Geç döllenme hakkında bilgisi olan ?

esmaaanurr1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2024
10
5
31
Merhabalar, kızlar 8 9 gündür aşırı derece de göğüs ucu hassasiyeti yaşıyorum, regl olacakmışım gibi sancım var, bir kere filan da şiddetli bir baş dönmesi yaşadım. Şüphelenip reglime 5 gün varken kan testi verdim negatif çıktı değer 1.20 . Normal de ben 38 günde bir regl oluyorum doktor bütün kontrolleri yaptı bir sorun olmadığını benim döngümün böyle oldugunu söyledi. Normalde hic gecikme yaşamam en fazla bir gün bugün tam 3 gün gecti reglimi sancıdan kıvranıyorum göğüs uçlarıma asla dokunamıyorum. Ama sabah kaset testlerden yaptım negatif çıktı yine. Üç dört gün sancı çeker regl olurum normalde 10 gün oldu nerdeyse bu sancılar gelen giden yok. Geç döllenme filan olabilir mi hic bilgim yok bununla ilgili bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi lütfen ?

olabilir gec döllenme. doktorlar bu yüzden gecikmenin birinci haftasında veya 10.gününde test yaptırmayı öneriyor. bekleyin bence. aynı belirtiler bende de vardı ama ben sancının 7.günü test yaptığımda pozitif görmüştüm. herkesin bedeni farklı. 1 hafta kadar daha bekleyin, regl olmazsanız tekrarlarsınız testi

Benimde bugün hariç önceki 2 3 gün testim pikti ve değerlendirdik. Adetime 4 gün var geç yumurtlama oldu muhtemelen çünkü adet bitimden itibaren test yaptım silikti ovulasyon testleri son 2 3 gündür pik verdi . Sizce olur mu yani lady?

olabilir gec döllenme. doktorlar bu yüzden gecikmenin birinci haftasında veya 10.gününde test yaptırmayı öneriyor. bekleyin bence. aynı belirtiler bende de vardı ama ben sancının 7.günü test yaptığımda pozitif görmüştüm. herkesin bedeni farklı. 1 hafta kadar daha bekleyin, regl olmazsanız tekrarlarsınız testi
Umarım öyle olur gerçekten bir bebek vardır da o yüzdendir bu sancı ☺️

olabilir gec döllenme. doktorlar bu yüzden gecikmenin birinci haftasında veya 10.gününde test yaptırmayı öneriyor. bekleyin bence. aynı belirtiler bende de vardı ama ben sancının 7.günü test yaptığımda pozitif görmüştüm. herkesin bedeni farklı. 1 hafta kadar daha bekleyin, regl olmazsanız tekrarlarsını

sık sık belirgin akıntım oluyor, mide bulantısı, konulara karşı hassasiyeti m artmış, göğsümde şişkinlik mevcut ama dün kan testi verdim 0.30 çıktı bu neyden kaynaklı olabilir lütfen yardımcı olur musunuz? Teşekkürler

Benimde bugün hariç önceki 2 3 gün testim pikti ve değerlendirdik. Adetime 4 gün var geç yumurtlama oldu muhtemelen çünkü adet bitimden itibaren test yaptım silikti ovulasyon testleri son 2 3 gündür pik verdi . Sizce olur mu yani lady?
Arkadaşlar sık sık belirgin akıntım oluyor, mide bulantısı, konulara karşı hassasiyeti m artmış, göğsümde şişkinlik mevcut ama dün kan testi verdim 0.30 çıktı bu neyden kaynaklı olabilir lütfen yardımcı olur musunuz? Teşekkürler

Arkadaşlar sık sık belirgin akıntım oluyor, mide bulantısı, konulara karşı hassasiyeti m artmış, göğsümde şişkinlik mevcut ama dün kan testi verdim 0.30 çıktı bu neyden kaynaklı olabilir lütfen yardımcı olur musunuz? Teşekkürler
Gecikme yaşadınız mı?

X