Gelen Allah'tan diyelim :(

Ay valla düğünlerde en korktuğum şey Allahtan bizim düğünde olmadı. Genelde de hep yaşlı hasta kişiler durur durur düğüne yakın Allah affetsin vefat eder. Düğün yapsan dert yapmasan ayrı dert 😁
Vefat eden çok yakın değilse düğün yapılır ama yakınsa zaten insnaın içinden de gelmez düğün yapmak
7yildir bekleyip zor bela ailelerini ikna eden kuzenimin kına gecesinden bir gün önce aşırı derecede hastalandım ama baya ölecek gibiydim. Yataklara düştüm ,sürekli baygınlık geçirip acillere tasiniyordum 😂 kuzenim benim ilaclarimin saatini kontrol edip elleriyle iciriyordu 😂 bunca zaman bekledim yaşlılar ölse de yaparım da sen gençsin sakin ölme diye etrafımda dönüyordu😂😂😂

7yildir bekleyip zor bela ailelerini ikna eden kuzenimin kına gecesinden bir gün önce aşırı derecede hastalandım ama baya ölecek gibiydim. Yataklara düştüm ,sürekli baygınlık geçirip acillere tasiniyordum 😂 kuzenim benim ilaclarimin saatini kontrol edip elleriyle iciriyordu 😂 bunca zaman bekledim yaşlılar ölse de yaparım da sen gençsin sakin ölme diye etrafımda dönüyordu😂😂😂
Bütün hazırlıklar tamamlandı ve içimde hep bir şey olacak kesin ekimde olacak hissiyatı vardı 🥹

Haftaya cumartesi günü yani 31 Ağustos'ta olacaktı
e kina da yanacak düğün de yanacak öyle mi?
yoksa duz nikahla evlenip beraber yasayip bir ay kocayla yasayip kinayi sonradan mi yapacaksınız?
bence alt tarafi halanin esi, zaten yurtdışında yasiyorlarmis. sen geri kalma düğününden.
hani halan teyzen vefat etse yine neyse dicem ama eniste biraz dis kapinin mandali bence. hele ki yurtdisinda yasiyorsa.
yerinde olsam yapardim ama sosyal medyadan paylasmazdim 😇

e kina da yanacak düğün de yanacak öyle mi?
yoksa duz nikahla evlenip beraber yasayip bir ay kocayla yasayip kinayi sonradan mi yapacaksınız?
bence alt tarafi halanin esi, zaten yurtdışında yasiyorlarmis. sen geri kalma düğününden.
hani halan teyzen vefat etse yine neyse dicem ama eniste biraz dis kapinin mandali bence. hele ki yurtdisinda yasiyorsa.
yerinde olsam yapardim ama sosyal medyadan paylasmazdim 😇
Aslında bu olacaktı ama cenaze daha gelmedi cuma günü ancak dediler, halam burada halamın kaynanasi yengesi kayinbabasi amcası oluyor aynı zamanda ve taziye evi tam evimizde dış çekim yapıp küçük bir yemek düşündüm ama zor görünüyor şimdilik

Aslında bu olacaktı ama cenaze daha gelmedi cuma günü ancak dediler, halam burada halamın kaynanasi yengesi kayinbabasi amcası oluyor aynı zamanda ve taziye evi tam evimizde dış çekim yapıp küçük bir yemek düşündüm ama zor görünüyor şimdilik
Halanın kayınpederi amcasıysa senin babanın da amcası olur, yani vefat eden hem enişte hem de babanın kuzeni oluyor. Eniştem diyip atınca uzak gibi duruyor ama anlattığına göre baya babanın tarafından yakının ve eviniz cenaze evi olacak. Bu detayları vermeden sorarsan düğünü yap derler ama cuma cenaze yapıp haftasına aynı eve davul getirtmek abes durur ayıplanır diye mi yazmıyorsunuz anlamıyorum. Sherlock Holmes gibi senin soyağacını çiziyoruz

X