Geçmeyen vajinal mantar :-(

Merhaba. Sorduğunuz sorular dikkatimi çekti. Ben de yapabilir miyim rica etsem. neredeyse oradaki bütün belirtiler ben de var Bana da yardımcı olur musunuz :KK43:

Merhaba yazinizin ustunden cok zaman gecmis ama yine de yazmak istedim. 11 yildir gecmeyen vajinal mantarim var. Artik kendimden biktim. Herseyi denedim ilaclar, dogal yontemler akliniza ne gelirse. Bir suru doktor degistim. Onceleri 3-4 ayda bir tekrarlardi suan her ay iki adet donemi ortasinda sikayetlerim basliyo. Artik ciddi ciddi rahim aldirma operasyonu dusunuyorum. Cunku hem maddi hem manevi tukendim:KK43: son umit size yaziyorum. Bir care bulabildiniz mi?

Merhaba yazinizin ustunden cok zaman gecmis ama yine de yazmak istedim. 11 yildir gecmeyen vajinal mantarim var. Artik kendimden biktim. Herseyi denedim ilaclar, dogal yontemler akliniza ne gelirse. Bir suru doktor degistim. Onceleri 3-4 ayda bir tekrarlardi suan her ay iki adet donemi ortasinda sikayetlerim basliyo. Artik ciddi ciddi rahim aldirma operasyonu dusunuyorum. Cunku hem maddi hem manevi tukendim:KK43: son umit size yaziyorum. Bir care bulabildiniz mi?
Şekersiz glutensiz beslenme ve probiyotik denediniz mi ?

Merhabalar, kronik mantar tedavileri için femilift lazer uygulaması yapıyorlar, tek seans 1500-2000 arası değişiyor. Genelde 3 seans hatta bazen tek seans bile yeterli olabiliyor. Biraz araştırın, şehrinizde vardır belki. Femilift yoksa bile fraksiyonel lazer diye arayabilirsiniz.

Bende 1.5 senedir yaşıyordum en son borik asit ovulu dediler, istanbul da yapan 1 eczane varmış, arayınca kargoluyorlar. Artık kullandığım ovuller antibiyotikler işe yaramıyordu bundan istedim. 15 gün boyunca sabah akşam, diğer 30 gün sadece akşm yatmadan önce kullanın. 3. Günümdeyim tertemiz oldu keşke daha önce kullansaydım, sadece çok pahalı, 1 tanesi 15 tl sanırım 30 tanesi 450 tl tam kronik kişiler 60 tane kullanöası gerekiyormuş. Evde kendiniz sakın borik asit uygulamayın bu farklı seyreltilmiş hali çünkü ve jelibonumsu bişey görüntüsü, yani sizin yapacağınızla alakası yok, daha kötü olursunuz, bloglarda kendisi kapsüle koyup vajinasına yerleştirenler duymuştum lütfen bu tarz cahil şeyler yapmayın. Eczanenin telefon numarası 02125313460 inşallah şifa olur herkese

Eklentiler

• 2193F9C3-9E4E-46DF-9E51-776BBE90F13D.jpeg
    2193F9C3-9E4E-46DF-9E51-776BBE90F13D.jpeg
    56,1 KB · Görüntüleme: 541
Şekersiz glutensiz beslenme ve probiyotik denediniz mi ?
Sekersiz besleniyorum. Gluten sadece ekmek yiyorum o da kahvaltida. 3 ay probiyotik tedavisi denedim. Azaldi ama gecmiyor. Adetimin 10. Ve 15. Gunu arasi ne oluyorsa o zaman oluyor. 3 aydir adetimin 10.gunu agizdan bir hap aliyorum ve bir vajinal fitil atiyorum. Yokluyor beni hissediyorum ama bu tedavi simdilik iyi geldi gibi ama kullanmasam tekrarlayacak gibi 🙄

Merhabalar, kronik mantar tedavileri için femilift lazer uygulaması yapıyorlar, tek seans 1500-2000 arası değişiyor. Genelde 3 seans hatta bazen tek seans bile yeterli olabiliyor. Biraz araştırın, şehrinizde vardır belki. Femilift yoksa bile fraksiyonel lazer diye arayabilirsiniz.
Tesekkur ederim arastiracagim...

Bende 1.5 senedir yaşıyordum en son borik asit ovulu dediler, istanbul da yapan 1 eczane varmış, arayınca kargoluyorlar. Artık kullandığım ovuller antibiyotikler işe yaramıyordu bundan istedim. 15 gün boyunca sabah akşam, diğer 30 gün sadece akşm yatmadan önce kullanın. 3. Günümdeyim tertemiz oldu keşke daha önce kullansaydım, sadece çok pahalı, 1 tanesi 15 tl sanırım 30 tanesi 450 tl tam kronik kişiler 60 tane kullanöası gerekiyormuş. Evde kendiniz sakın borik asit uygulamayın bu farklı seyreltilmiş hali çünkü ve jelibonumsu bişey görüntüsü, yani sizin yapacağınızla alakası yok, daha kötü olursunuz, bloglarda kendisi kapsüle koyup vajinasına yerleştirenler duymuştum lütfen bu tarz cahil şeyler yapmayın. Eczanenin telefon numarası 02125313460 inşallah şifa olur herkese
O hatayi da yaptim. Evde borik asit fitil hazirladim 🙄 ben o eczaneyi biliyorum cok pahali diye aramadim ama astari bezini gecti zaten arayıp bilgi alicam tesekkur ederim.

