2 yıldır gecmeyen vajinal mantar

Merhaba bende 7 ay boyunca bu mantar belası ile uğraştım ilk başladığında doktor travazol vermişti o başlarda işe yarasada sonraki zamanlarda hiç etki etmedi farklı fitiller kullandım 1-2 hafta geçip sonra tekrar başlıyordu 2023 Temmuz ayına kadar bu şekilde çektim bunu sonra probiyotik in iyi gelebileceğini araştırmalarım sonucu öğrenmiştim ve probiyotik takviyesi kullanmaya başladım kullanmaya başladıktan çok kısa bir süre sonra kaşıntım geçti doktora gittim probiyotik kullanmaya başladığımı söyledim oda çok doğru yapmışsın en az 3 ay kullan dedi kullandığın süre boyunca hiç kaşıntım olmadı ben bir 5-6 ay kullandım sanırım 1 yılı geçti bir daha hiç tekrarlamadı ben kurtulduğumu düşünüyorum o yüzden
Hangi marka aldınız acaba

Merhaba. Cevap attığınız için teşekkür ederim. Sizde sadece kasinti mi vardi ? Bende yogun akinti ve yanma oluyor. Probiyotige baslamayi bende düşünüyordum sizin mesajinizla tam karar verdim kullanmaya.
Bende spiral yoğun ve sürekli akıntı yapıyordu
Reglim de uzun sürüyordu ve bitmek bilmeyen mantar döngüsüne giriyordum
Bence vajinal akıntı sürekli olduğunda oluyor
Ben spirali çıkarttım hormonlu olana geçtim, vajinal akıntım normal insan seviyesine döndü mantarım da geçti

vajinal değil ama bedenimde nedense egzama ve mantar ara ara oluyor benim bulaşıcı değil ama kendi vücudumda yayılıyor resmen kamp kurdular bende . Çözümü ben sirkede buluyorum seyreltilmiş sirke tüm kaşıntımı alıyor ve bir kere kadın doğum doktorum bana bir lt şişeye bir paket karbonat dök çalkala ve tuvalet sonrası temizlikten sonra onunla da son kez durula demişti . Belkş faydası olur .

X