Gelin Çıkışı

papatyasuuuu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2023
4
6
23
Merhabalar dün düğünüm vardı gelin almam oldu babamın evinden çıktım sonra eşyalarim olduğu için geri eve gitmemiz gerekti eve gittik ama ben hiç arabadan inmedim normalde gelinlikle çıktığın eve girmek uğursuzluk getirir derler ya bende gittim ama eve çıkmadım arabada oturdum merak ettim bı sıkıntı olurmu

Merhabalar dün düğünüm vardı gelin almam oldu babamın evinden çıktım sonra eşyalarim olduğu için geri eve gitmemiz gerekti eve gittik ama ben hiç arabadan inmedim normalde gelinlikle çıktığın eve girmek uğursuzluk getirir derler ya bende gittim ama eve çıkmadım arabada oturdum merak ettim bı sıkıntı olurmu
Ne saçma bir şey bu ya, bu devirde hala inanıyor musunuz bunlara?

Hepimiz gelinlikle çıktığımız eve tekrar girmedik mi ?

Eve girmediğiniz için uğursuzluk getirmez, merak etmeyin.

Hem bu batıl inanç. Önemsemeyin. En fazla bu kız adamı mı nikahta bırakıp geldi diye dedikodunuz yapılır. Belki de vaktinde böyle bir şey yaşandı da bu dedikodudan dolayı karı koca kavga ettiler ve uğursuzluk ilan edildi. Kim bilir?..

Yok öyle demeyin. Benim bir arkadaşımın arkadaşının arkadaşı da böyle gelinlikle çıktıktan sonra geri girmişti sonra başına gelmeyen kalmamıştı.

Eve çıkmayıp sokağa da girsen yine başına bir şey gelir ama çok değil. Az bir şey olur. Ama çok az da değil çünkü sokağa girmişsin. Sokağın başında bekleseydin keşke.

Bak burada videosu var. Şu sarışın benim arkadaşımın arkadaşının arkadaşı. :KK70:

X