Gece styeni cikartirken...

Imkansiz sutyensiz yatmam..

Hic ali$mami$im valla..

Goguslerin dik olmasi bununla alakaliysa,

Benimkiler bu yuzden dik demekki..

eve girer girmez ilk önce sütyenimi çıkartırım.
acayip rahatsız ediyor.
evde olduğum sürece takmıyorum.
valla sarkmadı bomba gibi duruyor.

ben ailemden iki kişiyi göğüs kanserinden kaybettim ve risk altında olduğum için doktorum sütyenle yatmamamı tavsiye etmişdi.bende eve girer girmez küpeden sütyenne kadar üzerimde ne varsa çıkarır değişirim.sütyensiz yatmaya alışamıyorsanız penteden sütyenler var,teli ,kopcası filan olmayan onlardan kullanın derim.benim göğüsler maşallahlık derecede büyükler ama inanın hiç sarkmadılar füze gibiler valla :))

ben sütyene çok zoooor alıştım ne zorluklarla şimdi çıkarmam bile banyodan banyoya değiştirerek hele yatarken öle salık salık hiç rahat edemem benimle bütünleştiler göğüslerim gibi bir organım oldu artık sütyenlerim sempatiksalakcinni

Sütyensiz kendimi çıplak hissediyorum..Zaten çok küçükler,en azından sütyenler sayesinde bişeye benziyolarkaydirigubbakcemile3

Gece zorunlu olmadıkça misafirliğe gitmişsem falan mümkün olduğunca takmıyorum sanki büyük bir ağırlıkla uyuyormuşum gibi geliyor telleri falan da rahatsız ediyor zaten seviyorum sütyensiz yatmayı:))

bende sütyensiz duramazdım ta ki göğüs kanseri riskini okuyana kadar artık öle bi alıştım ki bi an önce çıkarsam diorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…