Gecikme ve negatifler

kedi11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2024
51
16
25
Kızlar 17. Gecikme günümdeyim 11. Gün beta 1.2 çıktı. Sonrasında yaptığım testlerde bugünde dahil negatif valla stres bile yapmıyorum artık bir ara dedim geç döllenmedir fln ondan da umudu kestim. Ama bir türlü masaj yapıyorum sıcak tutuyorum yok reglin sökülmüyor. Bu ne gecikmeymiş ya valla hiç bir şey anlamadım. Bu arada pcos var ama uzunca tedavi oldum en son hormonlarım vs normal çıktı 1 tane minicik kist kalmıştı onun dışında yinede bukadar gecikmem olmazdı bu neden böyle oldu ya

Ayyy kader arkadaşım benim de bugün 16.günüm gecikmede. Bütün testlerde negatif ne yaptıysam sökülmüyor. Doktorda bekle, sökülünce hormonlara bakalım diyor. Abi sökülmüyor, bende ilk başta geç döllenmedir diye bir umut bekledim ama yok. Bende de pcos var bu arada en son martta baktırmıştım hormonlara normaldi. Çok sıkıcı

Ben yarın sabah kana gidicem b12 iğnesi verecekti vermedi geçen hafta haftaya gel demişti bakalım ne çıkçak kanda. Ama gerçekten aynıyız ya sonumuz hayırlısı kader ortağım

Ben yarın sabah kana gidicem b12 iğnesi verecekti vermedi geçen hafta haftaya gel demişti bakalım ne çıkçak kanda. Ama gerçekten aynıyız ya sonumuz hayırlısı kader ortağım
Sökülmesi için masaj varmış belki deneyebilirim. Ama inşallah senin ultra geç döllenme olmuştur mucize her zaman olabilir kan da çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…