gelin hatim edelim

Kizlar herkes duasını paylasabilir mi bugün listeyebilirim anca hafta içi giremiyorum cuma gunu de hatim bittikten sonra dua olacak Lütfen okumayanlar cuma gününe kadar okusunlar
DUAMMM
Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed
Allahım sen TUĞÇE arkadaşımıza merhametli, Çalışkan,namuslu, evine ve eşine sadakat gösterebilecek çocuklarına iyi bir baba olabilecek iyi bir mesleği olan, kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş, ailesinin seveceği ve onun ailesininde TUĞÇEYİ çok seveceği, senin razı olacağın bir adamla ömür boyu huzurlu ve sağlıklı bir şekilde yuvasını kurmayı tez vakitte nasip et. Ya rabbi TUĞÇENİN dünya ve ahiretimizi güzelleştirecek, karşılıklı sevgi,saygı, sadakat olan, kavgasızve huzur dolu yuvasını kurmayı nasip et. ALLAHIM TUĞÇE YE Helal para kazandığı güzel bir mesleği olan, maddi ve manevi evliliğe hazır yakışıklı, güzel huylu, aile terbiyesi almış, cimri olmayan, sadık, kıymet bilen, yuvasına bağlı bir eş nasip et
ya rabbim TUĞÇENİN öyle bir evliliği olsun ki iyiki evlendim dedirtsin herkes imrenerek baksın evliliğine Tuğçe eşini eşi de onu tıpkı hz peygamberimizin hz hatice yi sevdiği gibi hz Alinin hz fatımayı sevdiği gibi sonsuz aşk bağlılık ve sadakatle sevsin gönülleri biribirine kördüğüm olsun Duasını ulu kabede yapılan dualardan eleyip peygamber efendimizin hürmetine kabul et rabbim amin. Rabbim TUĞÇENİN Dualarının kabul olmasına engel olan tüm günahlarını bağışla. Önünü tıkayan, huzura mutluluğa şansa mucizelere kavuşmasına engel olan bütün tıkanıkları, engelleri yok et. İşlerini kolaylaştır
Ya Musavvir isminle bu dünyada ona cennet hayatı yaşattır. Nasibi, şansı, bahtı, mutluluğu, huzuru, sağlığı, neşesi, şükrü bol olan, nasipli kullarından eyle. Bu dünyasını da ahiret hayatını da güzelleştir. Peygamber Efendimiz’in ( sav ) hürmetine duasını, duamızı geri çevirme kabul et, cevap ver Ya Erhamerrahimyn. TUĞÇEYE hepimize dualarımızın oldu sevincini ve şükrünü yaşamayı en tez vakitte nasip et rabbim.
TUĞÇENİN çektiği sıkıntıların , zorluklarin mukafati bu olsun Allahım . Sen ol dersen oluverir ya Erhamerrahimiyn, ya Erhamerrahimiyn, ya Erhamerrahimiyn. Allahim bu duayi basta peygamberimiz hz. Muhammed (s.a.v) in ve butun sevdiğin kullarının hürmetine kabul eyle. Boş çevirme rabbim. Tez vakitte bu şekilde güldür. TUĞÇENİN yuzunu ya rabbi. Amin, amin, amin...Allahumme salli ala seyyidina muhammed. Subhane rabbike rabbi izzeti emma yasifun ve selamun alel murselin vel hamdulillahi rabbil alemin.

Kizlar herkes duasını paylasabilir mi bugün listeyebilirim anca hafta içi giremiyorum cuma gunu de hatim bittikten sonra dua olacak Lütfen okumayanlar cuma gününe kadar okusunlar
Allahümmec anlî minledünke zzürriyyeten tayyibeten mutîaten

Anlamı Allahım bana yüce katında temiz ve saygılı nesil ihsan eyle ... selam ve dua ile bütün dualarımızın kabulü niyetiyle Amin

Ya Rabbi Sen Leyla kızı Almıla'nın eviyle ilgili sıkıntılarının tez zamanda açılmasını, sıkıntılı olduğu insanlardan bir an önce kurtulmasını, bundan sonrasında eviyle ilgili hayırlı insanlarla muhattap olmasını nasip eyle, borçlarını tez zamanda ödemesini nasip et hayırlı rızk kapıları aç YA Rab. Adana'ya tayininin hayırlısıyla tez zamanda sıkıntısızca olmasını nasip eyle. Kaygılarından kurtulmasını ve dünyada ahirette afiyette olmasını nasib eyle burda dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımın da dualarını hayırlısı ile nasip eyle amin.

Rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin tüm insanlar ve benim için de. Doğan tüm bebekleri anneleri babaları çok sevsin her şey sevgisizlikten geliyor insanın başına çünkü. Ben şanslıydım anne babamdan yana benim evladım gibi tüm evlatlar da sevilsin inşallah Rabbim her türlü kazadan beladan korusun benim evladimi ve diğer tüm evlatları inşallah.

Dua kardeslerimle birlikte dualarımızı şanına yakışır şekilde kabul ediver. amin. Melek kulunu,esini,anne babasını affeyle ya Rabbi. Eşine hayırlı işler nasip eyle. Çocuklarıni güzel ahlakla ahlaklandir. Halim selim çocuklar olsunlar.melek kuluna şifa ihsan eyle.esine çoluk çocuğuna annesi daim sağlık sıhhat afiyet nasip eyle.

Son düzenleme:
Kafiyesizsiir canım duamızı paylasirken kısa tutsak diğer dua gruplarında oldıgu gıbı paylasmasak kendi adıma konusayım dualarken sıkıntı oluyor kalabalığız sonıcta
Kızlar arkadaşlarımızın da isteği üzerine dualarimizi kısa yazalim olur mu

Hediye kulunun sağlıkla doğum yapmasını ,yeni evladını ve diğer yavrularını islama uygun yetiştirebilmesini hayırlı evlat olmalarını eşine ve kendisine şifa evlerine bereket ve huzur nasip eyle amin.

Allahım hepimiz hakkında hayırlısını nasip et bütün hayırlı dualarımızı kabul et. Tüm hasta kullarına ve Seda kuluna şifa nasip et . Yuvasında huzur hayırlı evlatlar nasip et
Amin canim Rabbim tüm hasta kullarına şifa versin insaAllah ❤

Celal kızı Merve
Yarabbim okuduğumuz hatmi serıf ı once peygamber efendimize sonrasında diğef peygamberlere alimlere evlıyalara daha ismini sayamadıgım tum Allah dostu insanlara sonrasında da basta anneannem nazife şekerın babaannem bakiye dedem mustafaya ve de tum olmuslerımızın ruhuna bagısladım kabul eyle. Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…