Geç döllenme yaşayanlar var mı?

Çok sağol canım benim Allah razı olsun senden gönlümü ferahlattın.
İki sonra tekrar kan verin 150 ve üstü cıkarsa rahat nefes alıp bir hafta kadar bekleyin. Zaten bir hafta sonra doktora gittiğinizde keseyi görürsünüz. Durmadan kan verip kendinizi perişan etmeyin, bol bol dua edip Allaha sığının

Merhaba,sizle hemen hemen aynı durumdayım benim de son adetim 22 şubat.27 Şubat'ta kan verdim 0.2 çıktı.İdrar testlerim de negatif çıktı.ama hâlâ adet olmadım bir daha da test yapmadım.Ama adet söktürsün diye bir dolu karışım çayları içiyorum.Acaba bende de gebelik var mı diye aklıma takıldı şimdi

Bilemiyorum bende çok mucizevi bir olay ile karşı karşıyayım. İnşallah gebelik vardır istiyorsanız ama size tavsiyem o tarz bitki çaylarını tüketmeyin

Bilemiyorum bende çok mucizevi bir olay ile karşı karşıyayım. İnşallah gebelik vardır istiyorsanız ama size tavsiyem o tarz bitki çaylarını tüketmeyin
Evet haklısınız değerler negatif çıkınca direkt adet düzensizliğine yöneldim.Umarım her şey gönlümüzce olur stres oluyor insan ister istemez.

Son adet tarihim 28 şubat bende su gibi akinti bazende hafif sari renginde lekelenme yasiyorum acaba bende sizin gibi geç döllenme yasiyor olabilir miyim
Olabilir, ilk hamileliğimde sık idrara çıkma ve sarı akıntım olmuştu. Sarı akıntı enfeksiyonda olabilir ama

Kızlar adetime 3 4 gun var sabah bu sekilde cikti sonucum kan negatif cikti dun aksam da kahverengi lekelenme oldu sizce idrarda pozitif cikip kanda neden cikmadi

Herkese merhaba 8 Nisan ovulasyon günüydü, hem önceki hem de sonraki günü yani çatlama gününü değerlendirdik. Adetime iki gün var ama gebelik testi negatif çıkıyor. Dün ilk defa sarı akıntım oldu, sadece peçetede gördüm ve bir daha olmadı. Yumurtalıklarımda bazen batmalar oluyor. Gebelik varsa testte çıkması için henüz erken mi yoksa boşuna mı ümitleniyorum? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi lütfen

herkese merhaba 3 günlük adet geçikmem var normalde 1 gün bile geçikme olmaz test yaptım negatif bugün kan testi verdim oda negatif 1.20 böyle bi durum başına gelen varmı hamile olabilirmiyim geç döllenme olabilir mi sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…