Anket gece uykunuzdan uyandınız cok acsınız sabahı bekleyemeyeceksınız dolapta ne olsun

geceyarısı karnınız cok ac sabahı bekleyemeyeceksınız dolapta ne olsun

• Ankete Katılan
    29
  • Anket Kapalı .
Ay ağzımın suyu aktı,hamile arkadaşlardan çok özür dilerim,dolapta mutlaka z.yağlı yaprak sarma olsun,başka şey olsa direnir aç aç yatarım ama yaprak sarma varsa asla dayanamam,birde kan şekerim çok düştüğü için mutlaka çikolata,offff vallahi ağzım fena sulandı.Hemen çıkıyorum bu topikten yoksa kötü olacak.

sabahı beklerim ben ama çok çok çok açsam çorba olsun..dolma börek mörek yersem uyuyamam ben çok ağır gelir bana ramazanda bile sahurda tost yiyip yatıodum uyuyamıodum o bile ağır gelio bana kızartma filan yersem ölürüm heralde..

bir bardak yok yok iki bardak nesquikli süt olsun bide yanına kakaolu bir tatlı olsun mmm keşke olsaydı cokacimcoook

valla cocuklarimdan baska kimse beni tatli uykumdan,sicak yatagimdan kaldiramaz heralde,
ama kendi adima degilde,esim adina cevap veriyim bari,borek peynirli diyim,bide kizartma tabii

benim canım hep tuzlu tuzsuz karışık kuru pasta ister bazen alıp koyarım sırf gece yemek için cokacimcoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…