O hatayi da yaptim. Evde borik asit fitil hazirladim 🙄 ben o eczaneyi biliyorum cok pahali diye aramadim ama astari bezini gecti zaten arayıp bilgi alicam tesekkur ederim.
Bende çok fazla ürün denedim, ilk başta kullansaydım keşke, 15 günü bitirdim, temizlendi mantar şuan 30 günlük devamını yapıyorum

Canım sıkıntın geçtin mi bende görüştüm alacağım

BENDE DE 3 AYDİR VAR .DOKTOR FİTİL VERDİ GNOMAX DİYE ENFEKSİYONDA OLDUGU İÇİN antibiyotik verdi..travozal krem...düzenli kullandım..ilişkiye girmedim...1 hafta...KASİNTİM akıntım geçti ama ilişkiye girince içerden geri peynirimsi bir şeyler geldi....tekrar fitil kullandım üzerine adet oldum....şimdi de KASİNTİM geri başladı...offf doktora gidecem mhrsden sıra yok

BENDE DE 3 AYDİR VAR .DOKTOR FİTİL VERDİ GNOMAX DİYE ENFEKSİYONDA OLDUGU İÇİN antibiyotik verdi..travozal krem...düzenli kullandım..ilişkiye girmedim...1 hafta...KASİNTİM akıntım geçti ama ilişkiye girince içerden geri peynirimsi bir şeyler geldi....tekrar fitil kullandım üzerine adet oldum....şimdi de KASİNTİM geri başladı...offf doktora gidecem mhrsden sıra yok
Ay canım ya kurtulamayacağız heralde bundan benim 9 ay oldu Dr gidiyorum mantar yok diyo e bu zıkkım neden kaşınıyor vallahi yıldım bende nisanın 4 de gitçem bakalım

VALLLAHİ KENDİMDEN TİSKİNDİM..YANİ BENİMDE DIŞARDAN BİR SEY YOK..İLİSKİYE GİRİNCE EŞİMİN PENİSİNE GELİYOR ... PEYNİRİMSİ YAĞ GİBİ BİR ŞEY...VALLAHİ İLİSKİYE GİRMEK İSTEMİYORUM .. ACI VERİYOR BİRDE...FİTİL NEDEN ETKİ ETMİYOR ONUDA ANLİYAMİYORUM..SİRA BULUNCA YİNE GİDECEM

Merhabalar 2018-2019 gibi vajinal mantarla olan derdim başladı 2020 ye kadar çekm bu sıkıntıyı gitmediğim devlet hastanesi özel üniversite hastaneleri( en ünlü dediğimiz) kalmadı. hepsi birbirine benzer mantar ilaçları antibiyotikler yazıp gönderdi kimisini haftada 1 gün 3 ay kullandım kimisi bir hafta ama asla geçmedi artık psikolojim bozulmuştu aids olduğum için bağışıklığımın düştüğünü bile düşündüm o sıralar eşimle sevgiliydik henüz cinsel ilişki kabus olmuştu her ilişki sonrası peynirimsi akıntı var mı diye kontrol ederdim özgüven zaten yerlede birde kaşıntısı akıntısı ayrı ( Allah’m çok zor günlerdi Rabbim hepinize şifa versin inşallah çok iyi anlıyorum bu derdi çekenleri) çay ağacı yağları, sarımsakk fitilleri sirkeli oturma banyosu, probiyotikler vajinal ve ağızdan, çörek otu yağı içmeleri( bağışıklık için) yapmadığım denemediğim yol kalmadı. her gece bunu araştırıyordum. Hemşirelik mezunu olduğum için terimlere oldukça hakimim başladım makaleleri araştırmaya neyse uzun lafın kısası Borik asiti buldum bunu da konya da bi eczane yapıyormuş gittin doktoruma yazdırdım( Dr Polat dursun.) tabi bu sırada hpv pozitif smear temiz bide üstüne mantar türüne de bakıldı normal candida. Borik asiti kullandım ama aynı dönemde şekersiz glutensiz eliminasyon diyetine başlamıştım bi fonksiyonel tıp diyetisyeniyle beraber. ( öyle bıkmıştım ki bu hastalıktan inanılmaz bir diyet yapmışım şimdi hayret ediyorum. ( süt süt ürünü yok kurubaklagil yok şeker un yok ve bi takım takviyeler) Binlerce kez şükürler olsun bitti gitti kurtuldum. asla umudunuzu kaybetmeyin ben bu hastalık yüzünden evlenmek bile istemiyordum gittiğim her dr da özgüvenle hallederiz çözeriz diyordu sonra boş. 2 yıl oldu çok şükür bi daha olmadım. İnsan yaşadıklarını unutuyor bazen aklıma gelir şükrederim çamaşırının kuru olması kaşınmadan durabilmek istediğin an ilişkiye girebilmek ne güzelmiş. Borik asiti kesin deneyim derim Bu arada siz bu kadar çaresiz ve umutsuz olunca her söyleyene güvenip bu çok iyi gelir dediklerine sarılıyorsunuz( çörekotu yapı ve sarımsak gibi) kendime söz vermiştim bu hastalıktan kurtulursam çözümünü her yere yazacağım diye bir kişiye bile faydam olursa özellikle bu konuda benden mutlusu yok.

vallahi başlığı açtığımın üzerinden yıllar geçti. ben hala uğraşıyorum. hep beya peynriirmsi akıntı ama dr a gidiyorum mantar yok diyor ben de anlamadım.

X