GEÇMEYEN VAJİNAL AKINTI

Kesinlikle düşün. 650 tl seans ücreti mi ?
Kaç seans yapıyor birde

Bexsero menenjit aşısı oldum. 3 gündür akıntı gelmiyor. Çok mutluyum akıntı geçti sanırım. Sevinmek için erken mi bilmiyorum. Aşı 10 gün sonra etki ediyor diye okudum. Şimdilik gözlem halindeyim.

Kesinlikle düşün. 650 tl seans ücreti mi ?
Kaç seans yapıyor birde
Seans ücreti 650 tl, ilk muayene 850 tl. Nişantaşında yeri. Doktorun adı Hasan çağlar gürol. Akıntı geçtiği için bir müddet ozon terapisini erteliycem.

benim vajinal kültür testimde gram pozitif bakteriler üredi çıktı araştırdım ama anlamadım bu ne demek acaba gram pozitif hemolitik koklar üredi yazıyo bide anlayan var mı

Aaa bu aşıyı ilk defa duydum. Tek doz bi aşı mı tama olarak ne için oldun ?

Aaa bu aşıyı ilk defa duydum. Tek doz bi aşı mı tama olarak ne için oldun ?
Eğer testinizde Gonore varsa menenjit aşısı (bexsero) olunabiliyor. Abd ve ingilterede bu konuda araştırmalar yapılıyor. Türkiyede bilen doktor yok. Oralarda denendikten yıllar sonra bize geliyor bu bilgiler. Neden menenjit aşısı gonorede kulllanılıyor derseniz. Bu iki bakteri aynı aileden geliyor. İsimleri de benzer zaten. Neisseria gonorhea ve neisseria menenjit.

benim vajinal kültür testimde gram pozitif bakteriler üredi çıktı araştırdım ama anlamadım bu ne demek acaba gram pozitif hemolitik koklar üredi yazıyo bide anlayan var mı
Valla bir dolu bakteri varmış. Ben de antibiyotikleri araştırırken öğrendim. Mulpileks pcr std testlerinde tek tek bakmaları gerekiyor ne ürediğine.
STD testinde genelde aşağıdaki suşlara bakılıyor.

Chlamydia trachomatis
Neisseria gonorrhea
Mycoplasma genitalium
Trichomonas vaginalis
Treponema pallidum
Ureoplasma urealytıcum
Ureoplasma parvum
Mycoplasma hominis
Gardnerella vaginalis
HSV - 1 HSV - 2 hpv

bunların hepsi negatif bende özel af testi oldum izmirde vajen kültürümde gram pozitif bakteriler üredi koloni 1 diyo onu anlamadım sadece

Merhaba,

Ben de gonore çıkmadı diğer testler de negatif çıktı. Ancak lyme hastalığı teşhisi kondu. Kene pire bit kedi köpekten geçen bir bakteri. Diz eklem ağrısı nörolojik psikiyatrik sorunlar ve hafıza bulanıklığı gibi etkileri bulunuyor. Tedavi için uzun süreli antibiyotik tedavisi öneriliyor.

Merhaba çok geçmiş olsun. Teşhisi nasıl koydular bu arada ?
Bende de çok bacak ağrısı oluyordu bende enfeksiyon diye düşünüyorum çok şükür bu ara yok ama coookkk öncelerden beri vardı bende de

Lyme için kan testleri bulunuyor. Ancak tam olarak karanlık saha çalışmasında ortaya çıkıyormuş. Testi İstanbul kartalda umut hastanesinde yaptırdım.

Lyme için kan testleri bulunuyor. Ancak tam olarak karanlık saha çalışmasında ortaya çıkıyormuş. Testi İstanbul kartalda umut hastanesinde yaptırdım.
Çok geçmiş olsun. Nelerimiz var ciddi anlamda bilemiyoruz. Olmadık tahmin etmediğimiz yerden tepki veriyor vücut. Rabbim hepimize acil şifalar versin

Bendede aynı durum var fitil verdi tekrarladı yine. Şimdi hayıt otu diye bir şey var o kadın hastalıklarına birebirmiş. Onu deniyorum bakalımm nolacak

Bende en son mantar için mixovil fitil travazol krem funit 15 tane hapı kullandım 3ay sürdü rahatsızlığım ama en son ayda takviye olarak supradyn tablet nbl gynobiotic 2 kutu kullandım 3.kutuyuda içecem ve enterogermina probiyotik her gün 1 tane kullandım kültür testi yaptırdım çok şükür temiz çıktı takviye olanları kullanmanızı tavsiye ederim.ALLAH'ımın izniyle inşallah herkes en kısa zamanda şifasını bulur.Tabiki en önemlisi dua.Herkese sağlıklı hayırlı huzurlu günler diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…