Geç döllenme

Kızlar benimde gecikmenin 11. Günü bugün. Cumartesi kan verdim ama sonuç 0.1 çıktı sürekli düşündüğüm için stresten mi olmuyorum bilmiyorum ama kafam çok karisik

Kızlar benimde gecikmenin 11. Günü bugün. Cumartesi kan verdim ama sonuç 0.1 çıktı sürekli düşündüğüm için stresten mi olmuyorum bilmiyorum ama kafam çok karisik
Gecikmemin olduğu ay ben de çok stresli ve yoğun zamanlar geçiriyordum bundan dolayı yumurtlamamış geç yumurtlamış da olabilirim , stres bütün hormonları etkiliyor malesef düzenli yumurtlayan biriyseniz endişe etmeyin bence 🧡🧡

Gecikmemin olduğu ay ben de çok stresli ve yoğun zamanlar geçiriyordum bundan dolayı yumurtlamamış geç yumurtlamış da olabilirim , stres bütün hormonları etkiliyor malesef düzenli yumurtlayan biriyseniz endişe etmeyin bence 🧡🧡
Her ay düzenli oluyorum nadiren 1 2 gun gecikmem oluyordu 2 sene önce 1 kere daha böyle çok geçirmiştim ama bu sefer 11 gün oldu ama.ne kanda ne idrarda bisey yok bana umut oldunuz insallah benimde bebeğim benimledir

Gecikmemin 35. Gününde 141 çıkmıştı geçtiğimiz cuma günü 🥰 hepimiz güzel haberlerle müjdelenelim inşallah 🧡
Canım bugün gecikmemin 11.günü oldu ve göğüslerim ağrımaya başladı dokununca sızlıyor.yumurtlama zamanlarımda olduğu gbi sanki.idrar testi hala negatif.gecikme sürecinde sende de böyle şeyler oldu mu

Kızlar merhabalar, hamileliğini öğrenenler sağlıklı şekilde hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim. Henüz hamile olmayanlara da hayırlısını sağlıklısını kolaylıkla nasip etsin inşallah. Benim de adetim ilk defa 3 gün gecikti. Adet günümde idrar testim negatif çıktı ufak bir silik varmış gibi geliyordu sanırım psikolojikti kan testi yaptırdım negatif çıktı sonucum. Ara ara çok hafif adet sancılarım olup geçiyor 13 ağustosta doktor 13mm yumurta olduğunu çatlamak için biraz daha olgunlaşması gerektiğini söylemişti. 18-19 ağustosta döllenme olmuşsa henüz erken mi pozitif görmek için normalde 26 ağustosta adet olmam gerekiyordu. Bilenler yanıtlayabilir mi lütfennn çok stresliyimmm😔

Doktorlar 10. Gün pozitif çıkmazsa gebelik yoktur diyor genelde direkt söktürücüye zorluyorlar, vallahi heveslendirmek de istemiyorum ama konuyu baştan okursanız benim gecikmenin 35. Günü kan testim pozitif çıkmıştı, 10. Gün negatif çıkmıştı belki de 10. Günden sonra yumurtladım denk geldi
Adetiniz düzenli mıydı yoksa düzensiz bir döngünüz mü vardı benim bugün 17.günüm hâlâ adet olmadım ama testler negatif

X