Gece 24'den sonra

Evet konu minikler olunca öyle oluyor. Ben bile kardeşimin lisesini suandan düşünüyorum daha 5. Sinif :KK70: nerede en cokrahat eder neresi daha yararlı servisleri yemekleri vs derken bir suru zimbirtisi var :)

çok zormuş yaaa.. seçemedim gitti.. komple vazgeçeceğim neredeyse.. yarın bi daha gidip bakacağım bi yer kafama uydu gibi..

makarna.jpg

ben de tezsiz yaptım öğretmen olmak için.. sonra tezli yaptım ama bak aklıma getirdiniz tezimi teslim etmem lazım bir ara.. 2 sene önce teslim etmeliydim ama bitmedi :)
yok ben akademikten vazgeçtim ömrüm gider o yolda :KK70: tezsiz bir dal alayım en iyisi :KK70:
Valla benimki yılan hikayesi, o konudan cok dertliyim. : )
Bana kalırsa yapamazsın, neden diyeceksin, yayının filan olması lazım diye biliyorum. Makale yazmak için de tezin olması lazım elinde ki, makale yazabilesin.
Öyp'de su demek zaten, tezin büyük bir okulda oluyor ama kadron yeni acılan bir okulda oluyor. Yani büyügünde yetistiriyorlar kücügüne geri gidiyorsun. Yani ortada bir tez olmak zorunda.

Ben de bayılıyorum : ) Makarna cektirdin canımı he.
vazgeçtim akademikten alayim bir dal tezsiz sonra kendi alanıma döneyim :KK70:

çok zormuş yaaa.. seçemedim gitti.. komple vazgeçeceğim neredeyse.. yarın bi daha gidip bakacağım bi yer kafama uydu gibi..
zor zor ama vazgecme iyi araştırma sonucu umarim dedigin yer hayirli olur

yok ben akademikten vazgeçtim ömrüm gider o yolda :KK70: tezsiz bir dal alayım en iyisi :KK70:

canım hazır vaktin varken autocad gibi programların sertifikalarını topla.. eşim çalışırken gidemiyor tabi kursa keşke en baştan toplasaydım diyor aklıma geldi şimdi.. mesleğine yatırım olur..

Evet ben simdi bostayim ya bir suru sey dusunuyorum is, belediye, ales, yuksek lisans, akademik hepsi birbirine karışıyor sürekli kafsm karisiyor ama bu zamana kadar baya emek verdim simdi kolaya kaccam sanirim :KK70:

Bence hic biriyle ugrasma otur kpss calıs bir sene.

Kuzenim kreste calısıyor, yani tam kuzen degil ama...
Bunların hepsi birbirinin aynı zaten, ver birine gitsin...

3 yaşını mı beklesem diyorum ama şu an ihtiyacı da var öyle bir ortama.. bakalım hayırlısı yarın öbürgün kesinleştireceğim inş..

canım hazır vaktin varken autocad gibi programların sertifikalarını topla.. eşim çalışırken gidemiyor tabi kursa keşke en baştan toplasaydım diyor aklıma geldi şimdi.. mesleğine yatırım olur..
Ben de yarım yamalak biliyorum programı ama evet hazır bostayken halledeyim diyorum kendim ogrensem ablam biliyor zaten ama sertifikam olmayacak onu naparim bilmiyorum

Bence hic biriyle ugrasma otur kpss calıs bir sene.

Kuzenim kreste calısıyor, yani tam kuzen degil ama...
Bunların hepsi birbirinin aynı zaten, ver birine gitsin...
Kpss puanim var ama o puanla alinir miyim muamma belki sozlesmeli ile alirlar olmazsa da tekrar girerim artik

3 yaşını mı beklesem diyorum ama şu an ihtiyacı da var öyle bir ortama.. bakalım hayırlısı yarın öbürgün kesinleştireceğim inş..
yani 3 yaşında degilse bekleyebilirsiniz gerçi ama bir yakınım o yaslarda da vermisti kreşe gayet iyi bir kız olmus belli 5 yaşında ama nasıl olgun bir gorseniz cocuk demezsiniz :)

çoğu aynı haklısın işte benim istediğim yöntemle çalışan 2 okul var istanbulda onlar ile o "aynılar" arasında kaldım bakalım :)
arkadaş çok aradı sordu en sonunda verdi birine, hiç memnun kalmadı. ben ilkine verdim, memnunduk. şans işi biraz da hiç de dışardan göründüğü gibi olmayabiliyor :KK43:

arkadaş çok aradı sordu en sonunda verdi birine, hiç memnun kalmadı. ben ilkine verdim, memnunduk. şans işi biraz da hiç de dışardan göründüğü gibi olmayabiliyor :KK43:

bence de şans.. 2 tamamen zıt yerle görüştüm henüz.. iki de iyi ama çok farklı.. birini seçeceğim.. inş. iyi olur..

yani birkaç program daha biliyorum ama okulda öğrendim onlarda yok sertifikam bakalım başvuru yaptım biryerlere ne diyecekler

eşim okulda bunlar yok derdi hep.. aklımda öyle kalmış.. madem lazım okulda öğretseler ya.. o kadar para saçtık demiştim hatırlıyorum.. al bişeyler bulunsun.. çalışınca hiç zamanın olmayacak.. bi de illaki ehliyetin olacak hatta aktif kullanacaksın o durum tamam mı?:)

eşim okulda bunlar yok derdi hep.. aklımda öyle kalmış.. madem lazım okulda öğretseler ya.. o kadar para saçtık demiştim hatırlıyorum.. al bişeyler bulunsun.. çalışınca hiç zamanın olmayacak.. bi de illaki ehliyetin olacak hatta aktif kullanacaksın o durum tamam mı?:)
Maalesef o durum tamam degil almadim henuz ise girince alirim diye zaten hemen araba vermezler sana diyorum :KK70: okulda derste degil de projede öğrendim ben yani evet derslerde vermiyorlar program cogu universitede :) bizde de anca projelerde tek tuk hocalar veriyordu ben de faydalandim :)

Maalesef o durum tamam degil almadim henuz ise girince alirim diye zaten hemen araba vermezler sana diyorum :KK70: okulda derste degil de projede öğrendim ben yani evet derslerde vermiyorlar program cogu universitede :) bizde de anca projelerde tek tuk hocalar veriyordu ben de faydalandim :)

yapmaa.. bak ilk iş ehliyet al.. kullanabilmen lazım.. araba verme durumu değil şantiyeci arabadan inmiyor canım.. eşim kaç işi bu sebepten kaybetmişti.. şantiyede isen bil ki ömrün arabada geçecek :) şantiyeyi yürüyerek gezen mühendis yok :)

X