Gel bebişim göbişime gel.......

ayy optımıst senle ben su gelmeyen bebıslere sarkılar yapıyoruz yaa.bende soner sarıkabadayının ıkı medenı sarkısını degıstrdım.ohaoldumsmile

benı sevemedın yaa şu göbişe bı konamadın yaaa.ozaman en hayırlısı olsun hakkımızda dıyorum gelmeyen bebısıme.sıtem edıyorum bırazboshayallersmile

ya kızlar ben bugun grıp asısı olucam.hamıle kalırsam zararı olmaz degılmı.zaten hamılelerede grıp aşısı yapıyorlar degılmı

hamilelerede yapıyolar canım olman daha iyi hamile kalırsan yok batı nil virüsü yok domuz giribi kuş giribi dana hapşırığı gribi fln bu kış ne üretecekler merak ediyorum girib için önlemini almış olursun belli olmaz.senin ekime mi kaldı şimdi aşı olursan bi zararı olmaz zten ama eylül adet günün bekliyosan aşının son vurulma zamanını öğren ona göre bi yol izlersin hamile deilsen aşı yaptırırsın kalıncada zararı olmaz

bugun 8. gunu adetımın.yenı bıttı.10 gun sonrada yumurtam catlar.yaptrdım valla aşıyı.ben gecen yılda olmustum.cok ıyı geldı yaa.o domuz grıbı zamanlarında bıle bır kere grıp olmadım.mıllet hastalıktan dökülüyordu.bızde bısı yoktu.yıne yaptrdım.esımde oldu.ozellıkle ona sart.o daha cabuk hasta oluyıor ve ateslenıyor.ateste spermlere zararlaı.en son 10-15 gun once antıbıyotık kullandı mecburen.antıbıyotıkte spermlere zararlı.oyuzden ıyı oldu.ınsallah artık hasta olmazda spermcıklerımıze bısı olmaz

hoşgeldin canım aramıza
benimde çevremde birsürü hamile ve çocuğu olan var
ama yılmıyorum inanıyorumki benimde kucağıma alacağım koklayacağım bir bebeğim olacak ...
bu şarkıyıda bilmiyodum iyi oldu yükleyim hemen dinleyim :))

ya kızlar ben bugun grıp asısı olucam.hamıle kalırsam zararı olmaz degılmı.zaten hamılelerede grıp aşısı yapıyorlar degılmı

olmaz canım merak etme
ama neden yaptırıyosunki???????

kızlar bugün yaşadığım bişi anlatcam size
benim komşum bayramın 1.günü doğurdu
bugün bebeği banyo yaptırdık birlikte
allahım o nasıl tatlı bişi öyle büşra hanım
tam 9 ay birlikteydik her anını biliyorum onun
kokladım kokladım öptüm onu
okadar güzelki minicik bişeyi kucağına almak
banyo yaptırdıkya bi üşüdü bi titriyo sormayın
halbuki ne kadar sıcak içeri
canım benim ya

içimden dedimki allahım benim gibi evlat hasretiyle yanıp tutuşan herkese nolursun
bi evlat nasip et
inşallahhhhhhhh olcak kızlar el ele verip aşıcaz bu günleri ve güleceğiz sonra bu yaşadıklarımıza..

anlaştık dimi kızlar pes etmek yok
herşeyimizi paylaşcaz
yaptığımız kürleri anlatcaz
hastanede naptığımızı söylicez ve hamile kalcaz
okeyyyyyyyyyyyy???????????

ya kızlar hiç sormayın tam şunada yumurtluyorum bi akıntım var anlatamam
ama maalesef bu ay hamile falan kalamıcam kalmamam lazım
offf offffffffffffff

Anlaştııkkkk....

yase durmak yok yola devam ozaman
bizde hamiş kalıp kalıp çatır çatır doğurucaz:)))zemuszemus

yase durmak yok yola devam ozaman
bizde hamiş kalıp kalıp çatır çatır doğurucaz:)))zemuszemus

İnşallah cnm bnm yaa. İ im çokm şükür regl oldum dün. ama düşük oldundan 3. reglimle büyük ihtimal kasımda başlıcam çalışmalara tekrar. bu daha ilk reglim. Bakalım ara ara doktora gidicem kistler tekrar olmaz inşallah.. En son ultrasonda yok demişti doktor..

ooman ya bişi sorucam sana. Kan pıhtılaşması varsa bi kadında gebe oldun da illaki bebek gelişmez mi? Bu kesin midir? gEBELİĞİ DEVAM EDenler var mıdır bilmeden durumunu ve sağlıkla doğuranlar. Benim ilk gebelik ve de düşük oldundan bişi incelenmedi. Ben de inceletmedim ama varsa 2. si de gelişmez sanki ne bilim. Kan pıhtılaşması varsa etkileri var mıdır? Şüphelenmemiz gereken bişi falan?

valla canım bende bu konuda okadar bilgisizimki ama genelde gelişmiyo ve düşükle ve kürtajla sonlanıyo
tıpki benim başıma geldiği gibi
özel hastenelde yapıyolar bu tahlilleri
eğer şimdiki aklım olsa kesinlikle yaptırırdım
eğer için rahat etmiyosa yaptır canım
içinde kalmasın
en azında bunun stresinden kurtul canım

hıllacıgım rabbm bızdede tatıracak ınşşşşşşş
bızlerde banyo yaptırıp koklucaz ınş
bnde sımdı arkadstan gelıorum kızı 3 aylık olaack gorsen ıcıne sokasn gelır
kucagımdan ınmedı

yakında kendi bebeğinde olcak ve inan hiç inmeyecek kucağından allahın izniyle bacım

huhuuuuuuuuuuuuu kızlar nerdesinizzzzzzzzzzzz????????

ommancım sana birşey soracağım, sende ki kan pıhtılaşması neden kaynaklanıyor? Benim ki mthfr 677 - 1298 heterozigot..
Bu arada topiğin de hayırlı olsun :)
Herkese sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…