Geçmeyen kronik öksürük

Naz oyku

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2023
19
5
32
5 yaşında ki kizimda geldi mi gitmeyen Bi öksürük var bütün bitkisel karışımları yaptım ilaçlar zaten hiç fayda etmiyo buhar makinesi ile yapışık yaşıyoruz kış geldimi var mı etkisini gören şifa bulan birileri

Göğsünü zeytinyağıyla yağlayın ve buzdolabı poşeti koyun rahatlatır pekmez öksürüğe iyi gelir

Merhaba hanımlar oğlum 4 yaşında süt içtiği günün akşamı sabaha kadar öksürük kirizine giryir sütü çok seviyor toza alerjisi var hayvanlara karşı da lerjisi var nə yapabilirim?

Astım başlanğıcı dedi takipteydi uyu oldu ama tekrar girurcem
Onun olayı bitkisel değil ki. Kullanmanız gereken özel ilaçlar var. Bunları atak zamanlarında düzenli kullanırsanız öksürük geçiyor. Benim oğlumda da vardı. İlaçlarını kullanınca sıkıntı olmuyordu. Şimdi büyüdü hafifledi şükür.

Onun olayı bitkisel değil ki. Kullanmanız gereken özel ilaçlar var. Bunları atak zamanlarında düzenli kullanırsanız öksürük geçiyor. Benim oğlumda da vardı. İlaçlarını kullanınca sıkıntı olmuyordu. Şimdi büyüdü hafifledi şükür.
İlaçlarını kullndim hava makinası aldım onda saati saatune yaptım ama benim oğlum ilaç içmiyor ne yaoarasan yapayım içmez calpol hariç onuda rəngi den içer neler denedim bir bilseniz ilaç içmediği içinde hep iğne kullandık şimdi alıştı hava makinasına öksürük tutunca kendi ister

5 yaşında ki kizimda geldi mi gitmeyen Bi öksürük var bütün bitkisel karışımları yaptım ilaçlar zaten hiç fayda etmiyo buhar makinesi ile yapışık yaşıyoruz kış geldimi var mı etkisini gören şifa bulan birileri
Bende de polene((bahar alarjisi)) alarim vardı doktor bir ara alarjik astım dedi sadece ilaç, antibiyotik ince iyileşiyorum ama öksürük geçmiyordu. Ben de sürekli ilaç kullanmak istemiyordum. Diyete başladığım süreçte diyetisyenim durumu anlattım o da bazı yiyeceklerin alerjiyi tetiklediğini söyledi. Portakal, limon, sirke, süt,çiğ halde olan badem vb. Ürünler tetikleyebiliyormuş. Bunları bir hafta tüketmedim öksürüğüm, alerjim yok oldu. Ben de normalde alerji olacağımı hissettiğimde bir sürü portakal yiyordum 😂 sanıyordum ki yiyince ilerlemeyecek. Sizin kızınızın ki bronşit vb. Hastalıklar olabilir mi çocuk doktoruna mı götürdünüz kulak burun boğaza mı. Ben bütün bölümleri gezmiştim bir 😊

X