Gece 24'den sonra

internette oyunla ilgili konun mu? biri biraz kadınları suçlamıştı o mu?
Yok özür diledi sonra. Bu başka niye milletimin demişim, hayır cevap yazıp düzelttik ama ısrarla tartışma arıyor, cevap ver bana deyip duruyor. Mune'ye yazdım, kaşınıyo, kaşırsam banlanmayayım diye, o da politik bir cevap yazıp bırakmış.

konulara cevap verenleri 3 e ayırıyorum ben
iyi niyetle fikrini söyleyenler
ahkam kesmek için yorum yapanlar
kötü niyetli saçmalayanlar

konulara cevap verenleri 3 e ayırıyorum ben
iyi niyetle fikrini söyleyenler
ahkam kesmek için yorum yapanlar
kötü niyetli saçmalayanlar

Bu ikinci grup sanırsam.
Dün yazmış biri, çocuk da bariz öğrenme güçlüğü var, otur bekle geçsin demişler. Madem bir halt bilmiyon neden yorum yaparsın ki?

tamam anladım.. açıklandığında anlamamakta ısrar ediyorsa bence cevap verme.. kendini sıkma boşuna.. herkes istediğini düşünsün madem..

Filmler nasıl gidiyor? İyi vakit buluyorsun, buraya takıldığımdan beri, ne kitap ne film-dizi

Film arada izliyorum sevebilecegim bir sey bulursam...Cok fazla kitap okudugum söylenemez epeydir.
Walking dead süperdi ama, ilk bölümü izle en azından. : )
Yapımcılar epey para harcamıs...

Görevlendirmelere çok sıcak bakmıyorlarmış. Benim okul idaresi de biraz sıkıntılı, olur vermeleri gerekiyor, mırın kırın ediyorlar.

Film arada izliyorum sevebilecegim bir sey bulursam...Cok fazla kitap okudugum söylenemez epeydir.
Walking dead süperdi ama, ilk bölümü izle en azından. : )
Yapımcılar epey para harcamıs...

İlk bölüm izleyince oturur ikinciyi beklerim. Sezon sonuna yaklaşınca peş peşe izliyorum, olay daha bir sarıyor. Bu arada Being Erica diye bir dizi var, hiç duydun mu? Baya eski ama çok hoşuma gitti

Görevlendirmelere çok sıcak bakmıyorlarmış. Benim okul idaresi de biraz sıkıntılı, olur vermeleri gerekiyor, mırın kırın ediyorlar.

Her yerden onay lazım yani. : )

İlk bölüm izleyince oturur ikinciyi beklerim. Sezon sonuna yaklaşınca peş peşe izliyorum, olay daha bir sarıyor. Bu arada Being Erica diye bir dizi var, hiç duydun mu? Baya eski ama çok hoşuma gitti

Hic duymadım, konusu nedir? Bir de sen dizi seviyorsun, walking dead gibi bir dizi biliyor musun eski olsa da sorun degil...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…