Gecmis gunahlarin affı icin buyrun hep birlikte tövbe "Estağfurullah"

cnm bence listeyi kapatmadan dualara baslanmasin.gerekirse yarin bekler cuma baslariz.
maksat bastan sona kadar herkese esit dua okunsun.listede karisiklik olmamis olur.:KK52:
Haklisin canım cuma da mübarek gün.yarın lsiteyi duzenlerim cumaya kadar oturur.cuma da başlarız hayirlisiyla

Hosgeldn o zmn hayatm. Seni de @tubatesbih kesinlessin ondan sonraya ekliyorum 5. Sıraya eğer katılmazsa :KK43: 4. Sıradan ekleyecegm listeye bitanem.Allah yar ve yardımcımız olsun insallah
tamam cnm sorun yok nasil gerekirse yaz.insallah katilir tubis. onsuz olmaz...:KK39:

Hu huu:KK54:ablam sendemi burdasin.bak totem yaptim nsl yakismismi hamislik.
insallah bir gun gercegide olur:anneadayı::emir_bebek::nazar::KK200:
Totem mi yptn?bnde iki haftalık gebe görünce nsl oldu dye dusunuodum iki hftalk öğrenmek için çok erken ya.bnde bebis isteyenlerdenm rabbm nasip eder ins isteyen herkese

Totem mi yptn?bnde iki haftalık gebe görünce nsl oldu dye dusunuodum iki hftalk öğrenmek için çok erken ya.bnde bebis isteyenlerdenm rabbm nasip eder ins isteyen herkese
evet totem olsun dedim cnm.baya gorunce bile icim tuhaf oluyo sanki gercek gibi sevincle doluyor.
RABBIM nasip edicek insallah tum isteyen kardeslerime banada birlikte.
yasin kac?kac yillik evlisin?

hanımlar cahilliğimi bağışlayın lütfen 3000ni bölüşecek miyiz bir kişimi okuyacak emin olayım yanlış bişey yapmayım

Rabbim yürekten isteyen herkese o duyguyu yaşatsın.
Vakti zamani geldiğinde hayırlı evlatlarinizi alırsınız kucağınıza

Rabbim yürekten isteyen herkese o duyguyu yaşatsın.
Vakti zamani geldiğinde hayırlı evlatlarinizi alırsınız kucağınıza
amiinn insallah allahim kimsenin gozunu yolda ,gonlunu darda birakmasin.
sevinecegimiz gunler yakindir insallah...
isteyip elde edememek cok zor.imtihanimiz agir.RABBIM YARDIM ET...

amiinn insallah allahim kimsenin gozunu yolda ,gonlunu darda birakmasin.
sevinecegimiz gunler yakindir insallah...
isteyip elde edememek cok zor.imtihanimiz agir.RABBIM YARDIM ET...
Sizin durumunuzu az çok tahmin edebiliyorum benim çok yakın bir arkadaşımın da çocuğu olmuyor. O kadar çok istiyor ki Benimki leri seve seve bitiremiyor. Hep.dua ederim ona Rabbim hayırlısı ise tez zamanda versin diye. Rabbim. Herşeyin zamanını bilir.

En ağır günahlar bile affolur mu sizce?:KK43: bende katılmak istiyorum

Sizin durumunuzu az çok tahmin edebiliyorum benim çok yakın bir arkadaşımın da çocuğu olmuyor. O kadar çok istiyor ki Benimki leri seve seve bitiremiyor. Hep.dua ederim ona Rabbim hayırlısı ise tez zamanda versin diye. Rabbim. Herşeyin zamanını bilir.
ALLAH bagislasin evlatlarinizi...
tabiki vardir bundada bir hayir.sinavimiz bu.

En ağır günahlar bile affolur mu sizce?:KK43: bende katılmak istiyorum
Rabbim bagislayici ve merhamet sahibidir.senin yürekten ettiğin her dua ve tövbe elbet yerini bulacaktır. Biz ustumuze düşeni yapıp gerisini Rabbimize bırakırız.Allah deyip yola çıkan yolda mi kalırmış?
Hosgeldn

Rabbim bagislayici ve merhamet sahibidir.senin yürekten ettiğin her dua ve tövbe elbet yerini bulacaktır. Biz ustumuze düşeni yapıp gerisini Rabbimize bırakırız.Allah deyip yola çıkan yolda mi kalırmış?
Hosgeldn
Hosbuldum, hayatım pişmanlıklarla dolu, bende katılıp tovbe etmek istiyorum daha fazla. İnsallah affolur teşekkür ederim

X