GEÇMEYEN VAJİNAL AKINTI

İlk biorozenans senasımı aldım ahahhaha çok ilginçti ama rahatladım biraz gibi hissediyorum özellikle enfeksiyonlarıma çalışıyor şu an bi kaç aylık bir süreç ama değer iyi oluncaksa tabiki

İlk biorozenans senasımı aldım ahahhaha çok ilginçti ama rahatladım biraz gibi hissediyorum özellikle enfeksiyonlarıma çalışıyor şu an bi kaç aylık bir süreç ama değer iyi oluncaksa tabiki
araştırdım biraz bende dün çok ilginç bir yöntem etkili mi değil mi anlamadım umarım işe yarar beni de haberdar et lütfen:)

Ozonu ben de duydum. Ama işe yarar mı hala emin değilim. Bakteri virüs ne varsa temizliyor diyorlar. Deneyimlerinizi buradan paylaşırsanız sevinirim. Ozonla ilgili yabancı kaynaklı bir araştırma okudum. Hafta 2-3 seans 1 ay yapıldığında etkili olduğu yazıyordu. Bizdeki doktorlar 10-12 seans öneriyor. Bu arada hem damardan ozon veriyorlar hem hem vajinadan. Hatta ozon aşısı da yapıyorlar. Ozonu araştırırken vajinal sülük tedavisini öğrendim. Doktor ozonla sülük tedavisi de yaparız size dedi. Açıkçası sülüğün enzimleri işe yarar mı bilmiyorum. Pahalı da bir tedavi şekli. Ozonon Seansı 1500'e denk geliyor.

Prof dr sinan ekici kronik akıntılarda ozonun çok işe yaradığını söylüyor. Birçok hastasının bu şekilde tedavi olduğunu yazıyor. Tedavi olanlara ulaşıp bilgi alamadığımız için şüpheyle yaklaşıyorum.

aşırı pahalı ya bugün 3 bin tlye yakın para harcadım muayenesi ilacı hpv klamidya kültür testi diye çok yoruldum artık maddi manevi umarım klamidya vs negatif çıkar bide onla uğraşmam

Bendeki akıntı hala geçmedi. Yeşil akıntı şeffafa dönüyorsa üretrit deniliyormuş. Gonore üretrit aynı şeymiş. Hepsi de bel soğukluğunu tanımlamak için kullanılıyor. Kültürde üremediğinden bilemiyorum var mı yok mu. Ama belirtileri diz eklem kafa ağrısı hepsi onu işaret ediyor. Ben de ampirik yani deneysel çabalıyorum. Yurtdışında gonore için menenjit aşıları öneriliyor. Bugün bexsero aldım. 1200 tl. Üroloji doktoruyla da görüştüm o da işe yarayabilir dedi. Menenjitle bel soğukluğu aynı ailedenmiş. Nelerle uğraşıyorum. Daha doğru düzgün bir bilinçlenme aşılanma kampanyaları hala yok. Hala uygarlığın ilkel çağlarındayız gibi geliyor.

Biorezanans ile gonore, klamidya vb vajinal akıntılar çözülüyor mu doktorunuza sorabilir misiniz rica etsem? Teşekkürler

Sabah güneş doğmadan önceki havada da ozon bolca bulunur ve bunu solumak sağlığa çok yararlıdır. Ozon oldukça etkili deniliyor ben hem ilaç tedavisi hem ozon tedavisi almak istiyorum. Elimden ne geliyorsa .. Açıkçası antibiyotik kullanmayı hiç sevmiyorum ama işte biraz antibiyotik kullanıyorsan ozonla desteklemek istiyorum. Burdan paylaşırım tabiki ama daha ozon tedavisine var şu an biorozenans tedavisi alıyorum. O da bana ilk seanstan etki etti açıkçası. İnşallah işe yarar diye umut ediyorum

Biorezanans ile gonore, klamidya vb vajinal akıntılar çözülüyor mu doktorunuza sorabilir misiniz rica etsem? Teşekkürler
Evet idrar yolu enfeksiyonları için gidiyorum ben zaten ama onu artık bi kaç ay sonra anlıcaz işe yarayıp yaramadığını açıkçası. Bunu ayrıntılı olarak perşembe günü 2.seansım sorarım. Varsa aklınıza takılan bir şey sorarım hiç sorun değil çok tatlı bi doktor kendi gidişatımı falan da sormak istiyorum . Bakalım burdan yazarım zaten

Biorezonansda tükürük kan testi yapılıyormuş. Tükürükteki mikroplar bakterilerin tam anlamadım ama tepkimeyle bakteriler ölüyormuş. Acaba vajinal sıvıdan örnek alıp aynı işlem uygulanıyor mu?

Benim biorozenansta idrar alındı galiba onun üzerinden işlem yapılıyor kan ve tükürük alınmadı.

Nişantaşında bir doktorun muayenesiyle görüştüm. Ozon terapiyi 650 tl'ye yapıyor. Gonoreyi de tedavi etmiş daha önce. Umarım ben de işe yarar. Gitmeyi düşünüyorum. Homeopati ve biorezonans ds uyguluyormuş.

Bu arada gonoreye, klamidyaya ve diğer birçok cybh'lere gram negatif ve gram pozitif bakteriler neden oluyor. Gözle değil mikroskopla bile görünemiyorlar. Özel multiplex testler gerekiyor. Bunun enerji alanında ise hastalığa negatif varlıkların neden olduğunu gördüm. antik çağlarda her hastalığa kötü ruhların neden olduğu söylenir. karabasan üç harfli vb enerjiler doğrudan bakteri virüs ve mikroplarla ilişkili. sonra araştırdım üç harflilerin mikroplarla ilgili olduğuyla ilgili hadisler varmış. Bu yüzden kişinin bedeninden temizlenmesi çok önemli konular. Hepsinin aşısı çıksa da insanlık kurtulsa.

Hangi doktor acaba?

Doktorunuz kim? Bende doktor arayışındayım

sizin klamidya testinize nasıl bakıldı ben yaptırdım negatif çıktı (klamidya antijen EIA) bakıldı bana referans aralığı falan yok direk negatif sizinde böyle mi

sizin klamidya testinize nasıl bakıldı ben yaptırdım negatif çıktı (klamidya antijen EIA) bakıldı bana referans aralığı falan yok direk negatif sizinde böyle mi
Benimkisinde 3.4 çıkmıştı, sonra bir dolu antibiyotik aldım umarım geçmiştir diye düşünüyorum. Biraz zaman geçsin test ettiricen yine

kızlar merhaba,
benim de ne yumurtlamada ne adete yakın ne adetten sonra, asla akıntım olmuyor.
Peki bu normal mi?
Yani çok saçma, en azından üşüttüğümde bile bir akıntı olması lazım, o da yok.
Doktora gittim, hiç bir şey demedi ama bana anormal geliyor ?
Benim gibi olan var mı?
Bu kadar kuruluk beni korkutuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…