Gece 24'den sonra

Hoş bulduk. Ben de bebe emziriyorum. Bdv çok tatsız bu gece gerçekten. Ama genelde ben oğlanı yatırıp uyuduktan sonra hareketleniyo feci halde. Dün millet kopmuş resmen 5 dk beklesrk cümbüşe kalıyorduk. Kısmet işte :KK43:

Karnım hala ağrıyor gülmekten. Arkadaşı banlamayalardı iyiydi amma banladılar kızı.

aa evet o konuyu yeni gordum kusura bakmayın. Az önce bir arkadaşımız 7 senelik birlikte olduğu nişanlısını aldatmış üstelik hala onunla evlenmek istediğini soyluyordu o konu sandım kusura bakmayın tekrar..

O dediğini de kaçırmışım

Hos gördüm canlar...

Uyuyamıyorum da : ) Gözlerimi yorayım dedim...Nasılsınız?

Sen niye uyuyamadın?
Ya ben son 2-3 haftadir boyleyim KPSS ye girdim atancam atanmicam derdi var aileden uzakta yasiuorum bir sene oldu burda cevrem yok artik sikintidan patlamak uzereyim hepsi birleşince düşünceler aliyo basini gidiyo sonuç : Uykusuzluk :KK43:

Ben lisansa girdim o temmuzdaydi pek iç acici değildi çok çok az bi umut var onun peşinden koşuyorum iste

Ya ben son 2-3 haftadir boyleyim KPSS ye girdim atancam atanmicam derdi var aileden uzakta yasiuorum bir sene oldu burda cevrem yok artik sikintidan patlamak uzereyim hepsi birleşince düşünceler aliyo basini gidiyo sonuç : Uykusuzluk :KK43:
geçmiş olsun :KK43: çok kotu bir durum gerçekten düşünecek bu kadar çok şeyiniz olması zor. Allah kolaylık versin inşallah gonlunuze göre olur herşey..

Evlenip mi gittiniz aileden uzağa?

geçmiş olsun :KK43: çok kotu bir durum gerçekten düşünecek bu kadar çok şeyiniz olması zor. Allah kolaylık versin inşallah gonlunuze göre olur herşey..
Tesekkur ederim inşallah herşey yoluna girer ben bu kadar karisikken benim kocis bide çocuk isteği depresti düşüncek şey çok bende

X