GEÇMEYEN VAJİNAL AKINTI

Bende böyleyim bende de hpv var doktor sen diğer cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlar da var bence dedi test verdim bekliyorum. Bakalım ne gelirse ona göre tedavi olmayı düşünüyorum bana daha sonuçlar gelmeden zaten doktor fitil antibiyotik verdi . Öyle kullanıyorum ama bakalım

Bende de var mantar ama geçmiyor asla en son bir doktor lazer önerdi ama o da kesin çare değil. Şekeri karbonhidrat tamamen çıkarıcam hayatımdan bağışıklık düşsün hortluyor resmen. Gizli şekerim mi var diye düşünmeye başladım. Borik asit etkisi olmadı mı? Nerden aldınız acaba?

ben mantar için kullanmadım sebebi bilinmeyen beyaz akıntı için kullanmıştım ama etkisi olmadı bende belki mantara olur istanbul öztürk eczanesinden aldım kargoyla yolladılar

dr neden başka cinsel hastalıkta var dedi acaba belirtileriniz neydi ve sonuç ne çıktı mı

dr neden başka cinsel hastalıkta var dedi acaba belirtileriniz neydi ve sonuç ne çıktı mı
Maalesef bende bugün sonuç aldım ve 2 tane pozitif çıktı bende sadece akıntı vardı hafif kokulu sarı renkte. Pazartesi doktora gösterebilcem bakalım inşallah çözümü vardır

ben mantar için kullanmadım sebebi bilinmeyen beyaz akıntı için kullanmıştım ama etkisi olmadı bende belki mantara olur istanbul öztürk eczanesinden aldım kargoyla yolladılar
Google yazdım ama bir sürü öztürk çıktı istanbulda hangi semt olanı acaba? Ücret ne kadar verdiniz?

Maalesef bende bugün sonuç aldım ve 2 tane pozitif çıktı bende sadece akıntı vardı hafif kokulu sarı renkte. Pazartesi doktora gösterebilcem bakalım inşallah çözümü vardır
pozitif çıkan ne tam olarak hpv tipi mi başka hastalıklar mı ne testi yapıldı acaba klamidya vb gibi mi

pozitif çıkan ne tam olarak hpv tipi mi başka hastalıklar mı ne testi yapıldı acaba klamidya vb gibi mi
Benim hpv pozitifti ama yüksek tipli değil düşük tipli de değil öyle bi hpv pozitif çıktı sadece şimdi siğilleri yaktırıyorum 2 tane de u. Parvum ve gardneralla vaginalis pozitif çıktı. Yani klamidya bel soğukluğu gibi yollamama bulaşan enfeksiyonlar. Pazartesi günü hem kadın doğum doktoruna hem enfeksiyon hastalıklarına görüncem inşallah.

çok geçmiş olsun testi ne diyerek yaptırdınız acaba nerede yapıldı

fatihte olanı ben o zaman 30 tanesine 550 tl gibi bir ücret ödedim sizin kaşıntınız mı var akıntı yapınız nasıl
Teşekkürler. Tam da sizin anlattığınız gibi akıntım. Beyazımsı hafif ya da bazen sarıya dönen bir yapıda koku kaşıntım yok. En son smear de candida göründü şekerli yiyince falan artıyor. Rahim ağzında yara bende de vardı geçti ama ama akıntım hala devam ediyor. Şekeri karbonhidratı kesicem. Bir de öyle denicem. Doktor Vagi simplex vermişti takviye o çok iyi gelmişti enfeksiyonlara karşı tekrarlamasın diye verilen fitil. Mantar fitili kullanıyorum sonra o takviyeyle devam edicem yine. Belki size de iyi gelir deneyebilirsiniz. Gümüş nitrat varmış içinde doktor demişti.

Bir de bağışıklık takviyesi almayı düşünüyorum imutor kompleks olabilir bakıcam artık. İnşallah tez zamanda çok iyi oluruz

Her gün 1 bardak tüylü adacayi demleyip icebilirsiniz. Benimkini baya bitirdi gibi. Artık temiz sayılır.
Demleme süresi 7 dakika olacak.
Şifa dilerim.

bence bi hpv testi de verin ne olur olmaz çünkü benim ne zaman bu akıntım başladı o zaman hpv olduğumu öğrendim
Bence bizim floramız bozuldu uzun zamandır bozuk olduğu için düzelmiyor. Çok doktora gittim şu yaram için konuştuğum gördüğüm şeylere dayanarak bir doktor lazer önerdi çok hasta geliyormuş enfeksiyonu mantarı tekrarlayan lazer önerdi yurtdışından gelen hastaları vardı. Epidel dokuyu dökerek yeni hücre oluşumlu deri geliyormuş acılı işlem değilmiş. Kesin bitecek mi diye sormuştum sıkıştırdım epey tabii ki garantisi yok ama çok iyi sonuçlar alıyoruz dedi. fiyatı pahalı diye erteledim son çarelerden biri bu olabilir. Bir araştırın siz de. Borik asitide doktora sorucam gidersem.

Borik asitli yıkama jeli vermişti rahatlatıyor çok iyi ama bende ki sorun bir süre sonra tekrarlaması yeme düzenimi değiştiricem siz de takviye alın bağırsak sağlığınıza iyi bakın lahana turşusu kurucam kefir vs. Ya da duobalance bv probiyotik çok iyi akıntınızı kesebilir.

Ama sende zaten yokmuş sanırım yaptırmışsın. Kadın doğum doktoruma yaptırmıştım ben çok güven olmuyor burda yaptırdığın deyince laboratuvar da yaptırdım
bende genital af testi diye bi test oldum özel labda içinde mantardan gonoreye üreplazma trikomonasa vs bakılıyordu epey de ücretliydi hepsi temiz çıktı ama klamidya bu testin içinde yoktu iyice takıntılı oldum onu da yaptırmak istiyorum sizin testte klamidya bakıldı mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…