Gece yatarken vücudumda birşeyler geziyor?

Başı nerde bunun 1586 satır? Bxbxbx severim bu arada yanlış anlaşılmasın
Tahtajurusu ne bilmiyorum ana pire kadar büyük değil çok küçük ya ben anlamadım geziyor vücudumda dokunuyorum gezdiği yerde hemen kayboluyor atlıyor ve ısıyor ısırınca baya canım yanıyor orası küçük sinek ısırığından küçük boyutta kırmızı oluyor ve kaşınıyor ısırıyorlar çok kötü.

mitelar ve bitelar mikroskobik canlılardır, vücutta hissedilmeleri mümkün değil.
İşe ben de bunu duymuştum böyle bazen hissedilebiliyormuş strese girdiğinde galiba ama b ende sürekli var 4 yıldır eskiden pire deyip geçişturiyordum

Tahtakurusu olabilir diyorum ben hala, bi kontrol et yatağı dikişlerini

Tahtakurusu olabilir diyorum ben hala, bi kontrol et yatağı dikişlerini
Biri mayrt yazmış inanın yazdığınıx böcekleri bilmiyorum. Doktor randevusu bulamıyorum anam doçente gidicem hacettepe akşam randevular bi açılıyor açılmasıyla ben yetişemiyorum kapıyorlar yam yam gibiler.

Mayt bizim evde de var herkesin evinde var bacım ama sen bilirsin ikna için uğraşamıyorum daha fazla.

İşe ben de bunu duymuştum böyle bazen hissedilebiliyormuş strese girdiğinde galiba ama b ende sürekli var 4 yıldır eskiden pire deyip geçişturiyordum
Ahahha mikroskopla zor gördüğümüz toz akarlarını gördüğünüzü ve hissettiğinizi iddia ediyorsanız acilen psikiyatri randevusu alın bence. Maytlar ısırmaz, ısırık izi olmaz zaten. Herkesin evinde milyonlarcası olan akarlardır, en fazla alerji yapar burun falan tıkarlar.

Zıplamış onun ki

Eğrr yaşayan varsa yazar yani pire değil tahtakurusu değil ben göremiyorum vücudmda kıldan küçükler.

Şuan yaşadığınız durum pisikolojik olabilir. Hemen bir doktordan randevu alın. Yoksa bir canlının sizi ısırması ve sizin bunu tam 4 sene boyunca görmemeniz pek mümkün görünmüyor. Birde bu görünmeyen canlılar sadece sizi mi ısırıyor, sizinle ayını ortada da bulunup aynı durumu yaşayan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…