Gece gece sinir basti

Size sorduğumda eşimle yol katettik demiştiniz ama aslında sorun hâlâ aynı duruyor.
Arkadaş dediğiniz kişi de eşinizin arkadaşının eşi o yüzden rahat hareket edemiyorsunuz.
Tepki veremiyosunuz.
Sorununuz çözülmemiş yani.
Eşinizin kıymet bilmeyisinden sürekli sıkıntı yaşıyorsunuz.
Neyi savunursa savunsun, taviz vermemeniz lazım.

Eve kabul etmeyin siz de dışarıda buluşun. Artık çoğu yerde çocuk oyun alanları var. Çocukları da oyun alanına bırakıp buluşmanızı yapın. Ev müsait değil havalar da iyi artık dışarıda buluşalım deyin. Hesabı da yarı yarıya paylaşın. Açık sözlü olmaktan çekinmeyin.

Çocuklar iyileşince haber vericem size gelicez yaz sende. Kaç gündür bunaldim hep bende olmuyor birazda biz gezelim yaz neden erteliyorsun ki? 2 kez gittinmi toz olurlar zaten :) dışarıdan size dönmek istediklerinde ev dağınık yorgunum hadi size gidelim diye ısrar etmeyi de unutma. Çocukların küçükken bende bu muameleyi gördüm ben kimseye gitmezdim rahatsızlık verememek için ama kimse bu kadın çocuklu demez yemeğe çaya gelirlerdi. Ta ozaman çizgimi koydum o gün bu gündür ne giderim ne kabul ederim. Bazıları sever insanı kullanmayı erteleyere biryere varamazsın sende sesini çıkar biraz.

Kocası üstünkörü çağırıyor peki sonuç? Yine size gidiliyor. Yine onlar hahahahihihi eğlenip stres atarken sen hizmetciliklerini yapiyorsun. Kocan bunu göremeyecek kadar salak değil sadece seni manipüle ediyor çünkü ne sen ne çocuklar umrunda değilsiniz. Dış kapının dış mandalı öküz arkadaşı ve parazit karısı senden daha değerli onun gözünde.

Ben hak verdim size. Insan farkli irtamdo oturup yetiskin biriyle sohbet etmek istiyor. Bu sekilde birjirimize gittigimiz cift var ailece buluşuyoruz. Ama sirayla mesela onlar cagirdi diyelim ikinciye biz cagiriyoruz. Ya da biz size gelicez dedik diyelim ikinciye onlar gelmek istiyor. Iki tarafta da artniyet yok gayet memnunuz. Cocuklar iynuyor biz beraber vakit geciriyoruz iyi oluyor. Ama dediginiz gibi hep bende toplandak goruşmeyi sonlandiririm musait degilim faan der gecerim zamanla grlmek istemeyi birakir.

obra eşime dedim çok bunaldım ben diye.bu sefer dışarı çıkalım dedi.tamam cikalimda dışarı çıkınca da busefer saat on givi fln gelmemiz gerekiyo.her defasında kocası eve gidelim diyor.
Esinize dısarı cıkalım diyorsanız kadın ne ara plana dahil oluyor,Allah askına noktalama kullanın bide.
Okuyana kadar canımız cıkıyor burda.

Siz zaten 5 kişilik ailesiniz dışarı çıkınca birini çağırmadan da vakit geçirebilirsiniz. Diyelim birlikte dışarıda buluştunuz evlere ayrılma vakti geldiğinde kimseye fırsat vermeden “yorulduk bugün eve gidip dinlenmek istiyorum” diyip güle güle diyin eşi gelin filan derse bu seferlik mazur görün söz şu gün sizdeyiz diyin bakalım tepkileri ne olacak.

Arkadaşınız tek çocuktan dert yanıp ne kadar yorulduğunu söyleyip duruyormuş ya sizde ona diyin ki “tek çocuk hiç çocuk derler, sen bir çocukla bu kadar yoruluyorsan ya ben ne yapayım hiçbir şey yapmasalar birbirleri ile kavgaları bile yoruyor beni akşam olunca yatağın yerini zor buluyorum” diyin.

Biraz eşinize karşı bunalıma girdim havasına girin, çok bunaldım 3 çocukla, bir yerlere gidesim hava alasım var hiçbir şey yapmak istemiyorum biraz kafa dinlemek istiyorum, çok halsizim akşama yemek yapmadım işten gelirken yiyecek bir şeyler getirir misin?, bu ara kendimden bile sıkıldım kimseyi görecek gözüm yok gibi.

3 çocukla sen zahmet etme diyen arkadaşa yok ne zahmeti çocuklar hazır zaten montlarını giyip çıkarlar, hemen sen çay koy gelirken ben kurabiye alırım canım de.

Bu arada benim de 3 küçük çocuğum var, çocuksuz arkadaşlarım bile al çocukları gel mutlaka diyor, sizinle vakit geçirmek isteyen insan çocuklarınızı bahane etmez

Çok sıkıldıysanız illa ev gezmesine gitmeyin. biletix in internet sitesinde çok güzel şeyler var. Tiyatro vs. Anneme anneler gününde tiyatro bileti aldım :) Hiç olmadı karı koca dışarıda yemek yiyin. Daha eğlenceli olur.

Dahil etmeyin . Sana zahmet olmasın dediklerinde 3 çocukla hazırlık yapmak zahmet değil mi deseniz ne diyecekler. 1 cocukluyken bile tek başımıza piknik yapmak kadar eğlencelisi yoktu. Şimdi iki cocugum var kendiminkilerle ancak uğraşırken başkasının çocuğuyla da uğraşamam. Sınırınızi kendiniz çizin müsait değilim ,müsait olunca ben haber veririm deseniz hala ısrar mi ediyorlar.

Banada hep sen tek cocuklusun kizi buyuk sen gel bize diyorlar.ben yinede kabul etmiyorum surekli tek tarafa gitmek olmaz.tam tersi cok cocugu olanin işi daha zor misafirlige gitmek misafir agirlamaktan daha kolay.

E
Bahçeli evinde sürekli misafir ağırlayan üye misini

Bunalmaya gerek yok zaten kendimden bile sıkıldım.benim sansimada hep aman sen cocuklusun yorulma etme.hepsini eledim kimse kalmadi

Evet halada kendi müsait olduğunda çıkıyor piyasaya bide bir sürü trip insan yazmazmi etmezmi

E
Bunalmaya gerek yok zaten kendimden bile sıkıldım.benim sansimada hep aman sen cocuklusun yorulma etme.hepsini eledim kimse kalmadi
Sizi 3 çocuğunuzla misafir etmek istememelerini anlarım ama sürekli size gelmek istemeleri çok tuhaf..dışarda görüştükten sonra tekrar neden eve gelmeye çalışıyorlar garip olmuş.

E

Çocukların var yorulma diyen insan gelirken pastasını, böreğini alır gelincede sizden hizmet beklemez. Onların derdi hem hizmetimiz görülsün hem çocuğumuz yaşıtları ile zaman geçirsin ama benim evim dağılmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…