Geç döllenme yaşayanlar var mı?

Acaba lekelenmeler oldu mu adet görmediğiniz zamanlarda. Benimde adetimin üzerinden 14 gün geçti 12 günü test yaptım 1.20 çıktı doktorum 1 hafta beklememi söyledi ama benim 9 gündür peçeteye gelen lekelenmelerim var belki bana umut olursunuz

sadece 22 martta gördüm canım

Canım sonucum çıktı 28.4 çıkmış kan değerim
Merhaba aynı durumu ben yaşıyorum yumurtlama gününden beri çok ağrım var kasık özellikle bel ağrım adet günü göğüslerim hasaslasmaya başladı 3 gün kan verdim gecikmenin 0.2 çıktı bugün 7 gün bel kasık göguslerime dokunamiyorum bile agri var kasıklarımda belimde uyku problemi başladı testlerin 4. Silik çizgi erken gebelikte silik çizgi çıktı ama bazı testlerde çıkmadı kanda görünümü acaba gebelik varmidir çok ağrım var ama adet olamiyorum yorgunluk çok oluyo sarı baya akıntı geliyo

Önce kanda sonra idrarda yükselir, çift çizgi silik bile gördüyseniz kan verdiğinizde çıkacaktır

Ben gebelik testinde çizgi gördükten 2 gün sonra kan verdiğimde 28 görmüştüm. İnşallah hamilesindir canım bir kan ver sen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…