKUDU ****
Rainbow Peace annesi 26.cüzü OKUDU ayseMsb 27.ve 28.cüzü OKUDU ****
Kirmizi pabuc 29.ve 30.cüzü OKUDU ****

Maşallah

Arkadaş hiç bildirim yapmamış kızlar ben diyor ki yani bir liste yapalım burda olanlar 3 sayfa 5 sayfa alalım bitsin hatim. O arkadaş duasını vermiş dua ederiz. Cuzleride okumuş olursa önümüzdeki cuzden duseriz

Okumus canim şimdi yazdı ayseMsb duasını paylasmamisti onun da eski duasını mi bulup paylassam yoksa beklesem mi bilemedim

KURAN-I KERİM HATİM LİSTEMİZ

Kafiyesizsiir 1.cüzü OKUDU
5 528mucizemmm arkadaşı 2. Cüzü OKUDU ****
C cansu_tr 3. Ve 4. Cüzü OKUDU****
PiaLeon 5.cuzu OKUDU
Ala ala 6. Cüzü OKUDU
kaplumbik 7. Ve 8. Cüzü OKUDU
S Sabr-Sukur-Dua 9. Ve 10. Cüzü OKUDU
H Hufezaa 11.ve 12. Cüzü OKUDU ****
terliksuu 13. Ve 14.Cüzü OKUDU ****
ftemiz 15. Ve 16. Cüzü OKUDU ****
M mer_4260 17.ve 18. Cüzü OKUDU
caramel_7 19. Ve 20. Cüzü OKUDU ****
Selenofil 21.ve 22.cüzü OKUDU ****
Selenofil arkadaşı 23.cüzü OKUDU **** Namaria 24.ve 25.cüzü OKUDU ****
Rainbow Peace annesi 26.cüzü OKUDU ayseMsb 27.ve 28.cüzü OKUDU ****
Kirmizi pabuc 29.ve 30.cüzü OKUDU ****

Benim duam aynı anne olabilmek hayırlısıyla evlat sahibi olabilmek
Allahümmec anlî minledünke zzürriyyeten tayyibeten mutîaten

Anlamı Allahım bana yüce katında temiz ve saygılı nesil ihsan eyle ... selam ve dua ile bütün dualarımızın kabulü niyetiyle Amin
Allahim funda kulunun 16 ocakta girecegi durusmaya güçlü girmesinive daha güçlü çıkmasını nasip eyle Fettah isminle o gün ona davada fetih nasip et yarabbim. Hepimizin dualarını kabul eyle.
Allahım hepimiz hakkında hayırlısını nasip et bütün hayırlı dualarımızı kabul et. Tüm hasta kullarına ve Seda kuluna şifa nasip et . Yuvasında huzur hayırlı evlatlar nasip et
Hediye kulunun sağlıkla doğum yapmasını ,yeni evladını ve diğer yavrularını islama uygun yetiştirebilmesini hayırlı evlat olmalarını eşine ve kendisine şifa evlerine bereket ve huzur nasip eyle amin.
Ben yalnızca hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak için dua istiyorum hepinizden

ayseMsb canim tek sen kalmistin duani paylaşmayan eski gruptaki duani bulup paylaştım bugün cuma bitmeden birbirimize dua etmek için seni bekleyemedim kusura bakma eğer duana eklemek istediklerin olursa yaz sana tekrar dua ederiz insaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…