Gecikmiş balayı

ssaryms

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2014
382
143
32
Nihayet 10 ay sonunda bi tatile gitmeyi kesinleştirdik ama neresi.bana yardımcı olun ben tesettürlü biriyim muhafazakar otellere daha önce ailemle gittim ama şimdi oralara eşimle gitsem havuz ayrı gircez eğlencelere ayrı takılıcaz yanı çok bi arada zaman geçiremicez.acaba umreyemi gitsek die düşünuyorum eşim tek başına yakın zamanda gittiği için biraz nazlanıyo bı yandan deniz kokusunu çok özledim çok yorucu bı yıl geçirdim alternatif tatil önerisi olan varmı acaba

Artık adı balayı kaldı cnm balayılık neyimiz kaldı amaç tatil adı balayı işte :KK66: onuda düşündüm karadeniz turu gibi ama ben daha çok denize girebileceğim akşamları eğlenceli şeyler yapabileceğim bişeyler acaba otele bağlı kalmadan kendimce hergece bi yerde turu yaparak bi kaç yakın şehri yerinde görsemmi diyorum ama tecrube etmiş biri varsa çok yardımcı olacak

Cruise tercıh edın canım. Gecen ay katıldım ve tesetturlu ınsanlar vardı. Hem demir attıgında denıze gırersın sakin biyere gidip, hem akşmları denizin kokusunu içine çekersin, hem hem gem... Birsürü avantaj. Seneye kesınlıkle uzak doğu istiyorum bn oralarada bakabilirsin

küçük kasabaları tercih edebilirsiniz. teseddürlü olmanız neyi değiştiriyor? ha açık insanların giyiminden rahatsız olursanız denize girerken vs bilemem ama bence tatil yerinizi muhafazakar olarak cevirmeyin özellikle balayı istiyosanız. iyi tatiller

Şöyleki gelecek yıl tatil için zamanımız olur olmaz tatil hakkımı umre içinmi kullansam die düşünuyorum
Ama esin istemiyomus onun acisindan da dusun bu iki kisilik bi tatil. Yurt disi uygunsa avrupada guzel yerler var, yurt ici olsun diyosan mesela havuzlu villalar oluyomus tesetturluler tercih ediyomus yazlik yerlerde, oyle bi villa tutun. Yok ben otel konforu istiyorum dersen kadinlar plaji olan bi yazlik yere git, iki gun esinle takil bi gun kendine ayir vs oyle dengelersin. Maddi imkan varsa yat kiralayin. Alternatif cok yaa

küçük kasabaları tercih edebilirsiniz. teseddürlü olmanız neyi değiştiriyor? ha açık insanların giyiminden rahatsız olursanız denize girerken vs bilemem ama bence tatil yerinizi muhafazakar olarak cevirmeyin özellikle balayı istiyosanız. iyi tatiller
Hayır rahatsız olacağımı sanmıyorum ama çoğu oteller havuza haşema yasağı var tavsiye edebileceğiniz kasaba varmı zannedersem küçük butik otel tarzı bişeyden bahsediyorsunuz

Artık adı balayı kaldı cnm balayılık neyimiz kaldı amaç tatil adı balayı işte :KK66: onuda düşündüm karadeniz turu gibi ama ben daha çok denize girebileceğim akşamları eğlenceli şeyler yapabileceğim bişeyler acaba otele bağlı kalmadan kendimce hergece bi yerde turu yaparak bi kaç yakın şehri yerinde görsemmi diyorum ama tecrube etmiş biri varsa çok yardımcı olacak
Iyide kapali olup tatilde cok kisi goruyorum ben.neden ayri egleneceksinizki.oyle sey cok sacma.

sadece denize birlikte giremezsin o tip muhafazekar otellerde ve çoğunda illaki haşemo giyilmiyor.deniz ve havuz dışında istediğiniz gibi eğlenirsiniz yok illaki beraber deniz diyorsanız o çok zor.ben ilk balayımda çeşmeye gitmiştim clup familmaya çokta memnun kalmıştım..netten araştırın bence.

Dediğin olayı 2yıldır araştırıyorum yok yok yok malesef

deniz var umumi doğal olarak
ayrı bakıyorsun eşinden ayrı oluyor bu kez
yani bizler için deniz bence mümkün değil.

Yazlik her yerde havuzlu villa olabilir başka şık yok deniz için

biz oylat a karar kıldık bu yıl
deniz değil ama yemyesil otel evler de var kaplıca aile havuzu sadece eşimle giriyorum net ten bir bak derim hem bursa çok güzel ordan bursanın denizlerine kaçarsınız oh mis

antalya, bodrum civarlarında tesettürlü ailelerin de tercih edebielceği dışardan havuzu görünmeyen müstakil villalar var. bazılarının fiyatları oldukça uygun özellikle 2 kişilik yapılan küçük villaların. internete havuzlu villa ve tesettür yazarsanız bir çok seçenek çıkacaktır. bir arkadaşım böyle bir villa da tatil yaptı ve çok çok memnundu. araştırın mutlaka her bütçeye göre olanı var ve tahmininizden daha çok var bu şekilde villa :) hem beraber havuza girebilirsiniz hem de başbaşa balayı yapmış olursunuz, hem de otel gibi kalabalık bir ortam olmamış olur :KK66:

Ihlas armutluya gidebilirsiniz cok ahim sahim bir yer degil ama esinizle birlikte de denize girebilirsiniz. Sessiz sakin ben sevdim. Gerci biz eylulde gittik o yuzden sakin olabilir :)

Haşema yasağını hiç duymadım gittiğimiz otellerde görüyorum bayanlar giriyor...

Iyide kapali olup tatilde cok kisi goruyorum ben.neden ayri egleneceksinizki.oyle sey cok sacma.
Hayır yanlış anladınız muhafazakar otellerde bayan ayrı havuz erkek ayrı havuz oluyo bazılarında denizde ayrı oluyo sadece yemeklerde bıraraya geliniyo ben onu sevmıyorum yani ben birlikte olabileceğimiz bişey istiyorum

Hayır yanlış anladınız muhafazakar otellerde bayan ayrı havuz erkek ayrı havuz oluyo bazılarında denizde ayrı oluyo sadece yemeklerde bıraraya geliniyo ben onu sevmıyorum yani ben birlikte olabileceğimiz bişey istiyorum
sizin istediğiniz şey bence müstakil villalarla mümkün üstteki yorumumu okuyun bence memnun kalacaksınız :KK49:

X