Gece düştüm sabah kan geldi

circirirem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2024
52
14
25
Kızlar regle 1 hafta var ilişkinin üzerine 12. Gün tam dün gece ayağım takıldı dizlerimin ğstğne düştüm sabah böyle kan geldi pembemsi kırmızımsı yerleşme olabilirmi yoksa tutunmaya çalışan birşey varmıda onumu bozdum ya :KK43:

Kızlar regle 1 hafta var ilişkinin üzerine 12. Gün tam dün gece ayağım takıldı dizlerimin ğstğne düştüm sabah böyle kan geldi pembemsi kırmızımsı yerleşme olabilirmi yoksa tutunmaya çalışan birşey varmıda onumu bozdum ya :KK43:
Leke şeklindeydi yerlesme olabilir canım benim leke şeklindeydi peceteye silincede az bişey pempelik gelmisti

bir kan verirsen netleşir aşırı fazla değil bu kanama,ama düştükten sonra da kanama olması da düşündürüyor değil

bir kan verirsen netleşir aşırı fazla değil bu kanama,ama düştükten sonra da kanama olması da düşündürüyor değil
Gecesi olmadı sabah lavaboya kaltktım sildiğimde geldi dahada gelmemiş kan versem hamileliğimi anlarım sonra bişey olup olmadığını nerden alinlayacağım daha ultrasonda falan görünmezki

Gecesi olmadı sabah lavaboya kaltktım sildiğimde geldi dahada gelmemiş kan versem hamileliğimi anlarım sonra bişey olup olmadığını nerden alinlayacağım daha ultrasonda falan görünmezki
Evet öyle kardeşim hamileyken bile düşük önleyici başlarlar bir gidersen kesinleşir rabbim hayırlısını kolaylıkla nasip etsin

Amin balım Allah razı olsun zaten 3 ay önce kürtaj oldum kalbi durdu bebeğimin denemeye başlamıştık tekrardan böşye birşey oldu yine
Hiç stres yapmayalım bende düşük yaptım 5 ay önce şuan gebeligim var çok çok yeni rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin. Yalnız değilsiniz unutmayın lütfen

X