gelin hatim edelim

Ben de bugün bebeğim sağlıkla sıhhatle dünyaya gelsin, hayırlı bir evlat olsun niyetiyle hatmime başladım. İnşallah bitiririm birkaç ayda. Şimdilik günde 5 yaprak okuyorum.
Ayrıca her sabah servisle işe giderken hayırlı rızık için Vakıa ve işlerimin kolaylaşması için Fetih okuyorum❤️❤️
Bir de akşamları kolay doğum için İnşikak okuyorum ❤️❤️
Bu işlerde istikrar çok önemli, ibadetin az da olsa devamlı olanı makbul biliyosunuz. İnşallah devam edenlerden oluruz ❤️❤️
İnşallah canım Allah kucağına almayı nasip eder inşallah

🌺KURAN-I KERİM HATİM LİSTEMİZ🌺

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir 1.cüzü OKUDU🌷
5 528mucizemmm arkadaşı 2. Cüzü OKUDU ****
C cansu_tr 3. Ve 4. Cüzü OKUDU****🌷
PiaLeon PiaLeon 5.cuzu OKUDU ****
Ala ala Ala ala 6. Cüzü OKUDU ****🌷
kaplumbik kaplumbik 7. Ve 8. Cüzü okuyacak 🌷
S Sabr-Sukur-Dua 9. Ve 10. Cüzü OKUDU **** 🌷
H Hufezaa 11.ve 12. Cüzü OKUDU **** 🌷
terliksuu terliksuu 13. Ve 14.Cüzü OKUDU ****🌷@ftemiz 15. Ve 16. Cüzü OKUDU **** 🌷
M mer_4260 17.ve 18. Cüzü okuyacak 🌷
caramel_7 caramel_7 19. Ve 20. Cüzü OKUDU ****🌷@Hazal 21.ve 22.cüzü OKUDU ****🌷
Selenofil Selenofil arkadaşı 23.cüzü OKUDU ****🌷
Namaria Namaria 24.ve 25.cüzü OKUDU ****
Rainbow Peace Rainbow Peace annesi 26.cüzü okuyacak🌷
ayseMsb ayseMsb 27.ve 28.cüzü OKUDU ****🌷
Kirmizi pabuc Kirmizi pabuc 29.ve 30.cüzü OKUDU

PiaLeon PiaLeon 5.cuzu OKUDU ****
Ala ala Ala ala 6. Cüzü OKUDU ****🌷
S Sabr-Sukur-Dua 9. Ve 10. Cüzü OKUDU **** 🌷
terliksuu terliksuu 13. Ve 14.Cüzü OKUDU ****🌷@ftemiz 15. Ve 16. Cüzü OKUDU **** 🌷
caramel_7 caramel_7 19. Ve 20. Cüzü OKUDU ****🌷@Hazal 21.ve 22.cüzü OKUDU ****🌷
Selenofil Selenofil arkadaşı 23.cüzü OKUDU ****🌷
Kirmizi pabuc Kirmizi pabuc 29.ve 30.cüzü OKUDU
Maşallah kizlarr😍😍

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir canim ismim Hazal Allahumme salli alâ seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve sellim Allahım sen gunahlarimi affet heran sana biraz daha yaklasmam da seni tanımayi seni seven insanlarla her daim senin yoluna gitmeye nasip eyle dualarimi kabul eyle içinde bulunduğum şu sıkıntılarımdan beni kurtar hayırlı rızık kapısı ac bana mutlu olacağım hakkimda hayırlı olacak güzel bisekilde ilerleyen imanli ahlakli karakterli sadakat dolu bir eş nasip eyle evlilik nasip eyle kübra kardesime de çok hayırlı mutlu olacağı kalbine duasına gore en tez zamanda hayırlı bir evlilik nasip eyle sikintilarindan kurtar onu içinde ettiği dualari kabul eyle. Ben sikintilarimdan ve isteklerimden ötürü bu mübarek hatimi serifin hurmetine sığındım hayırlı kapılar aç Rabbim. Ve burda dua ettiğimiz tüm kardeslerimin dualarini da kabul eyle darda olanlara bize yok mu dua diyenlerin tum dualarini kabul eyle gunahlarimi affeyle dualarimi kabul eyle güzel Rabbim senden başka dostumuz Yok Allahım yardım eyle.
Allahumme salli alâ seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve sellim

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir canim duam uzun gelmis madem diğer arkadaşların hakkına girmeyeyim kisaltyorum seni de sürekli etiket yaptım hakkını helal et

Ismim Hazal. Allahım sen gunahlarimi affet içinde ettiğim tüm dualarimdan haberdarsin dualarimi kabul et Hayırlı rızık kapısı ac güzel Allahım. Mutlu olacagim hakkimda hayirli ask dolu bir evlilik yaptir ve kübra kardesime yardım et mutlu olacağı bir evlilik yaptir en tez zamanda ne duasi varsa kabul eyle Rabbim.

Selenofil Selenofil in arkadaşının duasi;
Ismi:Nevin
Allahım duamı duyan bilen Sensin , Sen ailem için hayırlısı ne ise onu oldur kendi içimde ettiğim tüm duaları kabul eyle . Çocuklarımla esimle huzurlu , sağlıklı mutlu bir hayatımız olsun . Eşimin bana karşı olan sevgisini guclendir aile baglarimizi artir bana bu mübarek hatimin hurmetine sevgi anlayış sadakat ve incelikle yaklassin Evlatlarımı bana bağışla , acılarını gösterme , kötülerle karşılaştırma Allahım .Bizleri doğru yoldan ayırma ,yanıltıp şaşırtma Allahım . Kimseyi darda zorda koyma sen duy sesimi Allahım . Amin .

PiaLeon PiaLeon 5.cuzu okuyacak
Ala ala Ala ala 6. Cüzü okuyacak 🌷
S Sabr-Sukur-Dua 9. Ve 10. Cüzü okuyacak 🌷
terliksuu terliksuu 13. Ve 14.Cüzü OKUDU ****🌷
@ftemiz 15. Ve 16. Cüzü OKUDU **** 🌷
caramel_7 caramel_7 19. Ve 20. Cüzü OKUDU ****🌷
Selenofil Selenofil 21.ve 22.cüzü OKUDU ****🌷
Selenofil Selenofil Hazal arkadaşı 23.cüzü OKUDU ****🌷
Kirmizi pabuc Kirmizi pabuc 29.ve 30.cüzü OKUDU ****
26. cüz okundu Rabbim Kabul eylesin hatmimizi İnşaAllah

Ismim; Mine
Duam; Allah'im Mine kulunun vücudundaki tüm hastalıklara şifa ver yakın zaman da dualarinda ettiği gibi özellikleri olan biriyle yuvasını kurmayı hayırlı güzel mutlu huzurlu evlilik yapıp neslinin devam etmesini nasip eyle babasına tez vakitte mutlu olacağı güzel bir is ver abisine bol hayırlı kazanç verip dükkanını açmasını nasip et abisinin yuvasına da huzur mutluluk ver Mineyi ve tüm sevdiklerini kazadan beladan nazardan kötülükten hastalıktan koru Amin

X