gece 2 den beri sancı çekiyorum..

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar bir buçuk saattir sancı çekiyorum yaa..şimdi hafifledi..ama ayırt edemiyorum ki ne sancısı bu..gidip gidip geliyo...bi saattir sancıdan ağladım..şimdi geçti tabii bikaç dakka sonra yine gelir..kimseyede söylemedim evde..telaşlandırmak istemiyorum..yani doğum sancısı olsa daha şiddetli olurdu heralde..yani umarım öyledir..çünkü daha erken..gerçi geçen böyle bi sancım oldu..1 cm açılma yapmış..doğurursam şaşırmayınn

aynen canım bende uyuyamadım kalktım evin içinde dolanıp duruyom şiddetli bir adet ağrısı var uzanamıyorum uzanınca kıvrandırıyor alt tarafımda bi baskı var doğumum yaklastımı yoksa doğurcam mı

geçmiş olsun kızlar sancılar geldiğinde saat tutun diyor drlar düzenli aralıklarla geliyorsa doğum sancısıdır diyolar

geçmiş olsun arkadaşlarım melser 38. haftadaki doğum miadında doğum sayılıyor da matematikçi arkadaşım sen biraz daha dikkatli ol saat tutun düzenli aralıklarla gelen sancı doğum sancısıdır bide ayırt edemiyorsanız drunuza danışın umarım hayırlısıyla kurtulursunuz

offffff stress oldum ben simdi yaa korktum nedense :eek:) gecmis olsun ya bi doktora görünsen iyi edersin!

geçmiş olsun kızlar drunuza danışsanız iyi edersiniz sanırım geç kalmak evde yada otoda doğum yapmk istemezsiniz allah kolaylık versin :teselli:

kızlar halada ağrılarım oluyo belim kasıklarım adet ağrısı gibi kıvrandırıyor doktorla yarın randevum var gidicem bakalım ne dıcek

belindede ağrı varsa doğum sancısı olablir bu inş iyi olursun bir an önce allah yardım etsin sancılar düzenlimi geliyo eğer öyleyse hiç vakit kaybetmeden git doktora bence

matematikçiden ses seda yok mu meraklandım matematikçi ses ver...

canım gecmıs olsun sancıların arasında dakıka tut duzenlı gelıyorsa dogum sancılarının baslama olasılıgı yuksek sancılar cok rahtsız edıyorsa ılık bı dus al ve evde dolas bu senı rahatlatıcaktır canım allah yardımcın olsun ben kurtuldum allah sızıde kurtarsın

amin canım inşallah bir an önce kurtuluruz kolaylıkla doktor her an gelebilir diyo bakalım hanfendi ne zaman gelicek

geldi canım sancım olduğu gün geldi ama ölümden döndük..hala atlatamadım..ayrı başlıkta doğum hikayemi okuyun kızlar..

X