Geç yumurtlama geç döllenme ile hamile kalanlar haftanızı nasıl hesaplarınız?

Amiinn insallah bisey sorsam size yardimci olabilir misiniz
Gecen ay bat 29 temmuzdu
Ovulasyon testi yapmadim ama Pepapp uygulamasini baz alırsak;
10-16 temmuz arasi yumurtlama dönemim gözüküyordu
Bense 16 temmuz ikindi vakti lekelenme yaşamıştım kilodumda leke gorunce ped taktim ama pede daha az akmışti.
17 temmuzun gecesi lekelenmem olmus hafif bi sekilde o günee ilişkimiz oldu.
18 temmuzda leke yoktu
19 temmuzda hastaneye gittim (adetten sonra 21. Gun) hormon sonuclarim iyi çıkmış doktor vajinal ultrasonla bakti bisey yok dedi.
20 temmuzda yine cok hafif lekelenme oldu ve iliskimiz oldu, 21 temmuzda kahverengi siyaha yakin bi lekelenme oldu cok afedersiniz damla gibi sivi bisey degil sümük gibi nasil anlatsam hafif koyu bi akinti bunlara ek olarak iki kasigimda da agri vardi bacaklarima vuran ve gaz sorunu kabizlik vardi göğus hassasiyetim vardi sanki göbek altim rahim üstüm pıt pıt atiyodu rahmime sanci giriyodu arada test yapmistim 2 3 once negatifti 19 unda da kan testi istemis doktor oda negatif ve bu lekelenmeler 26 sinda son buldu, suan ise uygulamalara gore 16-19 agustos ta bat var. Ve benim surekli bi akıntım var seffaf ve ara sira beyaz oluyor yanma kasinma yok ama sagli sollu kasikta batma var hele dun sag bacagimda romatizma varmis gibi agri oldu bel agrisi oldu gece mide bulantısı uyutmadi beni bu durumu yasadiniz mi hic

Ay ne guzel ikinizde gebesiniz belirtileriniz nelerdi göğus ve uyku dışında
Valla canım bu kadardı belirtilerim 5. Haftada başladı 😂 erken gebelik belirtileri bence psikolojik çünkü mide bulantısı böyle durmadan süren bişey hafif geldi gitti şeyler değil

Canım kac haftalık olduğunu ancak doktordan bebek görününce öğrenebilirsin. Bas popo uzunluğundan biliyor. Benm sat 6hazirandi doktor 17 Haziran olarak düzenledi

Gecen ay bat 29 temmuzdu
Ovulasyon testi yapmadim ama Pepapp uygulamasini baz alırsak;
10-16 temmuz arasi yumurtlama dönemim gözüküyordu
Bense 16 temmuz ikindi vakti lekelenme yaşamıştım kilodumda leke gorunce ped taktim ama pede daha az akmışti.
17 temmuzun gecesi lekelenmem olmus hafif bi sekilde o günee ilişkimiz oldu.
18 temmuzda leke yoktu
19 temmuzda hastaneye gittim (adetten sonra 21. Gun) hormon sonuclarim iyi çıkmış doktor vajinal ultrasonla bakti bisey yok dedi.
20 temmuzda yine cok hafif lekelenme oldu ve iliskimiz oldu, 21 temmuzda kahverengi siyaha yakin bi lekelenme oldu cok afedersiniz damla gibi sivi bisey degil sümük gibi nasil anlatsam hafif koyu bi akinti bunlara ek olarak iki kasigimda da agri vardi bacaklarima vuran ve gaz sorunu kabizlik vardi göğus hassasiyetim vardi sanki göbek altim rahim üstüm pıt pıt atiyodu rahmime sanci giriyodu arada test yapmistim 2 3 once negatifti 19 unda da kan testi istemis doktor oda negatif ve bu lekelenmeler 26 sinda son buldu, suan ise uygulamalara gore 16-19 agustos ta bat var. Ve benim surekli bi akıntım var seffaf ve ara sira beyaz oluyor yanma kasinma yok ama sagli sollu kasikta batma var hele dun sag bacagimda romatizma varmis gibi agri oldu bel agrisi oldu gece mide bulantısı uyutmadi beni bu durumu yasadiniz mi hic
Yok canım bazı kişilerde lekelenme olabiliyor ama bende olmadı şüpheleniyorsan bi kan testi ver netleştir içinde rahatlar canım😊

Ya dün sağlık ocağına kan testi verdim ama yanlış test yapmışlar tam kan sayımı yazıyor şansa bak ve 1 gün boyunca bekledim
Gidip erken gebelik testi alıp sabah yapacam artık
Canım öncelikle hayırlı olsun banada tam kan syımı yapmışlar. Sana zahmet olmazsa o tam kan sayımı sonıcunu atarmısın karşılaltırsam🙏🏻

X