Gecmis gunahlarin affı icin buyrun hep birlikte tövbe "Estağfurullah"

Topik şöyle isleyecektir:
*Öncesinde;;;
-33 adet "La ilahe illallah"
-33 adet "sübhan Allah"
-33 adet "Allah-u Ekber"
Çektikten sonra sıra hangi arkadasta ise ona niyetlenerek kişi başı
750 "Estağfirullah" çekilecektir.

Duasi okunan kisi H hedak
LİSTEMIZ;;;
1 M meleek9090 -(okundu)***
2 Hannaz Hannaz -- (okundu)
3 hayatdenizolmasa hayatdenizolmasa -- (
DENIZ)
4 tubatesbih tubatesbih -- (okundu)***
5 GURBET KUSU GURBET KUSU -(
AYŞE)--(okundu)*
6 @DeryaLi-- (okundu)*****
7 SAliOsmanF SAliOsmanF -(
FEYZA)--
8 @lilyumdelisi -(okundu)
9 I Irmak-986 -(
YASEMİN)--
10 H hedak (
EDA)-(okundu)
11 H hmtsyma (
ŞEYMA)-(okundu)
12 ariyana ariyana (
NUR)-(okundu)****
13 Senfonim Senfonim - (okundu)
14 Sealand Sealand - (
SEDA)-(okundu)
15 gulbera gulbera -
16 @tkglcn -(
GÜLCAN)- (okundu)***
17 T toprak89 -(
FATMA) -(okundu)**
18
*songul -(okundu)
19 rudecute rudecute -(GİZEM)-(okundu)
20 @melegim66 -(okundu)
21 MorbidAngell MorbidAngell -(okundu)--

NOT:
KIZLAR LİSTEDE HERHANGİ BİR YANLIŞLIK VARSA BİLDİRİN LÜTFEN HEMEN DÜZELTİRİM :KK15:
'Rabbim inananlarla beraberdir.' Dualarda buluşmak ümidiyle :KK68:

@tkglcn GURBET KUSU GURBET KUSU arkadaşlar ne zamandır evlisiniz ve cocugunuz olmuyor bilmiyorum ama Allahtan ümit kesilmez bunu size çok söyleyen olmuştur fakat çok yakinen tanıdığım birinin tam 12 sene sonra çocuğu oldu geçenlerde. Rabbim herşeye kadir demek ki.vakti zamani var sakın umudunuzu yitirmeyin Allah ne verirse hayirlisini versin o mutlulugu tattirsin inşaAllah dualarimizla gelsin evlatlarınız :-) .

@tkglcn GURBET KUSU GURBET KUSU arkadaşlar ne zamandır evlisiniz ve cocugunuz olmuyor bilmiyorum ama Allahtan ümit kesilmez bunu size çok söyleyen olmuştur fakat çok yakinen tanıdığım birinin tam 12 sene sonra çocuğu oldu geçenlerde. Rabbim herşeye kadir demek ki.vakti zamani var sakın umudunuzu yitirmeyin Allah ne verirse hayirlisini versin o mutlulugu tattirsin inşaAllah dualarimizla gelsin evlatlarınız :-) .
evet cnm boyle ornekler cok var haklisin.RABBIMDEN umit kesilmez.vardir bir bildigi.
ben 5 yildir evliyim.23 yasindayim.insallah daha fazla bekletmesin allahim isteyenleri.

canim Allah razi olsun,nasil bi zamanlama gozlerim doldu:KK42:
tam bi konuda isyan halindeyken tanimadigim biri benim icin dua etmis,cok sagol Allah`in gucune gidecek bisey dediysem de Allah affetsin insallah:KK61:
vallahi belki inanmayacaksin cnm ama ayni saatlerde bende senin duani okuyup ismini andim.
RABBIM feraha cikarsin insallah((ne sorunun varsa))...

@tkglcn cnm ben seyma,nur ve zeynep icin duami okudum bugun.
not alirsan sevinirim.belki hastane kontrollerimizden dolayi gecikirim diye okudum onceden.

vallahi belki inanmayacaksin cnm ama ayni saatlerde bende senin duani okuyup ismini andim.
RABBIM feraha cikarsin insallah((ne sorunun varsa))...

canim benim cok tesekkur ederim,Allah razi olsun,inanmam mi hic inaniyorum:KK42:
Rabbim hepimizin gunahlarini bagislasin insallah.
sIkintim cok buyuk degil ama benim icim daraldi sanirim.
bende senin gibi gurbetteyim 6 yildir,suan elimi nereye nasil koyacagimi bilemedigim belirsiz bi donem.
Allah hepimizin onunu acsin,Nuruyla belirsizlikleri aydinlatsin insallah.

X