Gelinlik Ayakkabısı gelin ayakkabılarımı kendim tasarladım...

Merhaba,

Ayakkabılarınız gerçekten çok güzel olmuş. Ayakkabının üst yüzeyi nasıl acaba? Rugan değil sanırım. :KK54:

malzemesi hakiki deri. mat yüzeyli suni deriler de tutuyor kumaş boyasını. rugan denemedim ama boyayı tutmayabilir. çünkü ben tasarımcılarda da rugan hiç görmedim.

tebrik ederimm gerçekten çok güzel olmuş çizimde çok başarılı :) bende sizin gibi beyaz düz bir ayakkabı alıp kendim tasarlamayı düşünüyorum belki çizim belki dantel belkide renkli bir kurdeleyle ve indirimde bir ayakkabı arayışı içindeyim:) cesaretlendirdiniz teşekkürler:))

tebrik ederimm gerçekten çok güzel olmuş çizimde çok başarılı :) bende sizin gibi beyaz düz bir ayakkabı alıp kendim tasarlamayı düşünüyorum belki çizim belki dantel belkide renkli bir kurdeleyle ve indirimde bir ayakkabı arayışı içindeyim:) cesaretlendirdiniz teşekkürler:))
aslında dantel, kurdele daha az riskli. markafoni, trendyol, limango,morhipo gibi internet sitelerini takip edin çok uygun fiyatlara görüyorum ara ara.. ama rahatlığı 1. planda tutun çünkü en az 5 saat ayağınızda kalacak..

$DSC_0081.jpg

Benim en son hazırladıklarım bunlar :) yakın bir arkadaşım istediği için yapmıştım, sonra onu gören duyan derken 10'u yaptığım örnek ve hiçbiri diğerine benzemiyor :)

gercekten cok basarılı olmus ayakkabılarda cok hos hangı sıteden aldıgını ogrenebılırmıyım

gercekten cok basarılı olmus ayakkabılarda cok hos hangı sıteden aldıgını ogrenebılırmıyım

merhabalar. teşekkür ederim çok. trendyoldan almıştım ama kendi internet sitesinde de vardı. gelinliğin altında da güzel göründü fotograflarda ve çok rahattı bulabilirseniz tavsiye ederim...

Kendi internet sitesindede var demissiniz.onun adi neydi
shoes time. ancak ayakkabı 169.90 tlydi. kendi internet sitesinde %20 indirim vardı yanlış hatırlamıyorsam. vaktiniz varsa takip edin alışveriş sitelerine sık aralıklarla kampanyası giriyor tekrar tekrar.

merhabalarr... 199 tlden 2000 tlye kadar her fiyat aralığında satılıyor bu tip ayakkabılar. ben de gelin ayakkabılarımı kendim tasarladım,çizdim,boyadım.hem de 59tl mal oldu. siz de yapabilirsiniz.

İnanılmaz olmuş elinize sağlık .) hep görüyodum nette. Ayakkabısını alıp üzerini siz mi desen yapıyosunuz anlamadım!!

Son düzenleme:
İnanılmaz olmuş elinize sağlık .) hep görüyodum nette. Ayakkabısını alıp üzerini siz mi desen yapıyosunuz anlamadım!!
profesyonel olanlar nasıl yapıyor bilemiyorum ama ben kurşun kalemle çizdim,içlerini boyadım daha sonra da siyah markerla konturlarını tamamladım,yazılarını direk marker kalemleriyle yazdım.toplamda 15-20 dakikamı aldı.

profesyonel olanlar nasıl yapıyor bilemiyorum ama ben kurşun kalemle çizdim,içlerini boyadım daha sonra da siyah markerla konturlarını tamamladım,yazılarını direk marker kalemleriyle yazdım.toplamda 15-20 dakikamı aldı.

Yetenek bunun adı başka bişey değil tebrik ediyorum :) banada yaparmısın:KK17:

teşekkür ederim... yoğun çalışıyorum ama yazın müsaitim düşünebilirim :KK1:

eminim kapış kapış gidiyodur, şaka bi yana evleneceğim zaman inşallah kısmet olursa kesinlikle bende istiyorum:KK54:

Çook güzel olmuuş benim ayakkabılarda bu modele benziyor çizittirsemmi napsam :) $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396982729.507076.jpg

X