Geçmiş sevgilim bela oldu başıma

Darkrainbowww96

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2019
80
12
Herkese merhaba.Bir konuda akıl almak istiyorum((( lütfen yargılayacak tarzda yorumlar yazmayın zaten kötü hissediyorum kendimi.Ben 4 yıl falan önce internette biriyle tanışıp sevgili olmuştum. O zamanlar 19 yaşındaydım daha ve bu çocuga baya bağlanmıştım, zaten ilk sevgilimdi.Şimdi bizim aramızda cinsel ilişki olmasa da, zaman zaman yakınlaşmalar oldu ,yüzeysel sevişmeler yani.Ama belirttiğim gibi asla cinsel ilişki olmadı aramızda.1 buçuk sene falan devam etti ilişkimiz, kendisi çok takıntılı, aşırı kıskanç, hatta fevkalede kıskanç biri olduğu için bitirmek zorunda kaldım.Tabi bana ihanet etmesinin de rölü oldu bu kararı almamda.Velhasıl ayrıldık ve bir süre hiç ses çıkmadı bundan.Sonra yeniden bana yazmaya, aramaya başladı ve bambaşka yüzüyle karşılaştım.Sürekli benimle görüşmek istediğini söylüyor, redd edince tehditler savuruyordu.Bir keresinde sosyal medyada anonim soru sorma sitesinde kimliğini belirtmeyen bir kişiden benim ne mal olduğumu bildiği, sevgilimle seviştiğimi bildiği, namuslu ayakları yapan bir yalancı olduğum tarzında bi mesaj aldım.Bunu hemen eski sevgilime belirttim ve bana sanki hiç birşey olmamış gibi : ben aramizda geçenleri bir arkadaşa anlattım, o da sana takılmak için oyle yazmıştır, söylerim bir daha yapmaz dedi :KK43:(( şerefsiz herif işte, birşey diyemedim ben.Şimdi beni asıl düşündüren meseleye geliyorum,bu son olay 1.5 sene falan önce yaşandı, o zamandan beri ses yok yine.Ben bir çocukla taniştim, facete de ekledim, ve bir gün geçmiş sevgilimin onun arkadaşlık listesinde oldugunu gordum, dünyam başıma yıkıldı.Ya bir gun konu eskilere gelir ve benimle yaşadıklarını anlatırsa.Bu tanistigim cocukla cok seviyeli bir ilişkimiz var, zaten eski hatalarimi İnşallah bir daha asla tekrarlamam.Ama geçmiş peşimizi bırakmıyor(((( bir de en buyuk hatam yuzum gozukmese bile eski sevgilime bir kaç tane üstsüz foto atmıştım.Cahillik iste şimdiki aklım olsaydı yaparmıydım.Yani konuşur ve eski fotolarımı da isbat olarak atarsa, ben biterim.Tabi eski fotoların kalıp kalmadığını da bilmiyorum, sonucta 3 seneden fazla zaman geçti.Akıl verir misiniz bana nasil davranmaliyim? Ağzini aramak için geçmiş sevgilime yazarsam, hata yapmış olurmuyum? Konu baya uzun oldu, özür dilerim(
Bu arada şimdiki arkadaşimla internette tanismadim, ortak arkadas vasitasiyla tanistik, sonradan faceten ekledim.

Son düzenleme:
Öncelikle arkasında duramayacağınız ilişkiler yaşamayın.
Geçmişte eski sevgilinizle beraberliğinizi sorun edecek karakterdeki insanların da ne düşüneceğini umursamayın.
Fotoğrafları da gösterirse siz de onu şantajdan şikayet edersiniz. Asla iletişime geçip korkuyormuş gibi davranmayın. Korkunun kokusunu alır böyle tipler. Siz yaşadınız bunları dik durun geçmişinizin arkasında. Sonuçta kimseye zararı dokunacak bir şey yapmamışsınız.

Mide bulandiriciymis eski sevgilin. Bence sen bu yeni cocukla da iletisimi kes biliyor musun cunku nolur nolmaz eski sevgilinle tanisiyorlarsa inan bana yarin bi gun eskin duysa belli takintili) gider anlatir eder. Isler sarpa sarar. Onun bildigi biriyle olmak zorunda misin basini belaya sokma

Ama şerefsiz herif hiç tanımadığım birine aramizda olanları anlatmış, adam anonim hesapla bana namuslu ayakları yapan yollusun falan yazmıştı((( bunu birkere, yaptıysa, gene yapmaz mı((
Böyle korkuyla yaşamaya devam edin o zaman,bırakın bunları onlarda peşinizi bırakır,sosyal medya kullanmayın gerekirse madem bu kadar çekiniyorsan,yada hesaplarını filan değiştir.
Kimin size ne dediğini kafaya takarsan işin zor,öyle insanlar her zaman olacaktır sen bunlara karşı dik durucan ki çekinsinler,taviz verme kimselere.
Geçmişi geçmişte bırak unut olanları ama hatalarından da ders çıkar bidaha görüntü vs gibi hataları tekrarlama.

