Gece gece sinir basti

ben bu arkadaşlığı hiç sevmedim, davet etmeyin evinize, bir size gelsinler bir siz gidin, olur mu öyle sürekli sizde, insanlar kendine hizmet ettirecek enayi arıyorlar, ben de çevremde cok görüyorum bu durumu

3 çocuk olduğu için eve çağırmak istemiyordur bu normal sonuçta herkes çocuklu misafi istemez 1 tane olsa zapt edersiniz ama 3 tane illaki zarar verir ortamı kirletir gürültü olur insanın kafası şişer vs.mesela bende çocuklu misafir kabul etmem kedilerimi rahatsız ediyorlar.burdaki sorun kendi çağırmıyorsa kendide gelmeyecek yani dışarıda program yapacak ben eve misafir almayı genel anlamda sevmiyorum kimseyede gitmem hep dışarda görüşürüm.

Tamam işte onu demeye çalışıyorum.benim için sorun değil ben evde zaten çocuklarımla anca günü tamamlıyorum.biyere gitme isteği bile olmuyor.ama sürekli sıkıştırıyor görüşelim edelim.bisey yapaalim bu görüşmeler hep bizde oluyor.sonra dışarda bişey yapmayi denedik ama her defasında yine dönüşte bizdetiz.kocasi hadi bize gidelim deyince zaten öyle bir bakış atıyor kocasına belli ediyor yani.
Siz de gormemezlikten gelin o tavrini ve aa olur gidelim deyin,kendi sizi dusunuyor mu ki siz dusuneceksiniz.Anlasinlar birraz

Arkadaş dediğinle görüşmeye can atarsın,birşeyler kendiliğinden gelişir,onunla güzel vakit geçer vs vs...sizin bu kişiyle arkadaşlığınız eziyete dönmüş..Arkadaşlık değil de görev gibi birşey olmuş...

birşekilde görüşülüyor görev gibi hizmetini yapıyorsun bir süreliğine rahat bırakıyor vs vs

böyle stresli arkadaşlık mı olur...ufak ufak arayı serinletin bence..Mecbur değilsiniz istemediğiniz insanlarla vakit geçirip hizmette bulunmaya...bu seferkini mesela 2-3 kere daha olumsuz yanıtlarsanız anlar herhalde..

Ona ayıp olmasın bu üzülmesin diye ömürler geçiyor,hiç de madalya takan olmuyor..istemiyorsan görüşme..boşver..

Arkadaş dediğinle görüşmeye can atarsın,birşeyler kendiliğinden gelişir,onunla güzel vakit geçer vs vs...sizin bu kişiyle arkadaşlığınız eziyete dönmüş..Arkadaşlık değil de görev gibi birşey olmuş...

birşekilde görüşülüyor görev gibi hizmetini yapıyorsun bir süreliğine rahat bırakıyor vs vs

böyle stresli arkadaşlık mı olur...ufak ufak arayı serinletin bence..Mecbur değilsiniz istemediğiniz insanlarla vakit geçirip hizmette bulunmaya...bu seferkini mesela 2-3 kere daha olumsuz yanıtlarsanız anlar herhalde..

Ona ayıp olmasın bu üzülmesin diye ömürler geçiyor,hiç de madalya takan olmuyor..istemiyorsan görüşme..boşver..
Evet doğru diyorsunuz.dun birkaç kere msj attı napiyorsun ne ediyorsun diye.hic oralı olmadım kestirme cvplar verdim.kabul etmeyeceğimi anladı kendide ses çıkarmadı.insan bir zaman sonra artık zorakide yapamiyor

Hala kurtulamamışsınız bu dertten
Ayıp olmasın kırılmasın gücenmesinle olmuyor bazı şeyler
Yorumlara katılıyorum ya arsızlaşacaksınız. İstemediğini anlasanız bile anlamazlığa vurup evine gideceksiniz. Mesaj attığında o demeden siz kendinizi onun evine davet ettireceksiniz
Ya görüşmeleri iletişimi azaltacaksınız
Ya size gelmek istediğinde geçiştireceksiniz bir iki derken anlar zaten
Size geldiğinde de bir şey ikram etmeyeceksiniz. İkramlar da misafir çekiyor

X