Gece yatarken vücudumda birşeyler geziyor?

Ben 2 sneedir neredeyse gitmiyorum gitmediğimden farkettim bağ bahçe var ama ben ilgilenmiyorum evimde kitaplık yok malesef.
Kitap biti, fasulye biti gibi hayvanlar var, dediginiz sıkıntıya sebep olabiliyorlar.

Fasulye biti edinmeniz icin baga bahceye ihtiyac da yok, duzgun yikanmadiginda marketten aldiginiz fasulyeden de edinebilirsiniz.

Butun kiyafetlerinizi, nevresimlerinizi, havlularinizi bir torbaya koyup ilaclayip, 3 gun beklentin.

Ardindan 90 derecede yikayin. 90 derecede yikayamayacaklarinizi utuleyin.

Yatak ve koltuklarinizi hijyenik yuksek isili yikamaci cagirip yikatin.

Evinizi ilaclatin.

Bunlardan baska careniz yok.

Bende de oldu. Kırlık bir yere gitmiştim oradan dönünce oldu. Dediğiniz gibi elimi atıyorum, hiçbir şey yok, görünmüyor da. Çarşafları herşeyi yıkadık, evi ilaçlattık geçti. Bu arada yakarca da olabilir (sivri sineğe benziyor ama çok küçük, görmesi çok zor ve geceleri çıkıyorlar) yakarca ise sinek ilacı da sıkmanız gerekiyor.

Yani doktor tahtakurusuna ne yapacak ki? Sizin iş doktorluk değil ilaçlama firması bulun.
Bende bir dönem ısırıklar oldu dediğim gibi, hemen ilaçlama firması çağırdık. İki gün ilaçlandı ev kapandı sonra bir tur da yumurtalar için sıkıldı. Hemen bitti.

Kitap biti, fasulye biti gibi hayvanlar var, dediginiz sıkıntıya sebep olabiliyorlar.

Fasulye biti edinmeniz icin baga bahceye ihtiyac da yok, duzgun yikanmadiginda marketten aldiginiz fasulyeden de edinebilirsiniz.

Butun kiyafetlerinizi, nevresimlerinizi, havlularinizi bir torbaya koyup ilaclayip, 3 gun beklentin.

Evinizi ilaclatin.

evimde o kadar çok eşya varki neyi koysam bilmiyorum çalışma masamda var başka odada kullanıyorum ordan oraya gidiyorum geceleri odamda yatıyorum diğer çalışma odamda da baya kitap var dolabin içinde ama ders kitapları kitaplığım yok ama alıcağım şu sıralar yer yok evdeki eşyayı kömürlüğe atarsam bakarım.

Evinizi ilaclatin.

bide benim yatağımın hemen ayakucunda annemin yorganları var sandık var bu senede döşeğini bozdu yünleri çuvalda onlarda çalışma odamda diğer yorganları sandığıyla birlikte ayak ucumda ama senelerdir duruyor.

bide benim yatağımın hemen ayakucunda annemin yorganları var sandık var bu senede döşeğini bozdu yünleri çuvalda onlarda çalışma odamda diğer yorganları sandığıyla birlikte ayak ucumda ama senelerdir duruyor.
Yun yorgan ve kitaplariniz varmis ya iste? Bunlardan ala bit kaynagi mi olur? O yunleri atin kitaplari da ilaclayin, esyalarinizi da kaynatin, utuleyin, yatak ve koltuklarınızıda ilaclatin.

Merhaba hangi bölgede yaşıyorsunuz? Nemli ve çok sıcak iklimlerde halk arasında yakarca denilen bir böcek var ve köylerde çok oluyor. Sivrisinekten beter. Onları görmek imkansız toz tanesi kadar oluyorlar. Gratiste falan vücut spreyi şeklinde sinek ilaçları var. Onlardan kullanmayı deneyin eğer kullandığınızda aynı sorunu yaşamazsanız sivrisinek ve türevleri sebebiyle olduğunu anlayabilirsiniz. Ancak o spreylerin uzum süreli kullanımınında cilde zararlı olcağını düşünüyorum. Lavanta kekik veya fesleğen gibi bitkileri kaynayarak su yapabilir veya yağını vücudunuza sürebilirsiniz

Tahta kurusu gözle görülebilecek seviyedeyse o değil çok küçük sadece bir krre telefon flaşıyla kol kılımın içinde anca gördüm o kadar küçük zaten zıplıyor
O zaman bahsettiğin şey piredir halıları yıkamaya verin ve tüm kıyafet nevresim vb şeyleri 60 derece üstünde yıkayın elektrikli süpürge ile günlük koltuk ve Yatakları süpürün yün varmış evinizde onları da güneşli bir günde dışarı çıkartın havalansın

Tahtakurusu ısırığı çok şiddetli kaşınır. Çok kanatır ve derin büyük iz bırakır. Uyuzla benzermiş doktor öyle demişti. Kabartı şekline bakarak ne olduğunu anlıyorlar. Eviniz ahşap parke ise geçmiş olsun. Değilse profesyonel ilaçlamacılarla kurtulabilirsiniz.

O zaman bahsettiğin şey piredir halıları yıkamaya verin ve tüm kıyafet nevresim vb şeyleri 60 derece üstünde yıkayın elektrikli süpürge ile günlük koltuk ve Yatakları süpürün yün varmış evinizde onları da güneşli bir günde dışarı çıkartın havalansın
onu her gün yapıyorum sürekli kıyafet değiştiriyorum makineye atıyorum daha geçen halıları yıkamaya verdik ama benim ayakucumda annemin çeyiz sandığı var ve üstüne yorganları duruyor vaziyette örtü var

X