Geç yumurtlama geç döllenme ile hamile kalanlar haftanızı nasıl hesaplarınız?

Nare196

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2022
303
273
Herkese merhabalar. Son üç aydır adetlerini takip ediyorum ovulasyon testi ile de yumurtlamayı takip ediyorum. Döngü uzunluğum 40, yumurtlama tarihim ise 26. Gün oluyordu. Bugün döngümün 38. Günü dün kan testi yaptım, beta HCG 52.49.
40 gün e göre hesaplarsam 3+5 oluyorum. Yani beta HCG ile de uyumlu. Son adet tarihine göre hesaplarsak 5+2 oluyorum ve bu da beta HCG ile uyumlu değil. Hangisini baz almam gerek acaba bu durumu yaşayan var mı ?

Herkese merhabalar. Son üç aydır adetlerini takip ediyorum ovulasyon testi ile de yumurtlamayı takip ediyorum. Döngü uzunluğum 40, yumurtlama tarihim ise 26. Gün oluyordu. Bugün döngümün 38. Günü dün kan testi yaptım, beta HCG 52.49.
40 gün e göre hesaplarsam 3+5 oluyorum. Yani beta HCG ile de uyumlu. Son adet tarihine göre hesaplarsak 5+2 oluyorum ve bu da beta HCG ile uyumlu değil. Hangisini baz almam gerek acaba bu durumu yaşayan var mı ?
Doktora gittiğinizde gelişimine göre sat ileri bi tarih yapılacak. Benim öyle. Bir hafta geç döllenme

Ben kendim hesapladım Da acaba direkt onu mu desem Dr a diye düşündüm :)
Canım happy mom indir o hesaplıyor
Hatta internet de Doğacağı tarihî de hesaplıyor ben şuan hamileysem 15 Nisan 😂
Az önce gidip sağlık ocağında kan tahlili yaptırdım İnşallah hemen çıkar ve İnşallah hamileyimdir 🥹🥹

Yok canım daha çok erken gitmek için. Gitsem bile bişey değişmicek haftaya cuma gibi giderim galiba .
Haklısın canım ben hatta 6. Haftada gitmeyi düşünüyorum çünkü vajinal ultrason yapamam gibi geliyor ben kendimi çok kasan biriyim 😅

Canım senin şuan ki belirtilerin neler
Benim meme ucum git gide hassaslaşiyor ve göğüslerim şişmiş ağıriyor hafiften
Acaba adet mi olacam yoksa hamile miyim 😅
Canım bende en belirgin belirti şişkinlik ve uyku hali. Göğüslerim yeni yeni hassaslaştı ama öyle dokunulmayacak kadar ağrımıyor. Bir de beyaz akıntı var ama çok az. Uyku hali çok fazla

Haklısın canım ben hatta 6. Haftada gitmeyi düşünüyorum çünkü vajinal ultrason yapamam gibi geliyor ben kendimi çok kasan biriyim 😅
Ben daha önce yaptım o kadar zor bişey değil gözünde büyütme :) yalnız ne kadar sabredip geç gidersen o kadar iyi bence en azından ihtimallerke uğraşıp yormuyorsun kendini. Ama gel bana sor bekleyebilecek miyim o kadar hiç bilmiyorum :KK43: 😂

Ben daha önce yaptım o kadar zor bişey değil gözünde büyütme :) yalnız ne kadar sabredip geç gidersen o kadar iyi bence en azından ihtimallerke uğraşıp yormuyorsun kendini. Ama gel bana sor bekleyebilecek miyim o kadar hiç bilmiyorum :KK43: 😂
Anladım canım sağol 💗

Canım happy mom indir o hesaplıyor
Hatta internet de Doğacağı tarihî de hesaplıyor ben şuan hamileysem 15 Nisan 😂
Az önce gidip sağlık ocağında kan tahlili yaptırdım İnşallah hemen çıkar ve İnşallah hamileyimdir 🥹🥹
Ay ne guzel ikinizde gebesiniz belirtileriniz nelerdi göğus ve uyku dışında

X