gelin hatim edelim

Kızlar şuan bana bir haber geldi. Bir abimiz trafik kazası geçirdi.yogun bakımda. Üç çocuğu var. Adı Ömer onu da dualarımiza katar miyiz Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir kardeşim ❤️
Tabi ki de canim benim Rabbim yoğun bakımdan sağ salim çıkmayı nasip etsin çok üzüldüm çocuklarına bağışlasın onu insaAllah

ismim Fadime dua:Rabbim senin rızana ulaşmayı ve senden razı olan bir kul olmayı nasip et. eşimi Allah ın emir ve yasaklarına uyan ve adaleti gözeten, eşine ve çocuklarına bağlı, cömert bir insana dönüştür, kötülerin şerrinden koru ailemizi, sağlık sıhhat ver. Bana da hayırlısı ile bir iş nasip et Allahım.

Allahim biz kullarin bu dunyada senin rizani alabilmek icin toplandik, cennetinde sancaginin altinda toplanabilmemizi nasip eyle. Okunan hatmi serifimizi baska peygamber efendimize rahmetli anneme ve tum ölmuslerimize ayri ayri hediye ediyoruz haberdar eyle. Bana ve isteyen tum kullarina hayirli salih saliha evlatlar nasip et Rabbim. Milletin gozunde eksikmis gb olan şu yanimizi doldur, kucaklarimizi bos birakma allahim❤

Son düzenleme:
Duayi kisa olucak saniyodum, dierlerini okuyunca duzenliyeyim dedim. Allah kabul etsin insallah bnde yarin tamamlamis olurum😇

Nihan;
Allah'ım hayırlısıyla istediğim işe geçmeyi huzurlu bir ortam kurmayı sen nasip et . Hayırlı zamanda hayırlı bir kısmet karşıma çıkar .Sen ailemi başımdan eksik etme, bizlere sağlık sıhhat ver. İyi insanlarla karşılaştır. Hayırda da şer de kolaylık sağla Allah'ım. Sen günahlarımızı affet .Bizi sensiz bırakma Amin..

🌺KURAN-I KERİM HATİM LİSTEMİZ🌺

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir 1.cüzü OKUDU🌷
5 528mucizemmm arkadaşı 2. Cüzü OKUDU ****
C cansu_tr 3. Ve 4. Cüzü OKUDU****🌷
PiaLeon PiaLeon 5.cuzu okuyacak
Ala ala Ala ala 6. Cüzü okuyacak 🌷
kaplumbik kaplumbik 7. Ve 8. Cüzü okuyacak 🌷
S Sabr-Sukur-Dua 9. Ve 10. Cüzü okuyacak 🌷
H Hufezaa 11.ve 12. Cüzü OKUDU **** 🌷
terliksuu terliksuu 13. Ve 14.Cüzü OKUDU ****🌷
ftemiz ftemiz 15. Ve 16. Cüzü OKUDU **** 🌷
M mer_4260 17.ve 18. Cüzü okuyacak 🌷
caramel_7 caramel_7 19. Ve 20. Cüzü OKUDU ****🌷
Selenofil Selenofil 21.ve 22.cüzü OKUDU ****🌷
Selenofil Selenofil Hazal arkadaşı 23.cüzü OKUDU ****🌷
Namaria Namaria 24.ve 25.cüzü OKUDU ****
Rainbow Peace Rainbow Peace annesi 26.cüzü okuyacak🌷
ayseMsb ayseMsb 27.ve 28.cüzü OKUDU ****🌷
Kirmizi pabuc Kirmizi pabuc 29.ve 30.cüzü OKUDU ****

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir canım dualarimizi ekledim biri benim biri arkadaşımın

