Gebeyim ama kaybediyorum sanırım...

sebepsiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2008
4
0
47
Kızlar Son Regl 22 KAsım idi fakat oladım. kan testi yaptım Cumartesi günü değer202,7 çıktı. ama peşinden ara ara kanamalar da. Sanki regl oluyorum. dün yine kan testi istendi değer 302 olmuş kanama hala var. Doktor muane etti bugün ve düşük riski olabilir dış gebelik olabilir hiç bişi belli değil. Cuma günü KAdıköy de Evlendirme dairesi karşısında bir yer varmış oradan büyütülmüş ultrason itedi. Yani kızlar ben de moral sıfır. Böle şeyler başından geçen oldu mu ya da duyduğunuz.

Bu arada ben aranıza yeni katıldım. 2 yıllık evliyim. 19 ay önce bir düşüğüm var bu kadar ara verdim ama yinede başa geliniyormuş. Kızlar şimdiden teşekkür ederim...

hııımm inşallah tutulur sana.bende eylülde başıma geldi.sabah wc ye kalktım idrarla birlikte kan geldi.hemen dr gittik düşük tehliken var dedi.bebek 6 haftalık ama 4 haftalık görünüyor dedi.gelişim bozukluğu olabilir dedi.eve gittim akşama kadar kanamam devam etti.sonrada düştü işte.allah hayırlıını versin canım.

canım inşallah bebeğin sana tutunur
rabbim yaşatmasın bende onca tedaviden sonra rabbim 5 yıllın ardından verdi herşey güsel giderken hiç duymadığım boş gebelik nedeniyle düşük yaptılar hastanede o bile beni çok yıprattı ama umudumu yitrmicem tekrar rabbimdan isticem sana tafsiyem allahın 99 isminden biri düşük için okunuyo ya mübdi 99 kere tekrarla fakat sağ elinin işaret parmağını göbek deliğine koy rabbim yardımcın olsun:1hug:

değerin 48 saatte ikiye katlaması lazım.neden 4 gün sonra istedilerki tekrar.bir gün arayla bakmaları lazımdı.üzülme canım ama sanırım sağlıklı bir gebelik değil.inşallah yanılıyorumdur.Allah hayırlısını versin.

merhaba hanımlar bende sizle aynı kaderi paylaşıyorum 1 oğlum var 5 yaşında 2. yi istiyoduk ama 1 hafta önce sabah uyandığımda heryer kan olmuş bişekilde uyandım hemen dr gittim oda düşük tehlikesi var dedi 2 gün sonra yine gel dedi ve bebek şuan kanalda dış gebelik olabilir dedi dua et tamamen düşsün yoksa kürtaj olman lazım dedi yarın tekrar kontrolum var herşey açığa çıkacak benim için dua edermisiniz allahım inşallah hayırlısını versin herşeyin

canım sanada çok geçmiş olsun ne güsel bak bi çocuğun var allh vermiş bizim ise hiç yok seni anlıyorum bende 5 gün önce boş gebelik geçirdim düşmedi ama hastanede iğne ve3 ilaçla düşürüyolar zor diil allh yardımcın olsun canım

arkadasım öncelıkle cok gecmıs olsun bende o gunlerı gecırdım.5. haftamda kanamam oldu tam gectı derken 8. haftada tekrar gunlrce süren kanamam oldu parcalar düşürüyordum kesın bebegımı kaybettım diye düşünürken hastaneye yattım düşük tehlıkesı için ama şükür ki bebegım hala benımle.ALLAH tan baska kımse bılemez ne olacagını.
ayrıca o YA MÜBDİ yi babanın anne karnına parmagını koyup okuması gerektıgını bılıyorum.esım hastaneden cıktıktan sonra okudu bana bırkackez.ben şifasına ınanıyorum.ondan sonra hızla iyilesme kaydedıldı bende.rabbım dilerim hüsrana ugratmaz arkadasım senı..dualarım senınle.

hakkında hayırlısı olsun.sağlıklı bir bebekse inşallah sımısıkı tutunur canım.
dua ediyorum senin için.....

hakkında hayırlıısı ne ise olsun cnm bol sabır lütfen bugünlerde gecer...

canım hakkında hayırlısı olsun.bende kaybettim bebeğimi.gelişimi yetesizmiş bide kalbi dudu.kürtaj yapıldı hemen.gerçekten çok zorçrabbim kimseye yaşatmasın.bebeğin sana tutunur inşallah

Çocuk Düşmemesi İçin

--------------------------------------------------------------------------------
Karısı hamile olup da erken doğum, çocuğun düşmesi veya geç doğması gibi korkular ve tehlikeler karşısında kalan bir kimse, parmağını hamile olan karısının karnına sürüp:

"Ya Mübdi" ismini 99 kere okursa Hak sübhanehu ve teala hazretleri o hamile kadını bu tehlikelerden saklar.

Son düzenleme:
canım benım 4. dusugum olacak malesef o testen yaptırdım fkat hersey normal olmasına ragmen dusuklerımın onune gecemıyorum ıgnelerıde kullandım olmayınca olmuyo ıste...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…