Sen de internetten sevgili bulma olayina bir son versen... Ayrıca ikisi nasıl arkadaş ki belki bu bir tuzak sana.
Üstsüz fotoğraf yollama n için diyecek söz yok ilerde evlensen kocana bile yollayabilir.
Arkadaş değiller, eminim bundan, sadece nasıl olmuşsa faceten eklemiş.Yani özelden konuşmaları oldugunu bile sanmıyorum, ama yarin, obur gun olmayacak diye emin de olamam(

Bence bu yeni tanıştığın çoçukla iletişimi kes.
Bana pek sağlıklı bı ilişki olacak gibi gelmiyor.
Eski sevgilin herşeyi anlatır, anlatmaz sanma sakın.
Birde bu yeni sevgilinlede mi internette tanıştın.?
Müge anlı da sizin gibi çıplak fotoğraf atan ve daha sonra problem yaşayan bı kaç kişi çıktı. Ya tüm sosyal hesaplarınızı kapatın.
Ya da bu eski sevgiliniz bir daha size bulaşırsa şikayette bulunun.
Birde bu tipler nerde oturduğunuzu biliyorsa iyice tüy dikiyorlar dikkatli olun.

Bence bu yeni tanıştığın çoçukla iletişimi kes.
Bana pek sağlıklı bı ilişki olacak gibi gelmiyor.
Eski sevgilin herşeyi anlatır, anlatmaz sanma sakın.
Birde bu yeni sevgilinlede mi internette tanıştın.?
Müge anlı da sizin gibi çıplak fotoğraf atan ve daha sonra problem yaşayan bı kaç kişi çıktı. Ya tüm sosyal hesaplarınızı kapatın.
Ya da bu eski sevgiliniz bir daha size bulaşırsa şikayette bulunun.
Birde bu tipler nerde oturduğunuzu biliyorsa iyice tüy dikiyorlar dikkatli olun.
Nerede oturduğumu bilmiyor.Yok internette tanismadim((((

Simdiki erkek arkadasina dürüst olup yuzeysel anlatmani tavsiye ederim. Ayni seyleri yasamis ve evli iki çocuklu biri olarak dürüstlük her zaman her yoldan iyidir:)
Bir kaç kez denemek istedim, ama muhafazakar ve dindar biri.Sanmiyorum beni kabul edecegini , hem de geçmişimi bilen bir kişinin daha olmasini istemiyorum.Galiba en makulu açıklama yapmadan uzaklaşmak

Sana anonim olarak soru soran bence eski sevgilin. Şahsen bana birisi gelip böyle bir şey anlatsa, ben gidip de o kızın hesaplarını karıştırıp öyle bir şey yazmam. Belli ki o yazmış huzursuz etmek için, arkadaşım yazdı demiş, öyle düşündüm yani inanasım gelmedi o konuda.
Diğer konudaysa yarın öbür gün sevgili olup fotoğraf paylaşsanız gider o çocuğa anlatır her şeyi. Konuştuğun kişi de internetten tanıştığın biri galiba. Çok güvensiz bir yol bana göre ne malum eski erkek arkadaşının ayarlamadığı o adamı da? Bence ilişkini bitir, o ayarlamadıysa da ilişkiniz ortaya çıkınca bir pislik yapacak kesin

Sen de internetten sevgili bulma olayina bir son versen... Ayrıca ikisi nasıl arkadaş ki belki bu bir tuzak sana.
Üstsüz fotoğraf yollama n için diyecek söz yok ilerde evlensen kocana bile yollayabilir.
Şimdi konuştugum cocugu internetten bulmadim canim.Bir arkadas vasitasiyla taniştik ve internette ekledim sonradan.Eski sevgilim o zaman yoktu arkadaş listesinde, yani arkadaş degiller

Nerede oturduğumu bilmiyor.Yok internette tanismadim((((
Ben fotoğrafları sildiğini sanmıyorum.
Hatta çevresine de göndermiştir.
Sosyal ağda arkadaşının yazdıklarına bakılırsa...
Ya şu fotoğraf atmak nereden çıktı güzel kardeşim.
Daha çok gençsin hatalar bizler için, sonuçlarını maalesef göğüsleyeceksin.

X