Benim duam: Allahumme salli alâ seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve sellim Allahım sen gunahlarimi affet heran sana biraz daha yaklasmam da seni tanımayi seni seven insanlarla her daim senin yoluna gitmeye nasip eyle dualarimi kabul eyle içinde bulunduğum şu sıkıntılarımdan beni kurtar hayırlı rızık kapısı ac bana mutlu olacağım hakkimda hayırlı olacak güzel bisekilde ilerleyen imanli ahlakli karakterli sadakat dolu bir eş nasip eyle evlilik nasip eyle kübra kardesime de çok hayırlı mutlu olacağı en tez zamanda hayırlı bir evlilik nasip eyle sikintilarindan kurtar onu içinde ettiği dualari kabul eyle. Ben sikintilarimdan ve isteklerimden ötürü bu mübarek hatimi serifin hurmetine sığındım hayırlı kapılar aç Rabbim. Ve burda dua ettiğimiz tüm kardeslerimin dualarini da kabul eyle darda olanlara bize yok mu dua diyenlere gunahlarimi affeyle dualarimi kabul eyle güzel Rabbim senden başka dostumuz Yok Allahım yardım eyle.
Allahumme salli alâ seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.

Arkadaşımın duasi: Allahım duamı duyan bilen Sensin , Sen ailem için hayırlısı ne ise onu oldur kendi içimde ettiğim tüm duaları kabul eyle . Çocuklarımla esimle huzurlu , sağlıklı mutlu bir hayatımız olsun . Evlatlarımı bana bağışla , acılarını gösterme , kötülerle karşılaştırma Allahım .Bizleri doğru yoldan ayırma ,yanıltıp şaşırtma Allahım . Kimseyi darda zorda koyma sen duy sesimi Allahım . Amin .

Ben de bugün bebeğim sağlıkla sıhhatle dünyaya gelsin, hayırlı bir evlat olsun niyetiyle hatmime başladım. İnşallah bitiririm birkaç ayda. Şimdilik günde 5 yaprak okuyorum.
Ayrıca her sabah servisle işe giderken hayırlı rızık için Vakıa ve işlerimin kolaylaşması için Fetih okuyorum❤️❤️
Bir de akşamları kolay doğum için İnşikak okuyorum ❤️❤️
Bu işlerde istikrar çok önemli, ibadetin az da olsa devamlı olanı makbul biliyosunuz. İnşallah devam edenlerden oluruz ❤️❤️

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir canım dualarimizi ekledim biri benim biri arkadaşımın

Benim duam: Allahumme salli alâ seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve sellim Allahım sen gunahlarimi affet heran sana biraz daha yaklasmam da seni tanımayi seni seven insanlarla her daim senin yoluna gitmeye nasip eyle dualarimi kabul eyle içinde bulunduğum şu sıkıntılarımdan beni kurtar hayırlı rızık kapısı ac bana mutlu olacağım hakkimda hayırlı olacak güzel bisekilde ilerleyen imanli ahlakli karakterli sadakat dolu bir eş nasip eyle evlilik nasip eyle kübra kardesime de çok hayırlı mutlu olacağı en tez zamanda hayırlı bir evlilik nasip eyle sikintilarindan kurtar onu içinde ettiği dualari kabul eyle. Ben sikintilarimdan ve isteklerimden ötürü bu mübarek hatimi serifin hurmetine sığındım hayırlı kapılar aç Rabbim. Ve burda dua ettiğimiz tüm kardeslerimin dualarini da kabul eyle darda olanlara bize yok mu dua diyenlere gunahlarimi affeyle dualarimi kabul eyle güzel Rabbim senden başka dostumuz Yok Allahım yardım eyle.
Allahumme salli alâ seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.

Arkadaşımın duasi: Allahım duamı duyan bilen Sensin , Sen ailem için hayırlısı ne ise onu oldur kendi içimde ettiğim tüm duaları kabul eyle . Çocuklarımla esimle huzurlu , sağlıklı mutlu bir hayatımız olsun . Evlatlarımı bana bağışla , acılarını gösterme , kötülerle karşılaştırma Allahım .Bizleri doğru yoldan ayırma ,yanıltıp şaşırtma Allahım . Kimseyi darda zorda koyma sen duy sesimi Allahım . Amin .
Kuzum arkasının isminide yazar misin ismen dua edelim 🌺

X