Gel bebişim göbişime gel.......

hılalcım agustosta 9. gunden basladık fıkfıke 20. gune kadar hemen hemen hergun yaptık ama yok yok yok olmadı yınede :eek:klava:

hılalcım agustosta 9. gunden basladık fıkfıke 20. gune kadar hemen hemen hergun yaptık ama yok yok yok olmadı yınede :eek:klava:

işte olmayınca olmuyo balım ama
başka çaremiz varmı
benim yapmadığım şey kalmadı
ama bir gün olucak bunu biliyorum
allahın izniyle bende anne olacağım
ve tabiki sizlerde
oyüzden napıyoruz birbirimize destek veriyoruz
destek veriyoruz
strese girmiyoruz
kocaları strese hiç sokmuyoruz
ve bebişimiz oluyo inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh

evet esra ekimde başlıcak ve inşallah tutucak
hadi bakalım kızlar birlikte çok uzun bi hamile listesi yaparız inşallahhhhhhhhhhh
gelen o ay hamile kalsın inşallah

hazelcim o tarafta görmediğin herhalde napıyosun?nasıl gidiyo?adet tarihin ne zaman?

pardon hazelcim ya
haftaya çarşamba başlıcak esra tüp bebeğe

valla bıozardcım hıc hesaplamadım bu ay acıkcası.dru bı hesap yapıyım 25 gune gore 1 ekım,27. gune gore 3 ekım bakalım ne olcak

valla bıozardcım hıc hesaplamadım bu ay acıkcası.dru bı hesap yapıyım 25 gune gore 1 ekım,27. gune gore 3 ekım bakalım ne olcak

inşallah hamilesindir canım
bu ay umursama bakalım hiç bekleme
inşallah minnoşum seninledir:emir_bebek:

topiğin hayırlı olsun canım. tez zamanda göbişleriniz dolsun,çok hesap yapmayın,her gün ilişkiye girip kendinizi zorlayıp yıpratmayın. canınız ne zaman isterse ozaman yapın, bebişler geleceği zamanı kendileri seçer unutmayın.topiğiniz sizlere uğur getirsin.ben ayrıca duanın gücüne de çok inanırım. 7 cuma kanzül arş duası okumayı deneyin.insanları sevindirip bol bol hayır yapın ki hayır duası alın,yapabiliyorsanız ihtiyaç sahibi bir çocuğu giydirip ihtiyaçlarını karşılayın, mesela tam okul zamanı şimdi bir çocuğun okul masraflarını karşılayabilirisniz.bir çocuğun yüzündeki o mutluluğu görmek inanılmaz huzur veren bir duygu..darda kalana yardım edene allah ta yardım eder.inanarak yapın. gerçekten canı gönülden söylenen bir allah razı olsun, senin de muradını versin sözü,sizlerin de yüzünüzü güldürebilir.ve kendininzi çocuk dışında başka şeylerle meşgul etmeyi deneyin. sürekli aynı düşünce içinde olmak çok strese neden oluyor.

sen asılama yaptrcaktın basladınmı tedavıye

canım bende bir hafta sonra aşılama için görüşmeye gidicem.adet oluncada başlıycam işte.sanırım 25-26 sı gibi olurum.bakalım inşallah hayırlısı olur bikaçkez aşılama deniycem 6 ay kadar artık ozamana kadarda olmazsa bizde mecburen tüp bebeğe geçicez sanırım.sende aslında bikaçkez aşılama deneseydin sonra tüpe geçerdin.belki aşılamaylada tutar.

topiğin hayırlı olsun canım. tez zamanda göbişleriniz dolsun,çok hesap yapmayın,her gün ilişkiye girip kendinizi zorlayıp yıpratmayın. canınız ne zaman isterse ozaman yapın, bebişler geleceği zamanı kendileri seçer unutmayın.topiğiniz sizlere uğur getirsin.ben ayrıca duanın gücüne de çok inanırım. 7 cuma kanzül arş duası okumayı deneyin.insanları sevindirip bol bol hayır yapın ki hayır duası alın,yapabiliyorsanız ihtiyaç sahibi bir çocuğu giydirip ihtiyaçlarını karşılayın, mesela tam okul zamanı şimdi bir çocuğun okul masraflarını karşılayabilirisniz.bir çocuğun yüzündeki o mutluluğu görmek inanılmaz huzur veren bir duygu..darda kalana yardım edene allah ta yardım eder.inanarak yapın. gerçekten canı gönülden söylenen bir allah razı olsun, senin de muradını versin sözü,sizlerin de yüzünüzü güldürebilir.ve kendininzi çocuk dışında başka şeylerle meşgul etmeyi deneyin. sürekli aynı düşünce içinde olmak çok strese neden oluyor.

çook teşekkür ederim inşallah bana ve hamile kalmak isteyen herkese uğur getirir topiğim
doğru söylüyon hayır yapmak çok önemli ben allah kabul ederse her fırsatta yapıyorum
sterese gelincede çok haklısın ben sadece1 ay düşünmedimn ve hamile kaldım
ama okadar zorki anlatamam
rabbim sana nasip etmiş inşallah bizlerede nasip eder

yok bıozardcım ben asılama denemeyı dusunmuyorum tabı yınede buyuk konusmıyım.yaza kadar olmazsa dırek tupbebege gecıcem bende.ınsallah tutar canım gelır bebısın senınde.

ınsallah esranında tutar hılalcım yaaa.onu da okuyorum burdan.cok ıstıyor.rabbım gonlune gore versın ınsallah herkesın.gonlumuzdekını hakkımızda hayırlı eylseın ınsallah

canım bende bir hafta sonra aşılama için görüşmeye gidicem.adet oluncada başlıycam işte.sanırım 25-26 sı gibi olurum.bakalım inşallah hayırlısı olur bikaçkez aşılama deniycem 6 ay kadar artık ozamana kadarda olmazsa bizde mecburen tüp bebeğe geçicez sanırım.sende aslında bikaçkez aşılama deneseydin sonra tüpe geçerdin.belki aşılamaylada tutar.

hayırlısı olsun canım inşallah tutarda tüp bebeğe ihtiyacın kalmaz
hakkında hayırlısı olsun
ne kadarlık evlisin canım
sorun neymiş?

hilalcim topiğin hayırlı olsun uğur getirsin bize inşallah...

ben düşük yaptıktan 40 gün sonra adet gördüm ve ondan sonra 32 gün geçti ve olmayınca test yaptım sonuç kocaman bi negatiff mafoldumben normalde 26-28 günü geçmezdi düzenim çok bozuldu seninde öylemi oldu canımbilmiyorumkismile

hayırlısı olsun canım inşallah tutarda tüp bebeğe ihtiyacın kalmaz
hakkında hayırlısı olsun
ne kadarlık evlisin canım
sorun neymiş?

sağol canım inşallah.7 yıllık evliyim endometriozisten ameliyat oldum.sonrada pko dan laparoskopi oldum.şimdi doktor herşeyin normal olduğunu ve normal yolla hamile kalabileceğimi söylüyor ama herşey düzeleli 6 ay oldu henüz bişey yok.bende bu ay aşılamaya karar verdim.bakalım inşallah tutarda diğer aşılamalara gerek kalmaz.

X