Geç döllenme yaşayanlar var mı?

Myasmin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2018
134
63
Merhaba kızlar iyi geceler, son adetim 12 Şubat ben adet gecikmesi için 22 martta kan testi yaptırdım sonucum 0.2 çıkmıştı. Hala adet olmayınca bu sabah tekrar test yaptım ve sanırım pozitif çıktı, böyle 2 ay gecikme yaşayıp kan testi negatif çıkıp sonradan hamile olduğunu öğrenenler var mı?testim bu şekilde çıktı İlk idrarı damlattığım gibi daha sonra koyulaşmaya başladı.

Bu pozitif olarak değerlendirilir çünkü resmen çift çizgi ama yaşadığınızda bir garip. Geç döllenmede olabilir bu arada. Ama artık kan verseniz çıkar çünkü idrara bile yansımış bence yarın kan verin

Yarın sabah kan vereceğim inşallah ama bu kadar gecikme sonrası şimdi çıkan sonuca bende şaşırdım.

Sağol canım yükselir inşallah
Yükselir sıkma canını ben ilk kan verdiğimde senden bile düşüktü 23 cıktı bak şimdi 7 haftalığım kalp atışlarını duydum gayet sağlıklıyız Allaha sükür Allahım sanada nasip etsin ben bol bol dua ettim ediyorum sende et

Ay çok şükür içimi çok rahatlattın Allah razı olsun ya sağlıcakla kucağına alırsın inşallah

Canım iyi geceler. İlk kan değerin 23 çıktıktan 2 gün sonra kan tahlili vermiş miydin?
Verdiysen sonucun kaç çıkmıştı benimle paylaşabilir misin lütfen

Bugün de verdin öi kan canım yükselişi nasıl minişin

Canım iyi geceler. İlk kan değerin 23 çıktıktan 2 gün sonra kan tahlili vermiş miydin?
Verdiysen sonucun kaç çıkmıştı benimle paylaşabilir misin lütfen
Selam canım benim 23 cıktı ben tam dört gün sonra verdim 195 olmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…